Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Київ-1 і арешт Богдана Кружка

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 13

#1   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 2 664
  • IF
  • Country Flag

Тут Чорний комітет поширює таку інфу

Сьогодні, 14 серпня, о 11:00  Чорний Комітет разом з іншими активістами збираються на виході метро Хрещатик в Києві (на вул. Хрещатик) з вимогами звільнити політв’язня нового режиму Богдана Кружка.

Саме цього дня суд буде визначати міру запобіжного заходу для Кружка. Поки що точний час і місце суду приховується від громадськості, але засідання відбудеться близько 11 години. Як тільки стане точно відомо місце і час суду – активісти туди вирушать.

Нагадаємо, що Богдан Кружко був затриманий 12 серпня бойовиками нео-Беркуту «Київ-1» під час акції біля Верховної Ради за нібито кинуту петарду. Слідчі Печерського РУВС «шиють» йому за це 296 ч. 4 Кримінального Кодексу, по якій Богдану загрожує 7 років позбавлення волі!

Під час затримання Богдана Кружка було побито.

Богдан Кружко є сином політв’язня Володимира Кружка. Разом вони були вимушені втекти з рідного дому на Донеччині, після переслідувань їх терористами ДНР.

В ході акції підтримки активісти вважають за доцільне використовувати будь-які методи заради визволення Богдана Кружка!

Погуглив .інфа є інфа .але мало конкретики

http://ukraine.d3.ru/comments/585233/

http://www.informato...ogdana-kruzhka/

http://obozrevatel.c...inge-pod-vr.htm

взагалі Київ-1 останнім часом стрімко обростають іміджем провладних штурмовиків.

Хтось може просвітити трохи по сабжу?

Повідомлення відредаговано Спартак: 15 серпень 2014 - 22:57

• 0

Список заігнорених : Borderlander, RIG, Outsider, Фєдя, Papua, Бартка, Андрійович, Акваріус.

Прохання вищепереліченим не писати мені і потім не кричати, що я не відповів, бо злякався вашої інтелектуальної величі )))

#2   Jetfigter2015  :

Jetfigter2015

Новачок

• Форумчанин
  • 227
Re: Київ-1 і арешт Богдана Кружка

взагалі Київ-1 і -2 останнім часом стрімко обростають іміджем провладних штурмовиків. Хтось може просвітити трохи по сабжу?  

Пиздити прийдеться підарасів. Мент людиною бути не може. Це не сумісне. І оця вся хуєта, яка пішла під мінтів по суті уже на їхній стороні.

• 0

#3   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 2 664
  • IF
  • Country Flag

Пиздити прийдеться підарасів. Мент людиною бути не може. Це не сумісне. І оця вся хуєта, яка пішла під мінтів по суті уже на їхній стороні.

тобто по-твоєму Азов, Нацгвардія і всі інші хто у розпорядженні МВС - уроди?!

Ок. а адекватні коментарі будуть?

Може хтосб має інфу з перших рук?

• 0

Список заігнорених : Borderlander, RIG, Outsider, Фєдя, Papua, Бартка, Андрійович, Акваріус.

Прохання вищепереліченим не писати мені і потім не кричати, що я не відповів, бо злякався вашої інтелектуальної величі )))

#4   Газда  :

Газда

Юзер

• Форумчанин
  • 3 526
  • Country Flag

Хто таке каже?

Навіть сталін не знімав з фронту бойові частини, щоб вони ганьбили свої знамена, виконуючи жандармські функції в тилу, проти мирного населення. Для цього у нього були спеціальні ублюдки - енкеведе.

Тому, не потрібно плутати Нацгвардію, що б'ється на фронті з аваковською бандою нового беркута.

• 1

#5   FIGLI  :

FIGLI

Юзер

• Форумчанин
  • 1 296
  • Country Flag

Да уж... народ в верхах попался на удивление твердолобый... эти грабли уже начинают немного под***бывать, даже таких аполитичных и инертных людей как я...

• 0

#6   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 93 993
  • Київ
  • Country Flag

угу...особенно Киев2....там столько раньше не державщих оружие....правда есть и державщие....плюс правый сектор ребята тоже в батальон входят...

• 0

#7   GarryN  :

GarryN

Аксакал

• Рада Модераторів
  • 65 839
  • Киев, Харьков
  • Country Flag

Хуёвый Київ @tombreadley  ·  40 с
Приятные новости про активиста Богдана. Решение суда - домашний арест, круглосуточный. Значит и в Израиль съездит и на Трунов остров тоже.

• 0

#8   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 2 664
  • IF
  • Country Flag

Газда, ну так вище мені заявили, що

І оця вся хуєта, яка пішла під мінтів по суті уже на їхній стороні.

• 0

#9   Дід Панас  :

Дід Панас

Юзер

• Клуб
  • 1 942
  • Country Flag

Тут Чорний комітет

ого как. "черный комитет" а зелёный в крапинку ни чего не поширював? :nose3:

• 0

#10   GSkovoroda  :

GSkovoroda

Юзер

• Форумчанин
  • 1 475
  • Country Flag

Пиздити прийдеться підарасів.

Тільки обережніше тицяйте в клавіатуру, щоб в батальйонах Донбас чи Шахтарськ про такого сміливого не почули. Бо там вже звикли попускати таких "сміливців".

• 0

#11   Jetfigter2015  :

Jetfigter2015

Новачок

• Форумчанин
  • 227

Я щось про Азов, Нацгвардію, Донбас, Дніпро писав? Мова про спеццццццбатальйон Київ, який використовують явно не за призначенням.

• 0

#12   Газда  :

Газда

Юзер

• Форумчанин
  • 3 526
  • Country Flag

Тільки обережніше тицяйте в клавіатуру, щоб в батальйонах Донбас чи Шахтарськ про такого сміливого не почули. Бо там вже звикли попускати таких "сміливців".

Але, цей ґоп-мусорок мені все більше подобається! 

Він вже не повчає форумчан від імені окремих командирів, котрі йому постійно доповідають про свої думки та настрої, а виступає голосно від імені цілих батальйонів!  Тай так сміливо висловлює "їхню думку", ніби тiки-но провів серед них профспілкові збори.  

Й все це, у той самий час, коли щодня продажні аваковскi та гелетеєвскi штабнi шавки, заводять патріотів у підлаштовані засідки.

От би цю курву, хоч би на день, до якогось батальйону відправитиВзнав би вже настрій бійцівблять аваковська.

Повідомлення відредаговано Газда: 15 серпень 2014 - 16:45

• 1

#13   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 2 664
  • IF
  • Country Flag

ого как. "черный комитет" а зелёный в крапинку ни чего не поширював? :nose3:

Чортком відносно стара організація . Попередні роки влаштовували акції проти яника і так само розсилали прес-релізи всім, кому могли.

• 0

#14   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 2 664
  • IF
  • Country Flag

Я щось про Азов, Нацгвардію, Донбас, Дніпро писав? Мова про спеццццццбатальйон Київ, який використовують явно не за призначенням.

ти писав про

вся хуєта, яка пішла під мінтів

• 0

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 0

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних