Перейти до вмісту

Фотография

А я вчора врятував пса

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 5

#1   ostfront  :

ostfront

Новачок

• Форумчанин
  • 217
  • Country Flag

Приватний сектор, багато початих будівництв. Навпроти моєї хатинки також почали будуватись і першим ділом вирили яму під септик і вимурували квадрат завглибшки метра три. Все це діло залишили без накриття і огорожі... 

Виходячи вчора вранці на роботу я почув з ями собачий гавкіт, підійти щоб подивитись що за пес там сидить не мав змоги бо навколо болото. Вирішив згодом позвонити сусіду, який завжди вдома, щоб він витягнув пса. Приїхав я на роботу а дозвонитися до сусіда не можу, чи він номер змінив чи хто зна що. І почала мене їсти совість на тему - хто якщо не я... Паскудно стало на душі, нічого не поробиш - потрібно їхати виручати пса. У думках я все продумував як я його буду витягувати, чи не покусає мене і т.д.

Щоб якось затоваришувати з псом по дорозі додому купив сосиску, порізав її на шматочки, переодягнувся, на руки надів товсті зимові рукавиці (від можливих укусів) , взяв драбину та рушив до ями.

У ямі вже не гавкав а скиглячі лежав калачем чорно-коричневий пес  розміром з мале телятко. Я у породах не розбираюсь і для себе подумав певно лабрадор. Хвіст купований, з нашийником - значить не бездомний. Він певно зовсім вибився з сил бо навіть не підняв морди коли я став на краю ями, тільки коли я його покликав то він підвівся. Кинув я йому зверху два кусочки сосиски - він зразу їх захавав. І поліз я до нього знайомитись )))  Він абсолютно ніяк на мене не реагував, я йому дав остаток сосиски, останній кусок зачепився у целофанці так він у мене з рук вирвав і захавав цей шматочок разом із торбинкою. Увесь цей час я його гладив і певно пес мені довірився. Я його взяв під руку і поліз наверх по драбині, він при цьому висів мов кільце ковбаси і не пручався.

Випустив я його на світ божий а він ледве на задніх ногах міг стояти, постійно підгинались від стоми, а можливо він гепнувся добряче з трьох метрової висоти ... Обнюхавши все навколо він знайшов дорогу додому.

Настрій у мене був супер !

• 1

#2   ostfront  :

ostfront

Новачок

• Форумчанин
  • 217
  • Country Flag
Re: А я вчора врятував пса

Сьогодні всім кому можна похвалився що спас лабрадора, а під кінець дня думаю погуглю щож це за пес такий чорно-коричневий. Виявилось що лабрадори однотонні а чорно-коричневий пес виявився .... ротвейлером )))

Не знаю чи поліз би я у яму знаючи що то за порода )))

rotweiler.jpg

• 2

#3   лесица  :

лесица

♔ ♕ ♔

• Рада Модераторів
  • 28 781
  • Country Flag
а как ты знаеш, што он домой пошел? ты знаеш, чей цобак был?
  • 0

#4   ostfront  :

ostfront

Новачок

• Форумчанин
  • 217
  • Country Flag

а как ты знаеш, што он домой пошел? ты знаеш, чей цобак был?

Он уверенно нашол лазейку в заборе и ушол на паралельную улицу, сегодня я спрашивал одну знакомую с этой улицы - есть у них на улице такой пёс.

• 0

#5   Vyacheslav  :

Vyacheslav

Юзер

• Форумчанин
  • 2 499
  • Country Flag

чорно-коричневий пес виявився .... ротвейлером ))) Не знаю чи поліз би я у яму знаючи що то за порода
Якось познайомився з пітбулькою. Дуже небезпечна собака - зализала ледь не до смерті
  • 0

#6   Кость  :

Кость

Юзер

• Клуб
  • 4 427
  • Country Flag

Ротвейлер.
Классные псы. Обожаю. Почти как котов.
 ostfront'у -- риспект.

• 0