Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

До Польщі не пустили український гурт Ot Vinta

Польща OT VINTA

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 60

#31   Silentio  :

Silentio

Не існує

• Клуб
  • 46 580
  • Country Flag
Re: До Польщі не пустили український гурт Ot Vinta

Те,  що  тут  кацапські  пальці  замочені, то  очевидно.  Все  роблять  для  того,  щоб  посіяти  розбрат.  Але  не  бачу  і  не  чую  чогось  подібного  з  боку  українців  щодо  поляків.

Сьогодні  оце  колона  польських  машин  з  біло-червоними  прапорами  їхала  по  Львову.  З  одним  автом  сталася  проблема.  Перехожі  відразу  щось  радять,  намагаються  допомогти.  А  не  виключено,  що  ці  молоді  поляки,  які  так  демонстративно  вишикувалися  в  колону,  зі  своїми  прапорами,  приїхали  не  з  дуже  дружнім  візитом.

Не бачите, бо українська сторона і ЗМІ має клепку не підігрувати цьому гнилому хору.  Що в цьому поганого? А те що відповідні настрої є по обидва боки кордону на певних теренах - то не секрет, бо історичні рани легко не загоюються.

Але тих, хто починає їх свідомо ворушити - я б особисто батогами на стайні вчив розуму.

• 1

#32   RedBorsch  :

RedBorsch

Сортиромий-міжнародник

• Клуб
  • 1 007
  • Rotterdam
  • Country Flag

Розкажи краще, хто тобі завдання поставив разом з тими польськими недоумками, які зчиняють галас через візити якихось музикарів, роздмухувати гівно напередодні самміту НАТО, де ПОльща повинна виступити з важливими військово-політичними ініціативами щодо України?

Якби я був "ольгінцем", то пішов би тролити на фейсбук Авакова. Тут занадто маленька і нерепрезентативна аудиторія.

• 0

#33   Фома  :

Фома

Постійний

• Клуб
  • 18 614
  • Country Flag
Пан Сілентіо, RedBorsch не ольгінець, він просто полюбляє скотч і інші напої, які доволі часто вживає з різних по ємності посудин, ололо.
  • 0

#34   Silentio  :

Silentio

Не існує

• Клуб
  • 46 580
  • Country Flag

Якби я був "ольгінцем", то пішов би тролити на фейсбук Авакова. Тут занадто маленька і нерепрезентативна аудиторія.

Хочеш сказати, шо ти просто корисний ідіот, який ллє воду на млин ворогів України? Може бути звичайно....

Але тим не менш ,яким би не був цей поважний форум - тег "Поляки-підхуйлятники" вже пішов з твоєї подачі гуляти по мережі, в тому числі і польскому сегменту, де на відміну від тебе люди знають не лише одну мову... Посил з України, за яку збиралося тримати слово на самміті НАТО польське керівництво, дійшов до певних груп людей...Молодець! Вправно спрацював!

Пан Сілентіо, RedBorsch не ольгінець, він просто полюбляє скотч і інші напої, які доволі часто вживає з різних по ємності посудин, ололо.

читай останній мій пост...

• 0

#35   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 7 031
  • Country Flag

Не бачите, бо українська сторона і ЗМІ має клепку не підігрувати цьому гнилому хору.  Що в цьому поганого? А те що відповідні настрої є по обидва боки кордону на певних теренах - то не секрет, бо історичні рани легко не загоюються.

Але тих, хто починає їх свідомо ворушити - я б особисто батогами на стайні вчив розуму.

Вас  прекрасно  розумію,  бо  дійсно  загострення  почалося  саме  перед  саммітом.  Спочатку  хода  в  Перемишлі,  потім  концерт.  Тому  зрозуміло,  кому  це  потрібно.  Але  не  треба  аж  так  гарячково  кричати "Цить!",  бо  змиритися  з  цими  провокаціями  дійсно  несила.  Поляки  все-таки  не  ягнята,  на  голову  вміють  лізти.  Бачите - Амбасада  все-таки  своє  слово  сказала. 

Щодо  самміту  НАТО,  то  поляки,  як  би  там  не  було ;),  переслідують  виключно  свої  шкурні  інтереси,  а  зовсім  не  наші.  Так  що  ніякий  польсько-український  тимчасовий  розбрат  не  стане  великою  перепоною  для  прийняття  якихось  натівських  рішень.

Це, звісно,  моя  думка.

• 0

#36   RedBorsch  :

RedBorsch

Сортиромий-міжнародник

• Клуб
  • 1 007
  • Rotterdam
  • Country Flag

Хочеш сказати, шо ти просто корисний ідіот, який ллє воду на млин ворогів України? Може бути звичайно....

Але тим не менш ,яким би не був цей поважний форум - тег "Поляки-підхуйлятники" вже пішов з твоєї подачі гуляти по мережі, в тому числі і польскому сегменту, де на відміну від тебе люди знають не лише одну мову... Посил з України, за яку збиралося тримати слово на самміті НАТО польське керівництво, дійшов до певних груп людей...Молодець! Вправно спрацював!

Та бугого, тут щодня звучить "європідари", "єврогеї", "фашисти". Але, не зважаючи на це, санкції ЄС досі не зняло.

• 0

#37   RedBorsch  :

RedBorsch

Сортиромий-міжнародник

• Клуб
  • 1 007
  • Rotterdam
  • Country Flag

Перейменував тему, щоби мене не звинуватили у зриві самміту НАТО і "перемир'я" на Донбасі  :weep:

• 0

#38   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

Чуваки тупо никакие. Вытягивают сугубо на украинском патриотизме. 

Лично я бы их альбом в машине, или на работе не слушал... Да и не слушаю, собственно.

Задолбали еще на Майдане своим ламерским рокабили уровня школьной самодеятельности.

Но, поляки - гавнюки. Могли бы просто вежливо попросить чуваков не "бандерить" в Перемышле. 

• 0

Золоті Ворота -- Київ

#39   Silentio  :

Silentio

Не існує

• Клуб
  • 46 580
  • Country Flag

Та бугого, тут щодня звучить "європідари", "єврогеї", "фашисти". Але, не зважаючи на це, санкції ЄС досі не зняло.

Знов стрілки переводиш ольгігнець?

За своє відповідай!

і потім як ще називати тих, в тому числі твоїх нових співвітчизників голладндців, до яких ти втік певно ховаючись від призову і які поставили формальний барЄр навіть на такому жалюгідному документу, як асоціація?

Це для них досить точна назва.

• 0

#40   Silentio  :

Silentio

Не існує

• Клуб
  • 46 580
  • Country Flag

Лично я бы их альбом в машине, или на работе не слушал... Да и не слушаю, собственно.

Задолбали еще на Майдане своим ламерским рокабили уровня школьной самодеятельности.

Но, поляки - гавнюки. Могли бы просто вежливо попросить чуваков не "бандерить" в Перемышле. 

О музикантах ничего не говорю, бо никогда не слышал.

А действия польских властей имеют объяснение - перестраховались накануне саммита, чтобы не было ни малейших поводов для провокаций. Клерки всегда так работают. А вот говнюки таки те поляки, которые раздули это говно ну о них я уже все сказал.  Заявление же украинской стороны, имхо, самое то, что нужно было сказать. Лучше быть выше морально, чем опускаться до просчетов и идиотизма  другой стороны. В итоге это окупится с торицей.

Повідомлення відредаговано Silentio: 03 липень 2016 - 20:05

• 0

#41   RedBorsch  :

RedBorsch

Сортиромий-міжнародник

• Клуб
  • 1 007
  • Rotterdam
  • Country Flag

А у кого не ламерське рокабілі? Як на мене - грають цілком пристойно. Оце 16 липня іду на концерт Брайана Сетзера у Амстердамі - зірку рокабілі світового рівня. Порівняю.

• 0

#42   wtf  :

wtf

Серйозний

• Клуб
  • 8 281
  • Country Flag
Была в Докерпабе на их концерте дважды.
Чуваки норм.
  • 0

#43   RedBorsch  :

RedBorsch

Сортиромий-міжнародник

• Клуб
  • 1 007
  • Rotterdam
  • Country Flag

і потім як ще називати тих, в тому числі твоїх нових співвітчизників голладндців, до яких ти втік певно ховаючись від призову і які поставили формальний барЄр навіть на такому жалюгідному документу, як асоціація?

Це для них досить точна назва.

Угу, 18% голандців (якщо брати від усієї кількості виборців) - проти асоціації. 68% просто не прийшли, бо вважали цей референдум цирком. Побачимо, скільки у Штатах буде за Трампа.

• 0

#44   Фома  :

Фома

Постійний

• Клуб
  • 18 614
  • Country Flag

А шо не шлак? 

• 0

#45   zero  :

zero

Юзер

• Форумчанин
  • 1 583
  • Country Flag

Проблема хлопців, що вони добре заводять публіку, поляки так не вміють.

• 0

#46   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

А шо не шлак? 

Из украинских?

с точки зрения профессионализма послушай Хардкисс, Онуку.

и это не важно, что в другом стиле.

Или БумБокс.

Я уже не помню названия рокабильной группы из Киева. Они уже лет 15 выступают.

Получше лабают на порядок, чем "От винта"

• 0

Золоті Ворота -- Київ

#47   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

Но, От Винта реально спектакьюлар. Спорить не буду.

• 0

Золоті Ворота -- Київ

#48   wtf  :

wtf

Серйозний

• Клуб
  • 8 281
  • Country Flag
Мэд Хэдз штоли?
  • 0

#49   RedBorsch  :

RedBorsch

Сортиромий-міжнародник

• Клуб
  • 1 007
  • Rotterdam
  • Country Flag

Из украинских?

с точки зрения профессионализма послушай Хардкисс, Онуку.

и это не важно, что в другом стиле.

Или БумБокс.

Я уже не помню названия рокабильной группы из Киева. Они уже лет 15 выступают.

Получше лабают на порядок, чем "От винта"

:fp1:

Я би ще зрозумів, якби ти назвав Mad Heads. А Хардкіс, Онука, Бумбокс - мало того що інший жанр, так ще й по техніці вони й поруч з От Вінта не стояли. Така собі примітивна попсятинка, хоча й краще кацапської.

Mad Heads до речі перейшли на реггі та ска вже років 10 як і перетворилися на Mad Heads XL та УкраїнSKA.

Повідомлення відредаговано RedBorsch: 03 липень 2016 - 20:24

• 0

#50   Фома  :

Фома

Постійний

• Клуб
  • 18 614
  • Country Flag
Бумбокс = поліна я на колінах і на цьому все.
  • 0

#51   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

:fp1:

Я би ще зрозумів, якби ти назвав Mad Heads. А Хардкіс, Онука, Бумбокс - мало того що інший жанр, так ще й по техніці вони й поруч з От Вінта не стояли. Така собі примітивна попсятинка, хоча й краще кацапської.

Mad Heads до речі перейшли на реггі та ска вже років 10 як і перетворилися на Mad Heads XL та УкраїнSKA.

Я мэд хэдс и имел в виду.

а ограничивать себя в стилях и жанрах - глупо.

• 0

Золоті Ворота -- Київ

#52   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

Насчет примитивизма - как раз рокабили и есть шаблонный примитивизм. С зачаточной техникой исполнения  

для полуаккустических электрогитар 60-65-летней давности.

• 0

Золоті Ворота -- Київ

#53   Фома  :

Фома

Постійний

• Клуб
  • 18 614
  • Country Flag
Зараз МГ розкаже що все що лабає Журавель - 30 років тому вже було.
  • 0

#54   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

Зараз МГ розкаже що все що лабає Журавель - 30 років тому вже було.

60. Во времена Элвиса Пресли.

Я должен тихо сопеть в 2 дырочки, чтоб никого из вас, таких нежных не обидеть случайно? 

• 0

Золоті Ворота -- Київ

#55   Фома  :

Фома

Постійний

• Клуб
  • 18 614
  • Country Flag
MG42, та все ок, я просто вже чекав кого копіює Журавель. Елвіса, доречі, не слухав.
  • 0

#56   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

А 30 лет назад слушали Пинк Флойд, Майкла Джексона, Мадонну, Айрон Мэйден, Назарет, Моден Токинг, Энигму, Европу и прочее.

Новеньких. А не слизывание дедушкиных рифов для первых электрогитар.

• 0

Золоті Ворота -- Київ

#57   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

MG42, та все ок, я просто вже чекав кого копіює Журавель. Елвіса, доречі, не слухав.

не копируют, а используют стиль и шаблоны тех времен.

Бо до Элвиса - как до неба рачки.

Кстати, не поленись, - послушай.

• 0

Золоті Ворота -- Київ

#58   Фома  :

Фома

Постійний

• Клуб
  • 18 614
  • Country Flag
О, Борщ нещодавно на Айрон Мейден ходив. Вони ще скачуть, як і Мадонна.
  • 0

#59   RedBorsch  :

RedBorsch

Сортиромий-міжнародник

• Клуб
  • 1 007
  • Rotterdam
  • Country Flag

Насчет примитивизма - как раз рокабили и есть шаблонный примитивизм. С зачаточной техникой исполнения  

для полуаккустических электрогитар 60-65-летней давности.

Ну, по-перше, старе не означає примітивне. Скрипка чи фортепіано - старіше за синтезатор, невже вони примітивніше?

По-друге, Журавель та Пилипчук грають на сучасних стратокастерах. Загиней грає на контрабасі. Де там напівакустичні гітари? Ну, до Джо Сатріані їм далеко, згоден. Але технічно гурт дуже гарний, та й лірика вищий клас. Не те що у Онуки, де у пісні одна фраза, на яку просто накладають різні комп'ютерні ефекти.

Я нічого не маю проти інших жанрів, просто не можна, як на мене, казати, що представник одного жанру може бути краще представника іншого жанру. Тому От Вінта можна порівнювати з Мед Хедз, але не з бумбоксом.

• 0

#60   MG42  :

MG42

㋡ ㋡ ㋡

• Рада Модераторів
  • 48 047
  • Київ
  • Country Flag

Борщ, ты в теме вообще?

Насчет гитар?

Я, например на стратокастере играл еще в школьном возрасте. У одного учителя музыки был.

Fender Stratocaster — модель електрогітари, розробленої у 1954 році Лео Фендером, Джорджем Фуллертоном, Фредді Таваресом і Біллом Карсоном.

В классическом рокабили - стандарт - полуаккустика. А контрабас потому, что в те времена электробасгитары не были столь распространены.

А сравнивать можно мастерство, оригинальность, харизму и талантливость.

В любом стиле.

• 0

Золоті Ворота -- Київ

Теми з аналогічними тегами Польща, OT VINTA

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 0

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних