Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Чи Березюк вже перестав голодувати, хто знає?

знову про сміття;

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 250

#1   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 474
  • Country Flag

Березюк  оголосив  голодування,  бо  влада  заборонила  вивозити  сміття  зі  Львова.  Тобто,  сама  не  вивозить  його  кудись.

Гройсман  відреагував  миттєво - слізно  попросив  усі  міста  і  села  приймати  львівські  відходи. 

Гляди,  "вірний"  пес  шаман  Садового  обскаче  свого  шефа  і  завоює  більшу  популярність.  Десь  уже  моніторили:  як  вам  президент  Березюк,  раз  із  Садовим  така  лажа  вийшла?

Ото  хід  конем:  на  амбразуру  ради  шефа,  а  воно  інакше  повернутися  може.

Цікаво  мені,  скільки  годин  пан  Березюк  голодуватиме,  тобто  як  йому  потрібно,  щоб  прославитися?

• 0

#2   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag
Re: Чи Березюк вже перестав голодувати, хто знає?

не було про припинення, було тільки про початок

• 0

#3   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag

"Львів на сьогодні окупований ворогом. Рік тому в місто свободи, яке завжди було на передовій і буде на передовій боротьби за Україну в усі часи, в тому числі і новітні, прийшов ворог, який протягом року цинічно обманюючи на кожному кроці, знущається не тільки над керівником міста, або політичною силою, знущається над людьми, які там живуть. Львів'яни ніколи не лягали. Львів'яни можуть стояти поруч. Львів'яни вистоять і цього ворога. Проаналізувавши це все, я ухвалив своє особисте рішення, як людина, як народний депутат, протестуючи проти знущання з людей, протестуючи проти знущання з міста, яке є символом свободи, підтримуючи львів'ян, які є завжди терплячими і толерантними до влади, тому що вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава, в особі центральної влади, з них цинічно знущається, і вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні в державі, я ухвалив екстраординарне рішення (ніколи не думав, що це рішення я буду ухвалювати приймати в ХХІ столітті тут) - я оголошую голодування"Джерело:https://ua.censor.net.ua/n444626

"Самопоміч" таким чином привертає увагу до проблеми політичного сміття.

Як блокадою до проблеми торгівлі на крові.

Це правильно.

• 0

#4   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 474
  • Country Flag

"Львів на сьогодні окупований ворогом. Рік тому в місто свободи, яке завжди було на передовій і буде на передовій боротьби за Україну в усі часи, в тому числі і новітні, прийшов ворог, який протягом року цинічно обманюючи на кожному кроці, знущається не тільки над керівником міста, або політичною силою, знущається над людьми, які там живуть. Львів'яни ніколи не лягали. Львів'яни можуть стояти поруч. Львів'яни вистоять і цього ворога. Проаналізувавши це все, я ухвалив своє особисте рішення, як людина, як народний депутат, протестуючи проти знущання з людей, протестуючи проти знущання з міста, яке є символом свободи, підтримуючи львів'ян, які є завжди терплячими і толерантними до влади, тому що вірять у державу і хочуть її бачити, а ця держава, в особі центральної влади, з них цинічно знущається, і вимагаючи припинення цього знущання і припинення брехні в державі, я ухвалив екстраординарне рішення (ніколи не думав, що це рішення я буду ухвалювати приймати в ХХІ столітті тут) - я оголошую голодування"Джерело:https://ua.censor.net.ua/n444626

"Самопоміч" таким чином привертає увагу до проблеми політичного сміття.

Як блокадою до проблеми торгівлі на крові.

Це правильно.

Ви  так  усе  приймаєте  за  чисту  монету?   :shuffle:

Це  можна  перетворити  на  новий  анекдот - Березюк  і  Садовий - борці  за  правду,  чи  за  інтереси  народу. 

Даруйте,  але  мушу  поставити  такий  смайлик - :lol2:

Повідомлення відредаговано shpylka: 19 червень 2017 - 11:54

• 0

#5   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag

та ставте, шо хочете

але ці люди все ж кращі за тих, за яких ви впадаєте

притому набагато

• 0

#6   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 474
  • Country Flag

та ставте, шо хочете

але ці люди все ж кращі за тих, за яких ви впадаєте

притому набагато

Я  не  впадаю  ні  за  кого.  І  якщо  вже  на  те  пішло,  то  я  хочу  президента -українця.  То  правда.  Але  в  жодному  разі  не  такого,  як  Березюк  чи  Садовий.  Перш  за  все,  я  не  хочу,  щоб  склалося  враження,  що  західняки  саме  такі.  Ні,  галичани  теж  діляться  на  правильних  і  неправильних,  на  інтелігенцію,  віддану  народові,  і  на  "інтелігенцію",  віддану  лише  собі.

Я  львів янка,  і  місто  наше  не  таке  вже  велике.  На  приватному  рівні  багато  чого  відомо.  Причому,  досить  тісному.

Особисто  я  стикалася  і  з  одним,  і  з  другим.

Повідомлення відредаговано shpylka: 19 червень 2017 - 12:08

• 0

#7   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag

дивно все ж

люди вболівають і за вас, в тому числі

а ви їх чмирите

давайте далі, аж до спалаху інфекцій

(як так склалось, шо досі не побудовано сміттєвий завод - то одне питання

ці заводи не будують ніде, а це свідчить, що це проблема далеко не лише Садового)

один президент-українець вже був, мать його за ногу та об стінку бошкою

Повідомлення відредаговано Миклован: 19 червень 2017 - 12:09

• 1

#8   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 474
  • Country Flag

дивно все ж

люди вболівають і за вас, в тому числі

а ви їх чмирите

давайте далі, аж до спалаху інфекцій

(як так склалось, шо досі не побудовано сміттєвий завод - то одне питання

ці заводи не будують ніде, а це свідчить, що це проблема далеко не лише Садового)

один президент-українець вже був, мать його за ногу та об стінку бошкою

Якщо  жити  лише  своїми  інтересами,  то  з  Вами  можна  погодитися. Антисанітарія  в  місті  страшна  і  воно  для  львів ян  було  б  краще,  якби  Садовий  вступився  навіть  на  якесь  підвищення. Лишень  би  швидше зі  Львова.

Проте  я,  як  українка,  живу  не  тільки  інтересами  Львова (як  би  пафосно  це  не  звучало).

"Ой  не  однаково  мені" - якось  так.

Твердо  переконана,  що  в  інтересах  країни - чим  швидше  Садовий  з  Березюком  тріснуть,  як  мильні  бульбашки,  тим  буде  краще.

• 0

#9   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag

хто ж залишиться?

так і хочеться слідом за Горьким спитати - с кем ви, мастєра культури?

• 0

#10   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag

Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк голодуватиме під стінами Адміністрації президента й ночуватиме у ніч на 20 червня там.

Про це він заявив у коментарі каналу "112 Україна" в понеділок попри те щопрезидент відбув до США.

Парламентар назвав причиною голодування спротив команди президента Петра Порошенка керівнику Львова Андрію Садовому у вирішенні проблеми зі сміттям.  

На думку Березюка, влада має "перестати знущатися над людьми": "Президентська адміністрація це почала, вона має це закінчити. Тому що прем’єр-міністр вигладає залежним".

"Цей план лежить (у влади) рік. Просто брехлива позиція, нечесна конкуренція, використання деспотичних інструментів проти людей у політичній боротьбі привела до такої катастрофи. Щоб вона не стала ще більшою, я тут…", – заявив він

"Я тут буду ночувати. Я буду тільки вживати воду – а далі все залежить від президента і прем’єр-міністра. Якщо вони є посадові особи держави, де людина і її здоров'я мають цінність, то все буде добре. Якщо ми в деспотичній державі, то тоді не треба брехати про \європейські цінності, можливості і шлях", – сказав депутат.

d8bd638-berezuk-pid-ap.jpg
Березюк голодує під АП
FB ВАСИЛЬ САВЧУР

За його словами, звернення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана до Садовогона засіданні уряду було на 99% брехнею.

Доповнюється…

• 0

#11   ElGuider  :

ElGuider

Серйозний

• Клуб
  • 6 290
  • порошколенд
  • Country Flag

Треба  розуміти  що очільник  ОЛА екс-любий  друзь Садового не отримує  бабла від  Гнойсі ?

А як же "  самоуправлєніє"  .

Дійсно " як котят " .

• 0

#12   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag

Колеги Олега Березюка з "Самопомочі" прийшли підтримати лідера своєї фракції, який головує під Адміністрацією президента.  

Це видно зі світлини, яку депутат Олена Сотник оприлюднила у Facebook.

"Фракція працює на сходах Будинку з химерами", – написала вона.

170faae-samopomich-hymer.jpg

Повідомлення відредаговано Миклован: 19 червень 2017 - 15:31

• 0

#13   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 31 005
  • Country Flag

samopomich.jpg

• 0

#14   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 31 005
  • Country Flag

Комісія з надзвичайних ситуацій Львова вкотре звернулась до Президента та Прем'єр-міністра з проханням про запровадження в місті режиму надзвичайної екологічної ситуації. На всі попередні звернення - тотальний ігнор та "хі-хі". Вершина цинізму - це облава поліції і вилучення документів та всіх попередніх протоколів комісії НС. Тим часом в місті 8500 тон невивезених ТПВ (це 850 вантажівок), які нема куди вивозити. Ситуація критична.

В суботу поліція знову затримала та намагається повернути до Львова вантажівки з УСІМА (!) легальними документами на вивезення ТПВ з міста. Підозрюю, це цілком доступно пояснює мовчанку центральної влади у відповідь на прохання Львова про допомогу. 

Нагадую львів'янам, починаючи з цього тижня ОСОБЛИВА увага сортуванню. В першу чергу будемо вивозити органічні відходи. Суворо дотримуйтесь відповідних позначок на тих контейнерах, де вони є. Інші ознакуємо протягом 10 днів.

• 0

#15   Citizen UA  :

Citizen UA

Оптимист

• Клуб
  • 30 153
  • Country Flag

Я  не  впадаю  ні  за  кого.  І  якщо  вже  на  те  пішло,  то  я  хочу  президента -українця.

Та ми в курсі, що для тебе найкращий президент це Ющ  :D

• 0

Девіз порохоботів: "Хватіт скігліти! Бєрітє лапаті і ідітє капаті!" © Пахло

#16   Аквариус  :

Аквариус

Никто

• Клуб
  • 12 747
  • Паника- наркотик для дураков
  • Country Flag

Дмитрий Сердюков
June 15 at 6:15am ·

2006 год - Андрей Садовой становится мэром Львова и объявляет о том, что решит проблему с полигоном для отходов.
2014 год - Пётр Порошенко становится Президентом Украины.
2017 год - Андрей Садовой заявляет, что Пётр Порошенко мешает ему решить проблему с полигоном для львовского мусора.
Ну наверное, это даже возможно. Правда при условии, что Пётр Алексеевич - это SkyNet, который послал в 2006 год терминатора, который восемь лет до своей инаугурации не давал Андрею Ивановичу, начать решать эту проблему. ¯\_(ツ)_/¯

(Сюда же можно добавить и Гройсмана, который стал премьером в 2016)  

:pleasant: Плохому танцору всегда что-то да мешает.

Повідомлення відредаговано Аквариус: 19 червень 2017 - 18:17

• 2

#17   vkhavr2  :

vkhavr2

Юзер

• Клуб
  • 3 673
  • Country Flag

Якщо  жити  лише  своїми  інтересами,  то  з  Вами  можна  погодитися. Антисанітарія  в  місті  страшна  і  воно  для  львів ян  було  б  краще,  якби  Садовий  вступився  навіть  на  якесь  підвищення. Лишень  би  швидше зі  Львова.

Проте  я,  як  українка,  живу  не  тільки  інтересами  Львова (як  би  пафосно  це  не  звучало).

"Ой  не  однаково  мені" - якось  так.

Твердо  переконана,  що  в  інтересах  країни - чим  швидше  Садовий  з  Березюком  тріснуть,  як  мильні  бульбашки,  тим  буде  краще.

+============================================================================+
Грося 3.14здить як дише! Коли за його наказом мусора зупиняють машини із сміттям зі Львова, 

про вивіз якого Садовий домовився, забирають документи та ставлять машини на штрафплощадки,

коли на сміттєзвалища, які мають угоди зі Львовом про прийом сміття тиснуть щоб розірвати такі угоди, 

то як це назвати???
Чим швидче грося та потрох будуть посаджені на палю, тим краще стане Україні!

• 1

#18   vkhavr2  :

vkhavr2

Юзер

• Клуб
  • 3 673
  • Country Flag

samopomich.jpg

+=======================================================+
Посади гросю та педрилку на палю!

• 0

#19   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 474
  • Country Flag

У  юльків  дійсно  істерика,  схожа  на  агонію.  ;o  Шо такоє? 

• 0

#20   vkhavr2  :

vkhavr2

Юзер

• Клуб
  • 3 673
  • Country Flag

У  юльків  дійсно  істерика,  схожа  на  агонію.  ;o  Шо такоє? 

+=====================================================================+
Набридли шоколадні 3.14здуни! Як колись набрид ющ своїм 3.14здінням та брехнею.

• 0

#21   snowbird  :

snowbird

Серйозний

• Клуб
  • 7 855
  • Country Flag

Цікаво мені, скільки годин пан Березюк голодуватиме

Краще б він їв сміття -більше було б сенсу :weep:

• 3

#22   Аквариус  :

Аквариус

Никто

• Клуб
  • 12 747
  • Паника- наркотик для дураков
  • Country Flag

Cадовий в 2006 году:

ЗЫ  Это ж сколько распиленно было под це смиття!  :fp1:

• 2

#23   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 31 005
  • Country Flag

Maishima Garbage incineration plant Osaka Japan <--це для тупого kиздуна Садового - завод із знищення сміття в Японіі

https://www.tripadvi...ture_Kinki.html- улюблене місце у туристів

500px-Maishima_waste_treatment_center_Os

• 3

#24   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 31 005
  • Country Flag

yumenoshima-how-it-works.jpg

https://en.wikipedia...ki/Yumenoshima 

60.jpg

• 3

#25   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag
Березюк продовжує акцію голодування під АП
4864 ПЕРЕГЛЯДИ

Вівторок, 20 червня 2017, 01:01
4526
РЕКЛАМА:
8839936--------.jpg
ВСІ ФОТО: МАР'ЯНА П'ЄЦУХ

Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк продовжує акцію голодування під АП через проблему накопичення сміття у Львові.

Він з кількома колегами нардепами по фракції розмістився на сходах Будинку Химер. Проте ніхто, крім самого Березюка, не голодує. Також тут розкладені дві розкладачки.

9890992------------.jpg

Як повідомив УП Березюк, він збирається тут сидіти і завтра, а на засідання сесії ВР не піде.

За його словами, він припинить голодування тоді, коли "влада припинить знущатися з львів'ян".

На уточнююче питання, що насамперед, має зробити "влада", Березюк додав: "Розблокувати полігони для вивезення сміття".

Водночас, нардеп від Самопомочі львів'янин Сергій Кіраль повідомив УП, що , насамеред, львівська мерія очікує, що уряд оголосить надзвичайний стан у Львові , що і дозволить відкрити полігони для утилізації сміття, включаючи Грибовицький полігон.

За словами Березюка, протягом дня до нього ніхто не виходив з АП, крім коменданта.

Ближче до півночі до Березюка навідався Рефат Чубаров, щоб розпитати про ситуацію з львівським сміттям, яка до цього йому була незрозуміла.

b12a3b9------.jpg

Як повідомлялося, у понеділок на погоджувальній раді у парламенті лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив голодування протесту, звинувативши владу в "знущанні над Львовом і його керівництвом". Він має на увазі  ситуацію із скупченням сміття в місті.

За інформацією Львівської міськради, на сьогоднішній день у Львові зібралося понад 8,5 тисячі тонн відходів, які нікуди вивезти.

Прем'єр Володимир Гройсман доручив голові Львівської облдержадміністрації Олегу Синютці зібрати міських голів області, щоб попросити у них про допомогу із вивезення львівського сміття.

Мар'яна П'єцух, УП

• 0

#26   snowbird  :

snowbird

Серйозний

• Клуб
  • 7 855
  • Country Flag

Бозе з мой, яка картіночка піарно правильна :weep: прєлєсть- прелесть. Все виставлено - місце, час, дійові особи  :tu:

От до чого тут будинок з химерами? Туристів лякати? Який сенс сидіти під будинком прийомів президента, коли президента нема в країні? :weep: Десь під адміністрацією логічніше, нє? кабміном? львівською мерією?

ЗІ Думаю розраховуть всплити, але, думаю, втонуть :nose3: "услишатьльвов" - щось знайоме

Повідомлення відредаговано snow_bird: 20 червень 2017 - 08:01

• 3

#27   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag

а де знаходиться АП?

• 0

#28   snowbird  :

snowbird

Серйозний

• Клуб
  • 7 855
  • Country Flag

а де знаходиться АП?

Майже навпроти :nose3: там і місця більше, щоб розміститись...

Але ж для піару треба заважати туристам і екскурсантам, там і так тісно шо капец ну і антураж виграшніший архітектурно - а не совковий стиль АП :pleasant:

Тьху, як вони всі набридли...одне шоу :td:

• 0

#29   Миклован  :

Миклован

Аксакал

• Клуб
  • 69 822
  • Country Flag

так якшо під АП, їх не буде видно з вікон

з місцем все вірно

до того ж подібні акції націлені саме на привернення якомога більшої уваги до неї

тому все правильно

я б ще й матюгальника взяв

шоб стогони скривдженого народу були краще чути антинародній владі

а може й не тільки матюгальника...

• 0

#30   snowbird  :

snowbird

Серйозний

• Клуб
  • 7 855
  • Country Flag

так якшо під АП, їх не буде видно з вікон

Якщо вони стали б у скверику, там де сходи - то були б якраз навпроти  :pleasant:

шоб стогони скривдженого народу

Садового? Березюка?

Чому вони не вирішують проблему на місці, і не вирішували при 3 (!!!) президентах :)

І, імхо, це таки не проблема державна. Ага, і от на його відео - тобто кияни мають мерти і хворіти від спалювання львівського сміття, за його логікою, а Садовий завод у Львові не поставить ніколи :fp1:

Запахло "услішатьльвов"

• 2

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 0

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних