Перейти до вмісту


Фотография
- - - - -

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

раша гуд бай!

 • Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 2592

#2581   Euro  :

Euro

  Постійний

 • Клуб
 • 11 852
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении
ремонт дорог

Найбільш відвертим є цей міф. Автошляхи руйнуються безперервно. Коли "реформаторами" на їх відновлення зі зруйнованої економіки вишкрябується лише відсотків 10 необхідного мінімуму, загальне руйнування лише прискорюється. Звичайно, якщо не з'їжджати з відремонтованих під телекамери унікальних ділянок на решту, цього можна не бачити. Але ж це не мусить заважати спиратися на елементарну арифметику: щодня руйнується у багато разів більше, ніж будується. Минулого року пєтя-гросіни винахідники скинули з Автодору на місцевий рівень 120 тис. з 170 тис. км загальнодержавних автошляхів. На решті 50 тис. піаряться півтора тис. км відремонтованих за рік. Порахуй, скільки років при нашій якості буде очікувати своєї черги відновлення кожен кілометр навіть з цих щасливих? 50/1,5=22 роки. Ну а про викинуті з балансу 120.000 взагалі краще вже не згадувати.


Повідомлення відредаговано Euro: 22 травень 2018 - 10:48

 • 0

#2582   OldBoy  :

OldBoy

  Серйозний

 • Клуб
 • 9 761
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

показовою і досі лишається хіба що житомирська траса, зроблена при Януковичі

 

харківську мучать, а не роблять


 • 0

#2583   kr1810bm86  :

kr1810bm86

  Юзер

 • Форумчанин
 • 3 498
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


. Коли "реформаторами" на їх відновлення зі зруйнованої економіки вишкрябується лише відсотків 10 необхідного мінімуму,

Как на меня, это лучше чем "ничего". Я хорошо помню "дорогу" Луцк-Львов. Ну и некоторые другие дороги Львовской, Волынской областей.


 • 0

"Во время войны думают о победе, а не о мире"!  :kozak2: 


#2584   vkhavr2  :

vkhavr2

  Серйозний

 • Клуб
 • 5 828
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

Педро! Це твої призначенці!

Українським військовим біля Талаківки заборонили відстрілюватися

https://24tv.ua/ukra...butusov_n972038

 

Командувач оперативного командування "Схід" Олександр Красноок не приймає рішень у зв'язку із загостренням обстановки на маріупольському напрямі.

Про це у Facebook написав журналіст Юрій Бутусов.

"Генерал Красноок не тільки заборонив відповідні дії української артилерії в даному секторі, але і висловив зауваження ряду підлеглих йому українських підрозділів у цьому районі, які нібито беруть участь в перестрілках", – додав він.

Читайте також: Російські окупанти обстріляли Талаківку

За його словами, будь-які дії у відповідь української артилерії в цьому районі заборонені строго.

Якщо є питання – давати "відповідь" артилерією чи не давати, то треба в цьому випадку поїхати в Талаківку, пожити кілька днів в зоні обстрілу, поспілкуватися з бійцями, тоді, дивись, все стане на свої місця,
– вважає Бутусов.

Він додав, що командиру "треба вміти слухати своїх підлеглих, і розуміти, хто буде нести відповідальність, якщо безкарний ворог завдасть своєю артилерією нові втрати під Маріуполем".


 • 0

#2585   Ведмедик  :

Ведмедик

  Юзер

 • Форумчанин
 • 4 795
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

 

Педро! Це твої призначенці!

Українським військовим біля Талаківки заборонили відстрілюватися

https://24tv.ua/ukra...butusov_n972038

 

Прихований текст

 

За  посиланнями хоч сходив?

Нє? Ну то почитай та попустися

 

Василь Крук Пане Юрію!
Прокоментуйте, будь-ласка, це повідомлення одного з волонтерів, яке прямо суперечить вашому (що буцімто наші війська не відкривали вогонь в відповідь)
!!!

Semen Kabakaev пише, що

"Обстрел Талаковки сегодня произошел совершенно неожиданно. Никто не ждал, что российские военные применят 122мм и 152мм орудия. Мне совершенно непонятно, почему сейчас люди начинают писать, что мы не открываем огонь в ответ. Это неправда.

Согласна приказам, мы можем открывать огонь, если есть опасность для жизни военнослужащих. И мы таки открываем. Сегодняшний инцидент совершенно не исключение. Ответку дали такую, что гай шумел. Все это слышали в Мариуполе.

Позвонил своим в разведку, говорят тяжеловато прошел день, но все окей.

Говорю сразу, погибших с нашей стороны нет.

Хочу отметить, что любые поползновения со стороны противника будут жестко пресекаться и совершенно неважно какое это направление: Луганское, Донецкое или Мариупольское.

От парней всем привет!"

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/2183836798323271


 • 0

#2586   Euro  :

Euro

  Постійний

 • Клуб
 • 11 852
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

Чому новина гідна гілки? Тому що паралельно з цим введено й інше - відтепер під час купівлі квитка ти бачиш, чи є у вагоні кондиціонер. Покращення очевидне!
Але сенс заходу не в безкоштовному наданні додаткової інформації, а у відмові Укрзалізниці в подальшому використовувати старі роздовбані кондиціонери вагонів-пенсіонерів. Якщо до цього в більшості купе кондєї хоч якось працювали, тепер їх вирішили офіційно оголосити не обладнаними системами охолодження повітря. За виключенням Люксів, спецвагонів для інвалідів і мізерної кількості нових вагонів, будемо паритися по повній без приводу навіть поскаржитися. А на кондиціоновані унікуми ціни роблять ще удвічі вищими! Тільки мовчки.
 

30.05.18 12:08 Стоимость проезда в поездах выросла на 12%, - "Укрзализныця"

censor_news_big3.jpg

Государственная компания "Укрзализныця" с сегодняшнего дня повысила тарифы на железнодорожные пассажирские перевозки на 12%.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом УНИАНсообщили в пресс-службе "Укрзализныци".
"Индексация тарифов на 12%, начиная с этих суток, началась. На все направления", - сообщили в госкомпании.
Как сообщалось ранее, "Укрзализныця" планировала повысить тарифы на пассажирские перевозки с 1 апреля, однако этого не произошло в связи с тем, что соответствующий приказ не прошел все уровни согласования.
Проектом приказа предусматривается проведение индексации тарифов на перевозку пассажиров в два этапа по 12%. Второй этап должен состояться с 1 октября. В целом уровень индексации тарифов на перевозку пассажиров в декабре 2018 года по отношению к декабрю предыдущего года составит 25%.

 


 • 0

#2587   Zzzz...  :

Zzzz...

  Постійний

 • Клуб
 • 16 030
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

Упродовж 2017 року державний та гарантований державою борг України збільшився в порівнянні з попереднім роком на 10,98% і станом на 31 грудня склав 2141,67 млрд грн ($76,31 млрд)
Про це повідомляє сайт міністерства фінансів України.
При цьому державний внутрішній борг склав 753,4 млрд грн (35,18%), зовнішній - 1080,31 млрд грн (50,44%), гарантований державою - 307,96 млрд грн (14,38%).
Для порівняння, станом на 31 грудня 2016 року державний та гарантований державою борг України становив 1929,76 млрд грн ($70,97 млрд), з них державний зовнішній борг - 980,19 млрд грн (50,79%) державний внутрішній борг - 670,65 млрд грн (34,75%), гарантований державою борг - 278,93 млрд грн (14,45%).
Таким чином, державний та гарантований державою борг України за 2017 рік збільшився на 211,91 млрд грн.


 • 0

#2588   Zzzz...  :

Zzzz...

  Постійний

 • Клуб
 • 16 030
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

Бідних в Україні зараз більше, ніж п'ять років тому - Світовий банк
17.07.2018 19:48
Для України важливо завершити розпочаті реформи, щоб вийти з економічної кризи. Так сказала у ході прес-ланчу в харківському Рremier Palace директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Економічна криза, що почалася в Україні у 2014 році, призвела до того, що рівень бідності зараз є вищим, ніж п'ять років тому. Якщо у 2014 році за межею бідності жило 15% населення України, то сьогодні - 25%. Однак є реальний шлях виходу з кризи. Це завершення розпочатих і реалізація нових реформ, чи буде це галузь охорони здоров'я, створення Вищого антикорупційного суду, незалежних наглядових рад у держбанках, а це половина всього банківського сектору країни, щоб кредити не розходилися по "своїм" людям. Україна зробила крок у реформуванні різних сфер, і їй не можна зупинятися", - зазначила Кахконен.
За її словами, економічний потенціал України є вищим, аніж таких країн, як Польща, Румунія, Грузія, Індонезія.
"В Україні найбільший у Європі запас родючої землі. Вигідним є і її географічне положення на перехресті Європи та Азії. Однак державна політика у плані розвитку економіки відстала на 20 років. Якщо будуть зміни, зокрема, створять прозорий ринок землі, буде і стимул для підвищення стандартів життя", - додала Кахконен.
Як сказала Кахконен, Світовий банк вклав з 2014 року в Україні більше коштів, ніж у якусь іншу країну. ;o


 • 0

#2589   Euro  :

Euro

  Постійний

 • Клуб
 • 11 852
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

Ти диви, в Києві ще якось реагують на майбутні здорожчання. Ріспект, блін! В нас вже давно такі новини не викликають жодного ажіотажу - нема бабла навіть на зайву пляшку горілки про запас.
 
original.jpg
 
 

18.07.18 15:52 Жители и гости столицы скупили половину месячной нормы поездок на метро за сутки до повышения стоимости проезда, - "Киевский метрополитен"

censor_news_big3.jpg

Жители и гости Киева за 13 июля пополнили проездные карты в кассах киевского метрополитена на почти 5,972 млн поездок.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу КП "Киевский метрополитен" в Facebook.
Смотрите: В преддверии повышения проезда на станциях киевского метрополитена организовались большие очереди. ФОТО
Как сообщила агентству "Интерфакс-Украина" руководитель пресс-службы КП "Киевский метрополитен" Наталья Макагон – это почти половина среднемесячной нормы поездок за этот год.
"В среднем киевляне используют до 12 млн поездок ежемесячно", - отметила она в комментарии агентству.
В пресс-службе метрополитена сообщили, что в прошлую пятницу пассажиры пополнили свои карточки метро на 5 971,525 тыс. поездок, из которых 4568,8 тыс. поездок по тарифу 4,5 грн.
На сегодняшний день, при пополнении проездной карты метро на 50 поездок, каждая из них стоит 6,5 грн. 

п.с. До речі, на 112 учора було опитування, чи отримують глядачі більше середньої ОГОЛОШЕНОЇ зарплатні 8225 грн. чи менше. До 5% повідомили, що більше. Решта менше. Цікавий факт!


Повідомлення відредаговано Euro: 18 липень 2018 - 15:14

 • 0

#2590   Людас  :

Людас

  Адепт

 • Клуб
 • 115 786
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

Ти диви, в Києві ще якось реагують на майбутні здорожчання. Ріспект, блін! В нас вже давно такі новини не викликають жодного ажіотажу - нема бабла навіть на зайву пляшку горілки про запас.
 
original.jpg
 
 

п.с. До речі, на 112 учора було опитування, чи отримують глядачі більше середньої ОГОЛОШЕНОЇ зарплатні 8225 грн. чи менше. До 5% повідомили, що більше. Решта менше. Цікавий факт!

 

 

Цікаво скільки ці 5 % отримують щоб вийти на середню з отима 95 % 

 

Ні ну якщо туди рахували й отой мільярд з зайвим який Коболєв " бонусом" вкрав з наших кишень за Стокгольм, який нічого не дав.


 • 0

#2591   Euro  :

Euro

  Постійний

 • Клуб
 • 11 852
 • Бермудський трикутник
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

Саме з кобєлєвими і набігає 8225 в тих, хто на 4 штуки прозябає.


 • 0

#2592   Zzzz...  :

Zzzz...

  Постійний

 • Клуб
 • 16 030
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

"Україна за підсумками першого півріччя 2018 року імпортувала 11,8 млн тонн кам’яного вугілля і антрациту – на 40,7% (3,2 млн тонн) більше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Найбільше вугілля закуплено у РФ – на $962,7 млн (частка в імпорті – 62,9%)" :fp1: 


 • 0

#2593   Миклован  :

Миклован

  Справжній Фан

 • Клуб
 • 72 601
 • Country Flag
Re: Потихоньку отчаливаем в правильном направлении

кацапи повинні відреагувати і припинити барижничати з ворогом!

як їм не соромно, ай-я-яй


 • 0
Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 0

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних