Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Коли ви включаєте комп'ютер

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 27

#1   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 471
  • Country Flag

то  починають  працювати  7  його  патентів.  Коли  торкаєтеся  клавіатури,  то  включається  ще  один  його  винахід. 

Чи  знаєте,  про  кого  мова? 

Про  українця  йдеться,  ясна  річ.

• 1

#2   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Юзер

• Форумчанин
  • 4 456
  • Country Flag
Re: Коли ви включаєте комп'ютер
Кто-то ответственный за русификаторы оси?
  • 0

#3   Славутич  :

Славутич

Юзер

• Форумчанин
  • 2 108
  • Небайдужий
  • Country Flag
http://ukrainemiroff.com/showNews/103
  • 0
Wer will, der kann!

#4   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

то  починають  працювати  7  його  патентів.  Коли  торкаєтеся  клавіатури,  то  включається  ще  один  його  винахід. 

Українця по громадянству чи по етнічному походженню?

• 0

#5   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 471
  • Country Flag

Етнічний  українець,  уроженець  Жовкви  Любомир  Романків.  Славутич  вже  відповів  і  приємно,  що  відомий  хоч  комусь.

Один  з  розробників  ІВМ.  Але  краще  про  нього  прочитати. Він  того  вартує.

• 0

#6   Славутич  :

Славутич

Юзер

• Форумчанин
  • 2 108
  • Небайдужий
  • Country Flag

А це має рішуче значення? Я до речі не маю українського громадянства, але вважаю себе українцем.
  • 0
Wer will, der kann!

#7   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

А це має рішуче значення? Я до речі не маю українського громадянства, але вважаю себе українцем.

Величезне.

Ні той дідусь ні ви не маєте права обирати і бути обраним в Україні.

В сенсі політичному - ні ви ні ні він не українці.

Звісно ви можете давати поради від ирого серця, але самі розумієте яке відношення до цих порад. :)

• 0

#8   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

Етнічний  українець,  уроженець  Жовкви  Любомир  Романків.  Славутич  вже  відповів  і  приємно,  що  відомий  хоч  комусь.

Один  з  розробників  ІВМ.  Але  краще  про  нього  прочитати. Він  того  вартує.

Він за кого голосував?

За Ляшка?

• 0

#9   Славутич  :

Славутич

Юзер

• Форумчанин
  • 2 108
  • Небайдужий
  • Country Flag

Величезне.
Ні той дідусь ні ви не маєте права обирати і бути обраним в Україні.
В сенсі політичному - ні ви ні ні він не українці.
Звісно ви можете давати поради від ирого серця, але самі розумієте яке відношення до цих порад. :)

http://www.dw.com/uk...порт/a-37765634
  • 0
Wer will, der kann!

#10   vkhavr2  :

vkhavr2

Юзер

• Клуб
  • 3 667
  • Country Flag

+======================================================+
Який профіт з цього має Україна? Окрім надування щок, ясна річ...

• 0

#11   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 471
  • Country Flag

Він за кого голосував?

За Ляшка?

:S

• 0

#12   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

Я думаю ви все таки розумієте різницю коли є громадянство і коли його немає.

Чи ні?

• 0

#13   Славутич  :

Славутич

Юзер

• Форумчанин
  • 2 108
  • Небайдужий
  • Country Flag
Це так, розумію, я не можу в укрїнському банку відкрити розрахунковий рахунок.
  • 0
Wer will, der kann!

#14   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 471
  • Country Flag

+======================================================+
Який профіт з цього має Україна? Окрім надування щок, ясна річ...

Маю  думку,  що  українці  мали  би  про  нього  знати.  Згадала  гілку  про  освіту:  про  софт  і  "залізо"  і  вирішила  запитатися,  чи  хтось  знає  про  такого  талановитого розробника  "заліза".

• 2

#15   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

Це так, розумію, я не можу в укрїнському банку відкрити розрахунковий рахунок.

Можете.

Ви не можете лише обирати і бути обраним.

Тобто ви іноземець.

Не українець в сенсі політичному.

В можете все, крім цього.

Ваші політичні вподобання тут не мають жодного значення, адже ви не відповідаєте за свій вибір.

• 0

#16   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

Маю  думку,  що  українці  мали  би  про  нього  знати.  Згадала  гілку  про  освіту:  про  софт  і  "залізо"  і  вирішила  запитатися,  чи  хтось  знає  про  такого  талановитого розробника  "заліза".

Він натуралізований американець.

Його праця і розум є цілковита заслуга  Америки.

• 0

#17   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 471
  • Country Flag

Він натуралізований американець.

Його праця і розум є цілковита заслуга  Америки.

Та  я  щось  не  думаю,  що  розум  вкладає  у  голови  Америка.  Те,  що  створює  сприятливі умови  для  розвитку,  для  праці,  то  так. 

• 0

#18   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

Та  я  щось  не  думаю,  що  розум  вкладає  у  голови  Америка.  Те,  що  створює  сприятливі умови  для  розвитку,  для  праці,  то  так. 

І має з того податки, ноухау і всю славу.

Нам тут гордитися нічим.

Нам тут лише жалкувати що протягом своєї довгої історії ми не спромоглися побудувати бодай хоч трохи притомну українську державу.

Хотілося би вірити що це нам врешті решт вдасться. :)

І ще б хотілося щоб ще при життю.

Повідомлення відредаговано Vad_Sv: 12 серпень 2017 - 20:02

• 0

#19   vkhavr2  :

vkhavr2

Юзер

• Клуб
  • 3 667
  • Country Flag

+============================================================+
Ну, рентгенівське випромінення теж відкрив українець. А назву та нобелевську премію отримав інший.

• 0

#20   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

+============================================================+
Ну, рентгенівське випромінення теж відкрив українець. А назву та нобелевську премію отримав інший.

І ще дизель, ксерокс, ровер, паровоз, радіо, і абак. :pleasant:

• 0

#21   Славутич  :

Славутич

Юзер

• Форумчанин
  • 2 108
  • Небайдужий
  • Country Flag
Дизель https://ru.m.wikiped...Дизель,_Рудольф

Ксерокс https://ru.m.wikiped...Карлсон,_Честер

Ровер https://ru.m.wikiped...i/Rover_Company

Паровоз https://ru.m.wikiped...ревитик,_Ричард

Радио https://ru.m.wikiped...ронология_радио

Абак https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Абак
  • 0
Wer will, der kann!

#22   vkhavr2  :

vkhavr2

Юзер

• Клуб
  • 3 667
  • Country Flag

І ще дизель, ксерокс, ровер, паровоз, радіо, і абак. :pleasant:

+=================================================================+
Назва рентгенівське випромінювання походить від прізвища німецького фізика Вільгельма Конрада Рентґена. Інша назва — пулюївське випромінювання походить від імені українського фізика Івана Пулюя.

Прилади, які використовував Ретнген перевіряли в 80-х. Вони принципово не дають випромінення. А прилади, зроблені Пулюєм, таки дають випромінення. Питання було закрите: це випромінення відкрив українець Іван Пулюй.

Повідомлення відредаговано vkhavr2: 13 серпень 2017 - 19:26

• 0

#23   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 471
  • Country Flag

+=================================================================+
Назва рентгенівське випромінювання походить від прізвища німецького фізика Вільгельма Конрада Рентґена. Інша назва — пулюївське випромінювання походить від імені українського фізика Івана Пулюя.

Прилади, які використовував Ретнген перевіряли в 80-х. Вони принципово не дають випромінення. А прилади, зроблені Пулюєм, таки дають випромінення. Питання було закрите: це випромінення відкрив українець Іван Пулюй.

Та  про  Пулюя  українці  знають,  а  про  Романківа  практично  ніхто. 

Якби  Романків  виявився  поляком,  євреєм  чи  кацапом,  то  усі  на  світі  про  нього  знали  б. 

Прізвище  Романківа  фігурує  в  Національній  залі   слави  винахідників  поряд  з  Томасом  Едісоном,  Ігорем Сікорським,  Стівом Джобсом,  але  наша  держава  як  в  рот  води  набрала.

В  Жовкві  є  пам ятна  дошка  з  барельєфом  Романківа,  я  туристам  її  показую,  але  практично  ніхто  з  них  про  Романківа  не  чув.

Тут  багато  дописувачів - професійні  програмісти,  комп ютерщики  і  мені  стало  цікаво,  чи  професіонали  чули  про  Романківа.

Те,  що  Романків  в  душі  українець - сумніву  нема.  Він  досі  пластун  і   цим  усе  сказано.  Що  не  працює  на  Україну,  то  хіба  він  винен,  що  до  Львова  прийшли  кацапи  і  його  батьки  вивезли  з  України?

• 0

#24   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

Та  про  Пулюя  українці  знають,  а  про  Романківа  практично  ніхто. 

Якби  Романків  виявився  поляком,  євреєм  чи  кацапом,  то  усі  на  світі  про  нього  знали  б. 

Прізвище  Романківа  фігурує  в  Національній  залі   слави  винахідників  поряд  з  Томасом  Едісоном,  Ігорем Сікорським,  Стівом Джобсом,  але  наша  держава  як  в  рот  води  набрала.

В  Жовкві  є  пам ятна  дошка  з  барельєфом  Романківа,  я  туристам  її  показую,  але  практично  ніхто  з  них  про  Романківа  не  чув.

Тут  багато  дописувачів - професійні  програмісти,  комп ютерщики  і  мені  стало  цікаво,  чи  професіонали  чули  про  Романківа.

Те,  що  Романків  в  душі  українець - сумніву  нема.  Він  досі  пластун  і   цим  усе  сказано.  Що  не  працює  на  Україну,  то  хіба  він  винен,  що  до  Львова  прийшли  кацапи  і  його  батьки  вивезли  з  України?

Та да.

Батьки вивезли і немає тепер вороття пластуну. 

Сумно. :(

• 0

#25   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 471
  • Country Flag

Та да.

Батьки вивезли і немає тепер вороття пластуну. 

Сумно. :(

Щось  мені  здається,  що  Ви  не  те говорите.  Ви  по  життю  песиміст  чи  Вам  просто  вигідно  знівелювати  інфу  про  видатного  українця?  Ще  варіант - хочете  повипендрюватися.  Є  такий  спосіб  усе  ганити,  щоб  трохи  похорахоритися.

• 0

#26   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

Щось  мені  здається,  що  Ви  не  те говорите.  Ви  по  життю  песиміст  чи  Вам  просто  вигідно  знівелювати  інфу  про  видатного  українця?  Ще  варіант - хочете  повипендрюватися.  Є  такий  спосіб  усе  ганити,  щоб  трохи  похорахоритися.

Я вже писав раніше, що ї точки зору політичної, українці це ті хто має право обирати і бути обраним в Україні.

Тобто ті хто складають її політичну націю і несуть відповідальність за те що відбувається в державі.

Натуралізовані емігранти будь якого етнічного походження до цього числа не входять.

• 0

#27   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 5 471
  • Country Flag

Я вже писав раніше, що ї точки зору політичної, українці це ті хто має право обирати і бути обраним в Україні.

Тобто ті хто складають її політичну націю і несуть відповідальність за те що відбувається в державі.

Натуралізовані емігранти будь якого етнічного походження до цього числа не входять.

Українці -  усі,  в  кого  жилах  тече  українська  кров  і  хто  усвідомлює  себе  українцем. 

Українець  той,  кому  приємно,  що  український  народ  представлений  такими  особистостями,  як  Любомир  Романків,  хто  примножує  славу  народу  незалежно  від  місця  народження  і  місця  проживання.

Так  повинна  думати  нація,  коли  вона  хоче  щось  значити  у  світі.  Так  роблять  усі  народи,  бо  це  складова  успіху.

Питання  від  мене  було  таке:  знаєте,  чи  не  знаєте?

І  не  треба  ганити  в  гілці тих,  хто  живе  за  межами  Неньки  і  хто  з  тієї  чи  іншої  причини  не  має  громадянства.

Так  що  не  треба  тут  викривляти  тему  в  інший  бік.

А  я  далі  продовжуватиму  розповідати  усім,  який  у нас  талановитий  земляк.

• 1

#28   Vad_Sv  :

Vad_Sv

Постійний

• Клуб
  • 12 005
  • Київ-Чернівці

Українці -  усі,  в  кого  жилах  тече  українська  кров  і  хто  усвідомлює  себе  українцем. 

Українець  той,  кому  приємно,  що  український  народ  представлений  такими  особистостями,  як  Любомир  Романків,  хто  примножує  славу  народу  незалежно  від  місця  народження  і  місця  проживання.

Так  повинна  думати  нація,  коли  вона  хоче  щось  значити  у  світі.  Так  роблять  усі  народи,  бо  це  складова  успіху.

Питання  від  мене  було  таке:  знаєте,  чи  не  знаєте?

І  не  треба  ганити  в  гілці тих,  хто  живе  за  межами  Неньки  і  хто  з  тієї  чи  іншої  причини  не  має  громадянства.

Так  що  не  треба  тут  викривляти  тему  в  інший  бік.

А  я  далі  продовжуватиму  розповідати  усім,  який  у нас  талановитий  земляк.

Продовжуйте, нема питань.

Але він все ж таки не українець, а натуралізований американець українського походження.

Діти його є американцями.

Бо вони діти американця, не зважаючи на українську кров.

До речі, скажіть, як по крові визначається українська етнічність? Або молдавська?

Повідомлення відредаговано Vad_Sv: 14 серпень 2017 - 20:43

• 0

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 0

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних