Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

ДОВГО Ж ДО МЕНЕ ДОХОДИЛО

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 16

#1   p.i  :

p.i

Юзер

• Форумчанин
  • 1 568
  • Country Flag

Потрібен був час,аби ув"язати телевізійну картинку,на якій українські скоробагатьки в якомусь притоні радяться,що їм робити ,.з наступними  подіями.Це там,  де порошенко обізвав новинського сукою православною..І ,як наслідок,мені стало зрозуміло,що ж воно сталося згодом,

Українські олігархи,незадоволені колоніальною залежністю від росії,розділилися на дві групи.Одні відважилися порвати з матушкою та розвернутяся на європейський ринок, інші стали за скрепи православниє.  Бо в такому поєднанні не треба нічого змінювати як ментально, так і економічно,їм це краще.Таким чином ,війна росіїї з Україною - не що інше як спроба українських бандюків вивільнитися від тотальної залежності від росімперії,яка заважала їм розвиватися та отримувати більші прибутки.Наші  злодії в законі й досі чубляться.Підверстали під власні розборки народ,який гине не лише в Донбасі, а й від злиднів.

Ця павучина схватка надовго.

• 0

#2   Dilbert  :

Dilbert

Ветеран

• Клуб
  • 33 310
  • Country Flag
Re: ДОВГО Ж ДО МЕНЕ ДОХОДИЛО
так порошенко теж православний МП і його бізнес був у раші на початок війни

щось ваше теорія не клеіться
  • 1

#3   takinetak  :

takinetak

Постійний

• Клуб
  • 10 203
  • Country Flag

так порошенко теж православний МП і його бізнес був у раші на початок війни

щось ваше теорія не клеіться

теорія дійсно щось не того :umnik: треба ще довго думати та шліфувати :-)o

• 0

#4   p.i  :

p.i

Юзер

• Форумчанин
  • 1 568
  • Country Flag

У порошенка в росії одна лиш фабрика у Вітебську - і все.А його імперія рветься на європейський простір.Можливо,й американський.Бо цукерки американські гівняні,вони їх не вміють робити.РОшен хоче розвиватися.

Подивіться,як зараз ці олігархи чубляться між собою,та й порошенко одних милує, інших- розоряє.Вони,гади, уміють ховати все  від людей, просто часом щось та й вилазить з-під їхньої ковдри.А те,що він православний, ну це ж...Ви вірите - я - ні.У них бабло єдиний бог.

• 0

#5   KIT  :

KIT

Юзер

• Клуб
  • 3 775
  • Country Flag

p.i,  Олігархи чубляться за доступ до бутжету, а змін в державі не хочуть. Бо розуміють що в цивілізовани країнах їх сприймають саме так які вони і є(злодії яким просто пофартило багато вкрасти і залишитись не покараними)

• 1

#6   Jinx  :

Jinx

Серйозний

• Клуб
  • 9 079
  • Country Flag
Українські олігархи,незадоволені колоніальною залежністю від росії,

Олігархи проти кацапії це приблизно як рок проти наркотиків та бджоли проти меду.

Повідомлення відредаговано Jinx: 12 лютий 2018 - 21:22

• 3

"Татку, а у царів буває манія величі?" - "Так, синку, іноді буває..." - "І ким вони себе марять?" - "Народом..."

#7   Jinx  :

Jinx

Серйозний

• Клуб
  • 9 079
  • Country Flag

У порошенка в росії одна лиш фабрика у Вітебську - і все.

:consul:

Ох жеж і хвацько Петро Олексійович - спи$див у білорусів ціле місто та притяг його до кацапів.

• 3

"Татку, а у царів буває манія величі?" - "Так, синку, іноді буває..." - "І ким вони себе марять?" - "Народом..."

#8   mc5  :

mc5

Серйозний

• Клуб
  • 9 379
  • Country Flag

Таким чином ,війна росіїї з Україною - не що інше як спроба українських бандюків вивільнитися від тотальної залежності від росімперії

Це одна, ще й другорядна, складова.
Вона майже ніц не важе.
  • 0

#9   p.i  :

p.i

Юзер

• Форумчанин
  • 1 568
  • Country Flag
Яке різне бачення подій.Я,приміром,розглядаю знищення Бені Коломойського як усунення дніпропетровської мафії ,яка багато років ще за срср керувала,ви знаєте.Пінчук зачаївся зараз,прикриваючись тестем,недарма.
Ну з донецькими теж зрозуміло.А тепер взяла кришу серединна мафія - кієво-вінницька,так би мовити.Як на мене,то ця опг найгірша в плані неорганізованості,провінційності, та просто - тупостІ.
Отой російський мед дорого коштує українській бандоті.Данину весь час підвищували й підвищують.Декому тут захотілося скинути цей тягар.
  • 0

#10   p.i  :

p.i

Юзер

• Форумчанин
  • 1 568
  • Country Flag
За Ліпецьк вибачайте.
  • 0

#11   Abamenkov  :

Abamenkov

Серйозний

• Клуб
  • 7 827
  • Country Flag

То, что киевские бандиты, также как и киевский бизнес, приложились к изгнанию донецких из Киева это факт. Это плохо?

• 1

#12   Abamenkov  :

Abamenkov

Серйозний

• Клуб
  • 7 827
  • Country Flag

Кстати, не только киевские, днепровские (Приват) тоже приложились. И не только донецких, кстати. Напомню, что все руководство силовиков при Януке были или кацапскими засланцами или предателями. Это факт.

• 0

#13   Euro  :

Euro

Постійний

• Клуб
  • 11 843
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

Яке різне бачення подій.Я,приміром,розглядаю знищення Бені Коломойського як усунення дніпропетровської мафії ,яка багато років ще за срср керувала,ви знаєте.Пінчук зачаївся зараз,прикриваючись тестем,недарма.
Ну з донецькими теж зрозуміло.А тепер взяла кришу серединна мафія - кієво-вінницька,так би мовити.Як на мене,то ця опг найгірша в плані неорганізованості,провінційності, та просто - тупостІ.
Отой російський мед дорого коштує українській бандоті.Данину весь час підвищували й підвищують.Декому тут захотілося скинути цей тягар.

Олігархічні війни є малозначущими внутрішньосімейними сварками. Назовні їх інтерес абсолютно спільний - повноформатне відновлення зв'язків з сировинними, недорозвиненими, авторитарними коцапами. Лише з використанням того ринку має шанси виживати неконкурентний олігархобізнес.

Але і всередині країни давно вже у минулому ситуація з автономними інтересами окремих олігархічних кланів. Ще 10 років тому вони остаточно еволюціонували до рівня олігархічного консенсусу. Усі держінституції їх обслуговують і беззаперечно підпорядковуються.

• 1

#14   Jinx  :

Jinx

Серйозний

• Клуб
  • 9 079
  • Country Flag

Напомню, что все руководство силовиков при Януке были или кацапскими засланцами или предателями.

Ага, результати люстрації всі бачили.

приложились к изгнанию донецких из Киева это факт. Это плохо?

Що там Ахметка, ниє у вигнанні?

• 3

#15   p.i  :

p.i

Юзер

• Форумчанин
  • 1 568
  • Country Flag

У порошенка з ахметовім щонайповніший консенсус.Знову ж таки,чомусь Коломойському не допомогла його приватна армія,тобто Правий сектор.Видать,в ахметова  діло це поставлене краще,Людський матеріал там дозволяє.

• 0

#16   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Юзер

• Форумчанин
  • 4 914
  • Country Flag

У порошенка з ахметовім щонайповніший консенсус.Знову ж таки,чомусь Коломойському не допомогла його приватна армія,тобто Правий сектор.Видать,в ахметова  діло це поставлене краще,Людський матеріал там дозволяє.

в то время когда у бени армия только формировалась - у рыжего уже своя республика была... правда что то в итоге не срослось

• 0

#17   KIT  :

KIT

Юзер

• Клуб
  • 3 775
  • Country Flag

Потрох не ідіот. От і не дав остаточно сформувати свою армію. Беня дуже жадібний і не хотів ділитися. Ахметка поділився трошки і живе в шоколаді та допомагає пеці розкрадати бютжет.

• 0

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 0

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних