Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Ну что, дело идёт к Томасу, или..?

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 338

#331   Ash  :

Ash

Флудер та оффтопщик

• Форумчанин
  • 3 216
  • Москва
  • Country Flag
Re: Ну что, дело идёт к Томасу, или..?

Анафема, або анатема (грец. αναθημα — проклятий, відлучений, вигнаний) — у християнстві відлучення єретиків або непокаянних грішників від Церкви з оголошенням довічного прокляття. Застосовується від часів Халкідонського собору 451 року. Право проголошувати анафему мають винятково церковні ієрархи. Анафема є актом охорони вірних Церкви від осіб, які порушують її усталені церковні канони та цінності. Однак на практиці чин анафеми часто застосовувався церковною владою під тиском влади світської з метою дискредитації політичних та ідейних супротивників, під час церковних розколів тощо.

Значить по рiзному розумiєм. Я розумiю це як вilдлучення та вiддачу вiдлученого на вищий суд. Щось про прокляття як засiб в православнiй вiрi я не чув такого, навпаки прокляття засуджується як важкий грiх.

• 0

#332   Zzzz...  :

Zzzz...

Постійний

• Клуб
  • 16 960
  • Country Flag

Я щось так і не можу зрозуміти суть претензій до викладенного ролику, поясніть для тупого на пальцях, що не так?

Ви підтримуєте таке дійство, чи все ж таки на то смішно дивитись нормальній людині?

Повідомлення відредаговано Zzzz...: Вчора, 22:49

• 0

#333   Ash  :

Ash

Флудер та оффтопщик

• Форумчанин
  • 3 216
  • Москва
  • Country Flag

Я щось так і не можу зрозуміти суть претензій до викладенного ролику, поясніть для тупого на пальцях, що не так?

Ви підтримуєте таке дійство, чи все ж таки на то смішно дивитись нормальній людині?

Я ж для того й з'ясовував, щоб зрозумiти як Ви сприйняли то дiйство. Та чому воно вас так розсмiшило.

По мому розумiнню (вище я пояснив розумiння анафеми) вони поступили досить чесно - вважають його порушником та перестають молитися з ним, та за нього. Нi про якi прокляття я не чув, щоб дозволено було грiшити, хоч ти ієрарх (навпаки чим вище сан - тим бiльше вiдповiсть), хоч простий вiруючий.

• 0

#334   Zzzz...  :

Zzzz...

Постійний

• Клуб
  • 16 960
  • Country Flag

Я ж для того й з'ясовував, щоб зрозумiти як Ви сприйняли то дiйство. Та чому воно вас так розсмiшило.

По мому розумiнню (вище я пояснив розумiння анафеми) вони поступили досить чесно - вважають його порушником та перестають молитися з ним, та за нього. Нi про якi прокляття я не чув, щоб дозволено було грiшити, хоч ти ієрарх (навпаки чим вище сан - тим бiльше вiдповiсть), хоч простий вiруючий.

Тобто Ви вважаєте те, що відбувається зараз в РПЦ нормальним і чесним?

• 0

#335   Ash  :

Ash

Флудер та оффтопщик

• Форумчанин
  • 3 216
  • Москва
  • Country Flag

Тобто Ви вважаєте те, що відбувається зараз в РПЦ нормальним і чесним?

Я написав те, що написав. Я ясно написав. Не перекручуйте, будь ласка.

В них свiй устав, той устав було порушено, вони з ним розiрвали якiсь вiдносини (що то за йо...харистичнi вiдносини - я поняття не маю, може то якийсь экзотичний вид секасу, але раз той устав порушено вони мають право розривати тi вiдносини так як у них там заведено - cпiвами, так спвами, мене то не колише нiяк).

Повідомлення відредаговано Ash: Вчора, 23:30

• 0

#336   Zzzz...  :

Zzzz...

Постійний

• Клуб
  • 16 960
  • Country Flag

• 0

#337   Euro  :

Euro

Постійний

• Клуб
  • 13 365
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

Я написав те, що написав. Я ясно написав. Не перекручуйте, будь ласка.

В них свiй устав, той устав було порушено, вони з ним розiрвали якiсь вiдносини (що то за йо...харистичнi вiдносини - я поняття не маю, може то якийсь экзотичний вид секасу, але раз той устав порушено вони мають право розривати тi вiдносини так як у них там заведено - cпiвами, так спвами, мене то не колише нiяк).

Фсбешно-гундяєвський патріархат не слід оцінювати з точки зору християнських принципів. Там діє лише одне право - скаже хуйло попам-такточно стрибати з залізобетонного "храма Хріста Спасітєля", будуть лізти і стрибати, а не тільки анафему співати.

• 0

#338   Ash  :

Ash

Флудер та оффтопщик

• Форумчанин
  • 3 216
  • Москва
  • Country Flag

Фсбешно-гундяєвський патріархат не слід оцінювати з точки зору християнських принципів. Там діє лише одне право - скаже хуйло попам-такточно стрибати з залізобетонного "храма Хріста Спасітєля", будуть лізти і стрибати, а не тільки анафему співати.

Ну так хоч мiж форумiстами, якщо вже розмовляти, то хоча б розумiти одне одного. А то ж усiлякий сенс розмови летить шкереберть.
  • 0

#339   Euro  :

Euro

Постійний

• Клуб
  • 13 365
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

Гундяй найближчими годинами обіцяє жорстку відповідь зарвавшемуся Константинополю.

15.10.18 11:43 "Ответ будет адекватным и жестким": Синод РПЦ в Минске обсудит решение Вселенского патриархата по Украине

censor_news_big3.jpg

В понедельник, 15 октября, в Минске под председательством патриарха Кирилла пройдет заседание синода Русской православной церкви, главной темой которого будет оценка действий Константинопольского патриархата в Украине и выработка ответных мер РПЦ.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, заседание синода пройдет в здании Минской епархии.
12 иерархов высшего исполнительного органа Русской православной церкви будут решать, что делать дальше. Предполагается, что на принятие решения уйдет примерно четыре часа. Впрочем, активные консультации шли накануне. Поэтому ожидается, что итоговый документ синода появится уже в понедельник после обеда.
Ранее патриарх Кирилл заявлял, что главный вопрос открывающегося синода – "отреагировать на то, что сегодня происходит в семье поместных православных церквей, и на ту ситуацию, которая складывается в Украине".
Читайте на "Цензор.НЕТ": Путин провел Совбез по ситуации в церкви Украины
Заседание синода РПЦ впервые пройдет за пределами России (и впервые в Беларуси). У РПЦ имелось четыре дня, чтобы определиться, как реагировать на решение Вселенского патриарха о начале процесса предоставления автокефалии Украинской церкви.

По словам пресс-секретаря патриарха Кирилла священника Александра Волкова, синод РПЦ "выразит совершенно определенную, недвусмысленную позицию относительно тех заявлений и тех решений, которые были приняты в Стамбуле", и даст "окончательную оценку всего того, что было сделано Константинопольским патриархатом за последнее время", "ответ Священного синода будет адекватным и жестким".

Повідомлення відредаговано Euro: Сьогодні, 11:08

• 0

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних