Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Трохи моря вам

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 147

#61   ценительница алей  :

ценительница алей

постійний

• Клуб
  • 14 701
  • Country Flag
Re: Трохи моря вам
Фома, багато туристів там у вас аварій роблять?
  • 0

#62   Foma  :

Foma

Постійний

• Клуб
  • 19 329
  • Country Flag

У кого є досвід отакого раптового переключення з правостороннього руху на лівосторонній?

В мене досвіду нема, але усі кажуть що якщо не по центру Лондона, то їздити пофігу з яким кермом. 

• 0

#63   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 1 546
  • Country Flag

Ну мадеру та інші вина ми пити будемо, але ж вечорами... а цілими днями що робити...? Я б хотіла покататись, подивитись там на все... що нема на що і дивитись особливо?

Говорят там красиво. Я там не был, мадеру покупал в магазине - не понравилась. А вот херес в Андалусии очень понравился, особенно сан дэ ман - драйдон.

Повідомлення відредаговано Patriot: 17 червень 2018 - 22:14

• 0

#64   Foma  :

Foma

Постійний

• Клуб
  • 19 329
  • Country Flag

ценительница алей, ми коли вперше взяли машину  то десь 500 метрів проїхали і врубались в іншу. Але таких ідіотів майже нема . 

• 3

#65   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 1 546
  • Country Flag

У кого є досвід отакого раптового переключення з правостороннього руху на лівосторонній? Бо ми ось прийшли з танцкурсу, де сьогодні вальс "вліво" розучували, то це було щось з чимось, всі постійно збивалися... але це ж просто танець, а тут машина все таки....

Переучиваться надо, говорят. Короче вам не завидую.

• 0

#66   ценительница алей  :

ценительница алей

постійний

• Клуб
  • 14 701
  • Country Flag

В мене досвіду нема, але усі кажуть що якщо не по центру Лондона, то їздити пофігу з яким кермом.

Мені якось розповідали, що саме в Лондоні, коли на світлофорі включається світло, то місцеві намагаються завжди перші секунди затриматися на місці на той випадок, якщо безбашені туристи не в ту сторону вирулять...:-)
  • 0

#67   ценительница алей  :

ценительница алей

постійний

• Клуб
  • 14 701
  • Country Flag

ценительница алей, ми коли вперше взяли машину  то десь 500 метрів проїхали і врубались в іншу. Але таких ідіотів майже нема .

Нє , ну чому, ми можемо також таке повторити запросто, xa-xa... після сьогоднішнього танцкурсу "вальс вліво" ми з чоловіком вже не дуже впевнені в наших здібностях...:-)
  • 0

#68   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 1 546
  • Country Flag

Андалусія, звісно, тепліше, але там вдень дуже жарко.

Галисия в Испании, или Франция? имею в виду океан.

• 0

#69   dmp  :

dmp

Серйозний

• Клуб
  • 5 333
  • Country Flag

Ну мадеру та інші вина ми пити будемо, але ж вечорами... а цілими днями що робити...? Я б хотіла покататись, подивитись там на все... що нема на що і дивитись особливо?

На Ланзаротте можно пособирать оливин, такой полудрагоценный камень, там есть место где его можно найти несмотря на поколения туристов :)

Ну и вообще, у меня там был культурный шок: вулканические поля, где сложно пройти сто метров и не переломать ноги, и идеальная дорога между ними. Ну или местные жители, которые наловчились жарить курицу на вулкане.

• 1

#70   ценительница алей  :

ценительница алей

постійний

• Клуб
  • 14 701
  • Country Flag

Переучиваться надо, говорят. Короче вам не завидую.

Запитували місцевих німців, які по роботі там часто бувають, то кажуть, що спочатку брали пару годин водіння автомобіля, а потом все ок, але постійна концентрація має бути... а одна знайома, яка сама родом з Шотландії, але виросла і живе в Німеччині і водить давно машину, каже, що в Шотландії ніколи сама не їзде на машині, її завжди привозять, відвозять друзі чи таксі

Повідомлення відредаговано ценительница алей: 17 червень 2018 - 22:29

• 0

#71   Foma  :

Foma

Постійний

• Клуб
  • 19 329
  • Country Flag

що в Шотландії ніколи сама не їзде на машині, її завжди привозять, відвозять друзі чи таксі

Та ладно, там трафіку нема

• 0

#72   ценительница алей  :

ценительница алей

постійний

• Клуб
  • 14 701
  • Country Flag

На Ланзаротте можно пособирать оливин, такой полудрагоценный камень, там есть место где его можно найти несмотря на поколения туристов :)

Ну и вообще, у меня там был культурный шок: вулканические поля, где сложно пройти сто метров и не переломать ноги, и идеальная дорога между ними. Ну или местные жители, которые наловчились жарить курицу на вулкане.

Так, там досить цікаво скрізь, кожен острів цікавий по-своєму, скрізь є своя специфіка... на Тенерифі і Гран-Канарії були, а от на інших островах ще ні... але знаю точно, що в середині літа там дуже жарко, до 50'С часто доходить .... це однозначно не час для "культурної" подорожі
  • 0

#73   Foma  :

Foma

Постійний

• Клуб
  • 19 329
  • Country Flag

до 50'С часто доходить ....

Та ладно, там і +30 нема, це ж Атлантика. Я був на Кабо Верде в серпні, було +27.

• 2

#74   ценительница алей  :

ценительница алей

постійний

• Клуб
  • 14 701
  • Country Flag

Та ладно, там трафіку нема

Ну ось буквально завтра інша моя знайома, сама летить на тиждень у відпустку в Шотландію, Едінбург та околиці хоче подивитися, і хоче спробувати взяти машину, щоб трохи краєвидами помилуватися.. будемо чекати на звіт від неї, можливо тоді і зорієнтуюємось... якщо ні, то залишається Прибалтика, також прикольно... :-)
  • 0

#75   ценительница алей  :

ценительница алей

постійний

• Клуб
  • 14 701
  • Country Flag

Та ладно, там і +30 нема, це ж Атлантика. Я був на Кабо Верде в серпні, було +27.

У мене другий досвід... ми були якось в середині червня на Тенерифі на пляжному відпочинку, але трохи хотіли і острів дітям показати, то було це досить важко, бо жарко... а ось 25 років тому весільна подорож у нас також була на Тенерифу, але в кінці березня, то це було саме те, що потрібно: об'їздили і обходили ми там майже все тоді... маю такий маленький досвід для порівняння
  • 0

#76   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 1 546
  • Country Flag

також була на Тенерифу, але в кінці березня, то це було саме те, що потрібно: об'їздили і обходили ми там майже все тоді... маю такий маленький досвід для порівняння

Есть что там смотреть?

• 0

#77   ценительница алей  :

ценительница алей

постійний

• Клуб
  • 14 701
  • Country Flag

Есть что там смотреть?

Один раз цікаво, так... цікава природа, культура, кухня... один раз рекомендую навіть... тільки острів відносно невеликий і якщо брати машину, щоб все об'їздити і подивитись, то досить 2-3 дні на це... ну і решту часу для відпочинку на морі і просто для того, щоб поласувати місцевими смаколиками і насолодитися їх місцевим ритмом і стилем життя... можна машину на прокат і не брати, а просто замовити пару групових екскурсій на автобусі... ну а що стосується самого океану, то тут навіть великої ролі не грає, коли ви там будете, бо в самому океані ви все рівно поплавати не дуже зможете.. океан завжди бурхливий і прохолодний, вітряно там дуже на узбережжі, і ще постійні відливи/приливи... словом ідеальним пляжним відпочинком назвати це важко, особливо для маленьких дітей це не найкращий варіант

Повідомлення відредаговано ценительница алей: 17 червень 2018 - 23:21

• 1

#78   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 93 294
  • Київ
  • Country Flag

Какие например?

там вся прибрежная полоса курорт..места просто красивейшие..

а если что то конечно мадейра(остров)..и конечно же юг португалии регион алгавре город албуфейра 

там же фару городок(столица региона кстати)...

и вообще в южной португалии полно мест..

• 1

#79   хозяин  :

хозяин

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 85 687
  • Country Flag

кноп, спасибо.

• 0

#80   Foma  :

Foma

Постійний

• Клуб
  • 19 329
  • Country Flag

Зустрів сьогодні пару родин зі Львова, приїхали з дітьми відпочивати. Свинособак - нема! 

• 2

#81   dmp  :

dmp

Серйозний

• Клуб
  • 5 333
  • Country Flag

Зустрів сьогодні пару родин зі Львова, приїхали з дітьми відпочивати. Свинособак - нема! 

утопил? :)

• 1

#82   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 93 294
  • Київ
  • Country Flag

Please wait.. Loading

:D

• 0

#83   Юрий с ФУП  :

Юрий с ФУП

Юзер

• Форумчанин
  • 3 970
  • Country Flag

Говорят там красиво. Я там не был, мадеру покупал в магазине - не понравилась. А вот херес в Андалусии очень понравился, особенно сан дэ ман - драйдон.

Там все сильно дорого .)))

• 0

#84   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 93 294
  • Київ
  • Country Flag

Как  БРАВО летает или не летает??

Фома откуда знаешь?

• 0

#85   Foma  :

Foma

Постійний

• Клуб
  • 19 329
  • Country Flag

Как  БРАВО летает или не летает??   Фома откуда знаешь?

Я тролю. З України туристи прилетіли ізі джетом через німців . 

• 0

#86   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 93 294
  • Київ
  • Country Flag

Я тролю. З України туристи прилетіли ізі джетом через німців . 

бля..ты заипал...

я уже начал жинку тормошить...шоб узнала шо и как туда летает..

та говорит..шо ничего не литает вроде..

грю..смотри внимательно.. :D

:D

• 0

#87   Foma  :

Foma

Постійний

• Клуб
  • 19 329
  • Country Flag
Змінив готель посеред відпустки. Вперше в житті. Адок!
  • 0

#88   Аквариус  :

Аквариус

Никто

• Клуб
  • 13 271
  • Паника- наркотик для дураков
  • Country Flag

А чего? 

• 0

#89   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 7 420
  • Country Flag

Змінив готель посеред відпустки. Вперше в житті. Адок!

З  демаршем? :shuffle:

• 0

#90   Foma  :

Foma

Постійний

• Клуб
  • 19 329
  • Country Flag
Аквариус, мудаки вирішили зробити капітальний ремонт біля басейнів, зняти пів метра бетону, залити заново,покласти плитку. Це все при наповненісті 90%+ у високий сезон.
  • 0

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 0

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних