Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Трохи моря вам

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 147

#121   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 2 239
  • Country Flag
Re: Трохи моря вам

В  Грецію  на  Корфу.  Замовила  готель  біля  головного  міста  острова  Керкири,  щоб  туди  після  пляжу  їздити,  звідти  по  острову  на  різні  інші  пляжі. Також  з  Керкири  планувала  поїхати  паромом  до  Албанії.

Забираючи  інфолист,  я  виявила,  що  мене  відправляють  на  сам  південь  Корфу -  в  Кавос,  де  тусується  англійська  молодь.  Музика  до  ранку,  вереск,  наркотики,  газові  кульки  тощо. 

Не  знаю  з  якого  дива  фірма  відправила  туди  всю  групу  і  мене  разом  з  нею,  бо  я  одна. 

І  хоч  плач.

Мало  того,  обіцяли  вечері,  тепер  їх  не  виявилося.  Бравують  тим,  що  готель  на  першій  лінії,  а  мені тої  першої  лінії  сто  лєт  нє  нада.  Мені  треба  близько  автобус  і  кататися  по  острову.

Албанії  мені  вже  теж  не  видать.

Не пользуйтесь услугами турфирм, становитесь самостоятельным путешественником, арендуйте апарты или отели сами, билеты покупайте тоже сами. Читайте форумы.

• 0

#122   Foma  :

Foma

Бувалий

• Клуб
  • 20 318
  • Country Flag

Не пользуйтесь услугами турфирм, становитесь самостоятельным путешественником, арендуйте апарты или отели сами, билеты покупайте тоже сами. Читайте форумы.

Ми це з пані Шпількою нещодавно обговорювали. Пакет реально дешевше через фірму
  • 0

#123   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 2 239
  • Country Flag

Ми це з пані Шпількою нещодавно обговорювали. Пакет реально дешевше через фірму

Ну если качество на втором месте, то зачем жалуется :). Я знаю что такое турфирмы, и экономия эта обычно заканчивается не удовлетворением от поездки.

• 0

#124   Foma  :

Foma

Бувалий

• Клуб
  • 20 318
  • Country Flag

Ну если качество на втором месте, то зачем жалуется

Та ололо, той самий готель і в більшості випадків той самий літак.
  • 0

#125   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 2 239
  • Country Flag

Зачем селиться в отеле и том самом, есть и другие отели и вообще квартиру снять можно, кацапов вокруг не будет.

• 0

#126   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 8 320
  • Country Flag

Дык если каждый вывезет по Пятихатки, внушительная сумма получится.

Я  і  по  Україні  трохи  наїздилася.  Біда,  що  на  Схід  організовано  групи  не  їздять.  Трапляється  дкже  рідко.

А  Захід,  то  я  вже  і  вздовж  і  впоперек.  На  жаль,  море  наше  не  для  мене.  Хоча  люблю  Одесу.  Але  дорого,  брудно  і  непривітно.  Ще  й  холодно  часом.   А  воно  кожен  раз  як  востаннє.

Корфу - це  те,  що  мріяла  побачити  дуже  давно.  Хотіла  не  тільки  побачити,  а  й  окунутися  в  нього,  а  не  дали.

• 0

#127   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 8 320
  • Country Flag

Дякую  за  просвітництво.  Я  уже  все  попробувала.  Але  самій  жінці  не  дуже  наїздишся.

Тому  вибираю  варіант,  коли  сіла  у  Львові  в  автобус  і  мене  всюди  завезли  і  привезли  назад.

Зачем селиться в отеле и том самом, есть и другие отели и вообще квартиру снять можно, кацапов вокруг не будет.

Говорильня.

• 0

#128   Юрий с ФУП  :

Юрий с ФУП

Серйозний

• Клуб
  • 5 356
  • Country Flag

Пани Сралка   я бы предложил пожить в одноместной  палатке  чтобы никто не мешал вам  :D

• 0

#129   дядько  :

дядько

Новачок

• Форумчанин
  • 111
  • Country Flag

Пані шпилько.

Я б рекомендував Вам ігнорувати  цього тупого вонючого  малограмотного козла з трьома класами освіти, нездатного сформулювати речення, невміючого розставити розділові знаки в пості, з повною відсутністю почуття гумору, від якого можна  чекати лише на тупі висери і образи жінок, з однією звивиною в мозку (і та від фуражки), здатного лише продукувати зраду, розвішувати соплі і бурмотіти щось нерозбірливо.

Спеціально для цього і залогінився сьогодні.

• 2

#130   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 2 239
  • Country Flag

Тому  вибираю  варіант,  коли  сіла  у  Львові  в  автобус  і  мене  всюди  завезли  і  привезли  назад.

В какой фирме туры выбираете?

• 0

#131   Françoise  :

Françoise

Київська Відьма

• Клуб
  • 15 046
  • Київ
  • Country Flag

Я  і  по  Україні  трохи  наїздилася.  Біда,  що  на  Схід  організовано  групи  не  їздять.  Трапляється  дкже  рідко.

А  Захід,  то  я  вже  і  вздовж  і  впоперек.  На  жаль,  море  наше  не  для  мене.  Хоча  люблю  Одесу.  Але  дорого,  брудно  і  непривітно.  Ще  й  холодно  часом.   А  воно  кожен  раз  як  востаннє.

Корфу - це  те,  що  мріяла  побачити  дуже  давно.  Хотіла  не  тільки  побачити,  а  й  окунутися  в  нього,  а  не  дали.В 

В Країни-UA бувають тури на схід, читала цікаві маршрути. Так, може вам коли знадобиться

https://kraina-ua.com/ua

• 1
Рабів до раю не пускають!

#132   Foma  :

Foma

Бувалий

• Клуб
  • 20 318
  • Country Flag

Пани Сралка   я бы предложил пожить в одноместной  палатке  чтобы никто не мешал вам  :D

За хамство забаню нах
  • 2

#133   Ash  :

Ash

Флудер та оффтопщик

• Форумчанин
  • 3 266
  • Москва
  • Country Flag

Ще трохи моря. Дананг...9210744.jpg

• 1

#134   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 8 320
  • Country Flag

Спеціально для цього і залогінився сьогодні.

Дякую.  Я  намагаюся  не  читати,  бо  воно  таки  глупе. 

• 0

#135   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 2 239
  • Country Flag

Азовское море такое недоступное? Львов-Бердянск например, есть такой поезд. Есть еще Кириловка. Обиточная коса. Арбатская стрелка.

• 0

#136   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 8 320
  • Country Flag

Азовское море такое недоступное? Львов-Бердянск например, есть такой поезд. Есть еще Кириловка. Обиточная коса. Арбатская стрелка.

Я  там  уже  була.  В  Стрєлковому.

• 0

#137   Patriot  :

Patriot

Юзер

• Форумчанин
  • 2 239
  • Country Flag

Так куда тогда вам туры нужны, в зону АТО может быть?  :nose3:

• 0

#138   Françoise  :

Françoise

Київська Відьма

• Клуб
  • 15 046
  • Київ
  • Country Flag

А на Капрі ніколи не хотілося? Я сьогодні подивилася якийсь там пост, дуже гарні фотки

• 0

#139   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 8 320
  • Country Flag

А на Капрі ніколи не хотілося? Я сьогодні подивилася якийсь там пост, дуже гарні фотки

Була  на  Капрі  один день.  Вдалося.  Відпочивала  біля  Везувія  і  звідти  корабликом  подалася  на  Капрі.  Це  мій  острів,  дуже  хочу  туди  повернутися  ще  раз.

Власне,  коли  почала  плакатися  в  темі,  то  відразу  на  ум  прийшло  порівняння:  мій  острів  Капрі,  не  Ібіца. 

Там  спокійно,  врівноважено,  так  по-старосвітськи"  :),  тобто  хороші  манери  і  все  викликає  захоплення.

Дуже  люблю  танцювати,  але  шум  і  галас  мені  не потрібні.  Голосної  музики,  особливо  низьких  частот  не  виношу.

• 0

#140   Françoise  :

Françoise

Київська Відьма

• Клуб
  • 15 046
  • Київ
  • Country Flag

Я теж галасу не люблю. Хочу так, щоб коли мені закортить "відсмалити", то пішла, натанцювалася, а потім повернулася й у тиші спокійно лягла спати.

Ну то таке. Сточовно вашого випадку, розумію тепер, що мати на прикметі хорошого адвоката не завадить. Вам же назву готелю у договорі мали б прописати.... ну й харчування. Це реально привід для судового позову

• 0

#141   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 8 320
  • Country Flag

Це реально привід для судового позову

У  нас  нічого  не  доб єшся.  То  хіба  собі  гірше  зробити.  Моя  знайома  мала  дуже  поважну  причину.  батьки  її  теж  не  прості,  адвокат  хороший  і  тягнулося  то  стільки,  що  вартість  поїздки  не  перекриє  той  змарнований  час,  гроші  на  адвокатів  і  ніякого  результату  врешті  решт.  Наші  туроператори  в  особливому  статусі.

Досі  (вже їжджу  16  років)  у  мене  не  було  проблем  з  фірмами,  а  тут  пішла  до  незнайомого  оператора,  бо  лише  він  займається  Корфу (з  львівських,  мається  на  увазі).  Завтра  в  дорогу.  А  Ви  тут  тримайтеся!

• 0

#142   Françoise  :

Françoise

Київська Відьма

• Клуб
  • 15 046
  • Київ
  • Country Flag

Гарної поїздки (попри відсутність Албанії)

Нехай хоча б решта складеться вдало !

• 0

#143   shpylka  :

shpylka

Серйозний

• Клуб
  • 8 320
  • Country Flag

Гарної поїздки (попри відсутність Албанії)

Нехай хоча б решта складеться вдало !

Дякую. :)

• 0

#144   Миклован  :

Миклован

Справжній Фан

• Клуб
  • 73 486
  • Country Flag

кому тут моря ще? нате, в мене є

може хто впізнає місце?