Jump to content
 • Posts

  2072
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by [email protected]

 1. А чим там в тому кемпграунді намазано/намащено/посипано? Ви ж наче десь там неподалік і живете? Сів на авто та й приїхав, нє?
 2. Напрочуд тверезий коментар. Але Коломойський не з таких. Він грає. І відчуває міру. Свою. Власну.
 3. Соррі... а зміст? Сотню-другу юзерів чудесно обслужить хост і за умовних 0.10 ойро/доба
 4. Не "контрабанда в закарпатьє", а виробництво безпосередньо в Закарпатті. Виробництво, практично повноцінне. Є села які спеціалізуються на "давідові", є села, в яких виробляють "мальборо" та інші "парламенти", а є хутори, яким дали добро лиш на який-небуть "бонд" чи шось таке. Вже мовчу про "виробництво" алкоголю...
 5. Та нє, то просто ж спека, там десь капнули яких 50 грам з короваєм при зустрічі, от його і розвозить. Та і нудно, треба розуміти, ну што ета такоє, "кагда уже развлєчєнія, вадапади і абєд"??
 6. інформація могла храніться навіть в графінах - невже їх теж позабирали?
 7. чи вже ні, знайомий народ повідключав (тимчасово) ферми, асіки і т.д. ібо в мінус. Але це тимчасово, звісно, далі - туземун, блять!
 8. Ти диви, лише завдяки спамеру побачив таку давню гілку, та тут клуб досвідчених алкоголіків, і як я все це пропустив
 9. Кльово. Ну, напевно. Тропічна природа, туземці варять/прибирають/доглядають, білий хозяін їсть риби, п'є вина, насолоджується океаном, ех... лафа Але, наскільки розумію, у теперішніх власників дауншифтінг чогось трохи не вдався, нє?
 10. А шо воно там таке за таку суму? Нє, ну якшо це ціна за бунгало з туалетом у сусідів — то одне, а якшо норм хата з кухнями/спальнями/видом на окіян — то можна сказати навіть шара.
 11. Аж навіть цікаво побачити на фото хоча б краєчок хатки (і оточенння), як також і дізнатися скільки таке коштує і де воно хоч приблизно знаходиться. Чомусь впевнений, шо на olx такі об'єкти не викладають))
 12. Морське око знаю. Після нього я якось трохи розлюбив наші калюжі типу Бребенескула чи навіть Синевира... А ще за совка я бував чи не усюди в Прибалтиці і дуже добре пам'ятаю схожу на отой Ельблонг специфічну архітектуру Кенігсберга та околиць і абсолютно солідарний з тим, що
 13. Ага. Хрещатик теж гуцули-лісоруби затопили...
 14. Просто там таке в голові, шо аж страшно жити в одній країні з такими людьми, він вперто продовжує видавати свої перли
 15. Що тут обговорювати? УГКЦ підпорядковується Папському престолу і так воно надалі і буде.
×
×
 • Create New...