Jump to content

ЦеDzip

Клуб
 • Posts

  30437
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  117

Everything posted by ЦеDzip

 1. Вова Народний Командір = НаркОман
 2. Зєбіл здав захисників Азовсталі кацапам, і більше про них не згадує, уйобок. В Оленівці вбили частину, а воно зі своєю шалавою у Вогуї фотосесилось. Мовчить гнида .
 3. Так, хто привів до влади фсб-шного гандона Вову Кастро - маладєц!
 4. После внезапно отметенного в апреле визита президента Германии Франко-Вальтера Штайнмайера, тот в майском телефонном разговоре с президентом Украины Владимиром Зеленским настойчиво пытался выяснить причины отказа. Разговор длился 45 минут. Об этом сообщает немецкое издание Spiegel. По данным издания, Штайнмайер несколько раз спросил Зеленского, почему его не пустили в Киев, тот в свою очередь уверял, что не знал об отказе. Издание напоминает, что о визите Штайнмайера в Украину 12 апреля договорился президент Польши Анджей Дуда. С украинской стороны возражений не было. Однако за день до запланированного визита президента Германии глава ОПУ Андрей Ермак, до того публично одобрявший идею с приездом Штайнмайера, якобы вызвал посла Польши и сказал ему, что не нужно брать президента Германии в Киев. В это же время Зеленский якобы отказался от разговора с немецким коллегой, который ждал его "несколько часов". Там ще цікаво було https://www.obozrevatel.com/politics-news/shtajnmajer-v-techenie-45-minut-potreboval-ot-zelenskogo-obyasnit-otkaz-ot-vstrechi-v-kieve-smi.htm
 5. Хто такий Мельник, хто такий Вова Кастро, щоб гнати на Німеччину... "Мельник, який ганяє підсрачниками німецьких бюргерів" І вони як злякалися
 6. "Nach Aussagen über Nationalistenfuhrer Melnyk verlässt wohl Deutschland." "Після висловлювань про націоналіістичних лідерів (вождів?) Мельник схоже покине Німеччину." Як кажуть кацапи: дапіздєлса "діпломат" зєбільський.
 7. А от х.й.з., то могли бути шєфірські вкиди про евакуацію, а "воно залишилося". Вважаю. що ніхто йому ніхрена не пропонував, зразу дали допомогу. А воно не очікувало.
 8. Максимум справдився, операція "Буратіно" складалася вдало до початку війни. Там відразу приїхали Джонсон та Дуда і зразу дали грошей і пообіцяли підтримку й допомогу. ЦЬого зєбіли та кремль не чекали. З цього почались порушення планів зєбіла та фсб. Потім Суми відстояли, бо там не послухали владу і озброїли тероборону, та захистили Сумщину й шлях на Київ. Багато полягло тероборонців, але ганяли кацапів по лісах, ловили, до речі й зараз ставлять блок-пости в Сумах на всіх в'їздах, бо не вірять Вові. Південь зєбіл здав, але герої Азовсталі поклали життя та здоров'я, але стояли 80 днів. За це їх зєбіл віддав у полон. Така х*ня на мій погляд.
 9. 2019 рік, як кацапи приводили зєбіла
 10. Білокацапська армія - то взагалі щось. Але, звичайно, якщо під їхніми прапорами будуть йти кацапи - то інше. То буде просто ще один напад кацапів на Україну з іншого боку, але вони вже йшли звідти, Україну бомбили та й зараз ракети летять з Білокацапстану. Нічого нового. Але білокацапстану - п-ц прийде зразу
 11. Виробник Байрактарів - приватне підриємство. Зрозуміло, що це Туреччина, без Ердогана це б не відублося. Україна законтрактувала десятки "Байрактарів", майже всі потужності" Baykar Makina" будуть зосереджені на забезпеченні потреб ЗСУ Джерело:
 12. Вам не зрозуміло? Порахуйте кількість юзерів на цьому форумі, десь 3-5. І почитайте дописи, на мою адресу, наприклад . Я вліз, написав щось, щоб побачити атмосферу. Цугундєр. Це і є причина, чому тут більше юзерів не буде, а тільки менше. І тому, хто платить за хостинг надоїсть ця карусєль.
 13. Де ж та хозя? цей форум із 3-4 юзерів вже на шляху до цугундєра. на фіг він потрібен тому, хто платить за все це? Зрозуміло, що в такому стані форум просто здохне. Треба вже або туди, або сюди.
 14. "Поведінка Мельника - це наслідок Меркельшольців, а не причина." Мельник - дипломат, він не має права так поводитись, оцінювати ситуацію, обзивати лідерів країни. Тобто, він типовий дегенерат, якого зєбіл мав би відкликати. Але неголене обдовбае чмо Вова - керований ФСБ-шними Єрмаками само не розуміє , що робити. Спасіба за чьоткость об'яснєнія. Я понял, что совєршіл ошибку.
×
×
 • Create New...