Jump to content

mc5

Клуб
 • Posts

  9432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

mc5 last won the day on November 9 2019

mc5 had the most liked content!

About mc5

 • Birthday May 8

Информация

 • Стать
  Нема даних
 • Ukraine

mc5's Achievements

Серйозний

Серйозний (3/9)

5.6k

Reputation

 1. Прошу модерів та Спартака видалити мій аккаунт назавжди(!) з цього форуму. Від слова нах., тобто повністю. Зи. мені шкода МГ42, Фому, Донецьких комашок, ЦеДзіпа, Надін, Ділберт, Бобра, Янки, Акваріуса, Шефа, Параску, Хозю, Вуйко( не мокшу!), та інших. Людей, котрі витратили свій час та натхнення(С). Зи. Лєсу окремо шкода. . коли проходить алергія, то антитіла залишаються. Це не складно. На все добре, з повагою МС5.
 2. Панство, я маю питання. сприйняття російської окупації притупилося чи ні? Бо за вашим онанізмом - пєця-вава, війна виявилася куйнею. Я бачу "шльопанці" хз.як зовуть зеленської. Я бачу ломів пеціних. Я не бачу українців. Ареал бачу, потвор усіляких теж. Люди де?
 3. Сцуки, які ви дрібні ©! якесь чмо. Як можна пройобувати шанс в разборках канадія чи ліпєцк? Бляді©
 4. Йожин, ну ось чому ти йузверів рахуєш за непотріб? Под его песни влюбляются и женятся! Его голос пленил не одно женское сердце! В субботу, 17 февраля, – романтический и драйвовый концерт Павла Табакова на центральной сцене ТК «Буковель». «Только ты моя», «Любовь Живая», «Я для тебя», «Ты была морем», «Спасибо небесам» ... 17 февраля на концерте в ТК «Буковель» обладатель титула «Голос страны» – Павел Табаков согреет не одно сердце, расскажет не одну любовную историю. И сделает это на разных языках: украинском, английском, французском ... Гвоздь программы – непревзойденные дуэты! Этот музыкальный вечер запомнится вам надолго! Отдыхайте под настоящие эмоции! Суббота, 17 февраля, 18:30, «Буковельская ярмарка». Вход свободный.
 5. Нє.Але тре розуміти, що Україна не однакова. Й коли ви усі падли, йульки-педріли-зелєбобіки, зрозумієте що є один ворог зовнішній - коцаб, та один внутрішній - рагуль, то може тоді й дійдемо до злагоди.
 6. Пам'ятаю. А скільки було іншого? Нащо згадувати минуле? Є тіко сьогодення.
 7. Нащо таке писати? Що за йухня?Ти приходишь сюди, ти тут живеш. Періодично. Я зовсім тут не жию. То нащо? Воно того варте?
 8. Висновок - немає сенсу ховати шмайсера в торбинці.
 9. Я запитав - от як? Чудова модерація. Та й все. До чого лєса, чи бобер? Хз.
×
×
 • Create New...