Jump to content

Спартак

Клуб
 • Posts

  4130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

Everything posted by Спартак

 1. москалі підтвердили https://www.radiosvoboda.org/amp/news-minoborony-rosii-ekipazh-moskva-evakuatsia/31802632.html
 2. подивиимсь. колонка справа лише на десктопі. Увага, на укр версію форум перемикається переключалкою внизу. Вибір мови мав би запам‘ятовуватись в кукіс.
 3. в цій версії ютуб і твіттер вставляються просто лінком в теаст допису і форум сам їх розпізнає фб поки в процесі
 4. дивно. чому не було коментарів спеціалістів, коли я питав чи є бажаючі взятись за оновленя форуму?
 5. Я можу дати права, але там проблема з роботою самої панелі, вона тупо глючить. Коротше кажучи, переїзд на нову версію форуму вже в процесі. На піддомені він вже піднятий, на вихіднимх потестую, тоді наступного тижня програміст перенесе на нього базу. Його ще теж треба буде допилювати напильником, але враховуючи обставини, думаю це не критично
 6. ок, спробуємо щось зробити. За результат не ручаюсь )))
 7. Знайшовся розробник, який попередньо готовий взятись за апдейт форума до 4ї сучасної гілки. Є деякі ідеї по розвитку форуму. Питання - це комусь потрібно взагалі? Наразі активність мінімальна…
 8. Матюки в бік юзерів, вже 100 разів обговорювалось. Народ я не маю можливості писати, можливо з наступного тижня
 9. @Citizen UA, за матюки в та давай тимчасовий бан, тільки перевіряй по часу чи бан завершився, там якийсь глюк з розбаном. По сабжу: москальська армія в Україні розуміє, що ситуація безвихідна і починає закриватись в селах в містечках (типу живий щит), а більші міста обстрілювати по мирним районам.Нещодавно потрапив під обстріл Смерчами прямо посеред спального району. Корочек бліцкриг не вийшов, намагаються просто насрати якнайбільше
 10. Якщо хтось готовий вхятись за оновлення форуму - пишіть. Я поїхав на війну. Тут, де я зараз, перебої зі зв'язком. Пишіть сюди, а не в приват, щоб я не тратив час на логінення, батарею не завжди є де зарядити.
 11. 5 к то ддос. Я писав, ще під час першої атаки. Форум тримає менші навантаження, ніж сайт, якщо туди починається масова реєстрація - база падає. На фупі, наскільки я розумію пробивають реєстрацію
 12. проблема не з реєстрацією, а ботами. через них не проходить мило підтвердження. Треба оновлювати форум до наступної версії або переписувати код. мого кунфу не вистачить. Якщо знаєш того хто може і заслуговує на довіру - я можу дати пароді доступу до адмніки/серверу
 13. форум знаходиться за межами України, тому працювати опвинен безперебійно. Зараз спробую оплатити сервер наперед, на випадок якщо потім не буде такої можливості.
 14. було нанесено серію ударів ракетами по військовій інфаструктурі. Найдальша точка - франківська область - аеродроми Франківська ,Коломиї. У коломиї нічого серйозного. у франику гористь скоріш за все склад з паливно мастильними
 15. Це була підписка оточення, щоб не надумали потім спетляти і сказати, що вони ні до чого. Наришкін перенервував і ляпнув 2ий варіант, який проговорювався. А перенервував, бо стрьомно підписуватись на таке )))
 16. Ну, Наришкіна хуйло точно застрахав. Розвідник пляць https://www.youtube.com/watch?v=RaU0Vh1_VO4 не здивуюсь,якщо він фізично обісравя
 17. В британському парламенті звучать заклики до допомоги Україні з безполітною зоною. Побачимо чи діло піде далі закликів.
 18. що це за накур? звідки має взятись паніка в ЗСУ? Через те, що москалі сцуться глобального наступу і можуть наступати в межах Лугандону на найбільш укріплених напрямках? Українські солдати вже тікають в паніці, гублячи Талани... Заминайте читайте радянські газети.
 19. Встав ваш фуп не переживайте)) там була навала невідомих юзерів Гостей: 5388 Чому він від цього впав. ну це ж фуп, чкайте офуїтельних історій про злих мацкальських хацкерів, які ночами банять юзерів темними банами
 20. ну правильно. Рекомендується писати відразу українською, щоб не завантажувати дурною роботою адміна. Як дійшли руки - тема була перейменована.
 21. це піздєц звичайно. Повна суб'єктна імпотентність нації. Хто не в курсі - етнічних українців в Канаді мільйон триста з чимось тисяч. І з них навіть кілька десятків тисяч не можуть самоорганізуватись в мінімально ефективні організації.
 22. так, Штати без проблем можуть забезпечити збиття всього що літає з території країн НАТО, Польщі наприклад + з кораблів в Чорному морі (не в нейтральних водах, а знов таки з акваторії Румунії наприклад). Технологічно з цим немає проблем.
 23. Так, імпотентний Бідон чи їпанутий Трампон мають прямий вплив на геополітику в т.ч. і Україну, а от бомжі в Каліфорнії - жодного прямого стосунку. Тим не менше про геополітику - кіт наплакав, а про епохальні розрборки на рівні американської сільради - огого.
 24. так більшість сучасних ніштяків в рашармії - на німецьких технолгіях. Майже все, що новіше від совка (крім стрілецької зброї)
 25. Страховики відміняють дію страхівок, відповідно авіакомпанії звалюють. Туркіш все ще літає, побачимо, як себе поведуть. Західні точно звалять. Польоти до параші і трансибірська магістраль - без проблем, ніхто навіть не обсконсьорнився. Українці, які кричали що Зеленський зрадник зі своїми претензіями про втрати України внаслідок істерики в західних ЗМІ, тепер раптом починають істерити "а як же летіти у відпустку!" А я вам писав раніше, що Зеленський казав мав наувазі цілком адекватні речі, просто ротом говорив, як завжди, всяку херню )))
×
×
 • Create New...