Jump to content

adviser

Клуб
 • Posts

  341
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adviser

 1. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1112474442162655&set=a.537088073034631.1073741826.100002003280271&type=3&theater Ігор Мосійчук59 mins · Літак з Дубаїв йде на посадку в Жулянах. Ось і любий осінній Київ. За спиною залишилися Шардж і Дубай з їхньою більше ніж 40* спекою. Не знаю як вони там живуть бо я лише два дні і то ледь вижив. Але живуть і досить добре живуть. Закони працюють і дуже добре, суворо та чітко. Повні громадянські права мають лише місцеві араби. Мій ув'язнений товариш поки, що на жаль залишився у в'язниці. Ми найняли адвоката і відвідали його у в'язниці. Вчора мав з ним побачення. Тримається і налаштований на боротьбу. Ліки йому після втручання нашого консульства таки передали. Відповідно стан здоров'я покращився і він почав вживати їжу. Умови утримання в тюрмі Шарджа жахливі. Лукянівське СІЗО супроти тюрми Шарджа - курорт. В одній камері утримується до 100 людей. Сплять в'язні по черзі або стоячи. Не дивлячись ні на, що мій друг тримається і готовий до боротьби за свою свободу та покарання винних у його ув'язненні. По суті справи, мого товариша вдалося поспілкуватися в межах місцевого законодавства з декількома правоохоронцями Шарджа. Справа всім їм видається нікчемною і сфальшованою але по законам Шарджа має відбутися судове засідання. Воно має пройти протягом наступного тиждня і поставити крапку в цій пригодницько-детективній історії. Зараз у п'ятницю та суботу в Шарджа вихідні. Я зробив для захисту друга на цю хвилину все можливе і тому ухвалив рішення повертатися в Україну де треба негайно ставати до праці. Наступного тиждня мушу обов'язково відвідати фронт та рідну Полтавщину а також опрацювати ряд законопроектів направлених на захист прав і свобод українців. Забігаючи наперед кажу: лечу економ-класом, вартість квитка 7, 975 гривен. Окрема подяка деяким писакам. Дякуючи вам Кадиров і кадирівці були чудово освідомлені про час і місце мого прибуття в Дубай. Добре, що мене зустрічав не тільки український консул а й декілька місцевих охоронців з числа антикадирівських чеченців та дагестанців. Велика подяка кавказським друзям за те, що потурбувалися за мою безпеку. З нетерпінням спішу до дому де чекає кохана жінка і моя вірна "Варвара"... Два дні за кордоном а наче два місяці. Україна найкраща!
 2. Де тут пункт обігріву та надання харчів біженцям? Га?
 3. они только погодили. это ничего не значит спецдозвил теперь надо получить- а это киевское Держкомгеологии отам бабла надо отслюнявить - маманегорюй
 4. От там в ветке классный перл от Гайды Гайди До Байди Написав: ------------------------------------------------------- > Кажуть так, механічно, добрий секс, це мішення/масаш на задній шиї і спині жінки. > Потому по пазухах жінки, і тоді вже годинами на лобку. А потому дай знати в піхві. З > цього мало б вийти мулті-орґазми. Ще має жінка тисячі разів зам'язувати свою піхву, > тобто затягувати м'яси в своїй піхві. > > Звісно, мені можуть ці орґазми доєної корови ходором, як і усмішка блазня.
 5. http://fedpost.ru/sobytiya/41130-lobkovye-vshi-okazalis-na-grani-vymiraniya-iz-za-intimnoj.html
 6. https://vk.com/club6991899?w=wall-6991899_23167%2Fall гроши кончились
 7. а по таможенному крышевателю Наливайченко значить никуя не вызывають?
 8. Приезжай в Чернигов тут дешевше.
 9. ага. 129 грн литр. рому австияцкого 60об. Да еще виски томинтоул, магу неделю балеть
 10. Аткрыл. Набулькал , накидал льоду и пайду шукать апельсин шоб было як на этикетке. Мне завтра на работу нинада я болею.
 11. А я сидю и сматрю на бутылку якогось чешского травяного ликеру с лемоном и думаю начинать ее или сегодня фатит ?
 12. хто крайний в очереди на аренду лесы? Как лелеется?
 13. та уже ненормально ведет. Ремонтировался трохи невдачно. или струйный МФУ с СНПЧ?
 14. посоветуйте кстати лазерный МФУ для дома. Шоб хороший. Счас стоит НР 1006 принтер, но он с 2008 года. Нагрузка небольшая - детям школа рефераты, мне копии снять трохи да сканы почтой отослать.
 15. Сериал "убийства во Фьельбаке" серия первая "Тайное дитя"
×
×
 • Create New...