Jump to content

Potato

Клуб
 • Posts

  3810
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Potato last won the day on September 26 2014

Potato had the most liked content!

Информация

 • Стать
  Чоловік
 • Kyiv
 • Ukraine

Potato's Achievements

Ветеран

Ветеран (6/9)

5.4k

Reputation

 1. ну що за створіння бігає по всіх гілках і постить те саме зі свого ольгіно...
 2. повторюсь навіть якщо він крутий пацан має піти в тінь і не висовуватись
 3. картинки зазвичай їх постять ті кому не вистачає розуму щось сказати
 4. Чудова новина Зразу 5! наших тенісисток стартують в основній сітці Мадриду Еліна Леся Даяна Катерина Марта Бажаємо вам Перемог!
 5. а може лещенко не така погана людина а війна кононенка з ним це доводить.... насправді це неважливо зараз з'ясовувати хто правий кононенко має поганий імідж тож має відійти від справ заради справи загальної
 6. зєля рамси поплутав якщо це звичайно не інсценування типу незалежності рішень зєлі він думки коломи яка не завжди може збігатись
 7. питання чи може Конененко перетворити її на справжню партію європейського зразка вірніше це навіть не питання
 8. Близький до новообраного президента Володимира Зеленського український олігарх Ігор Коломойський розкритикував його ідею провести зустріч з представниками великого, середнього і малого бізнесу. Про це він сказав в інтерв'ю " ", оприлюдненому 2 травня. "Збирати всіх разом - це утопія. Тобто, якщо ти хочеш з кимось спілкуватися, спілкуйся один на один. З великим бізнесом не спілкуються як з колгоспом. Це не колгоспні збори. У кожного гроші люблять тишу, і ніхто не буде розповідати свої секрети і вивертати душу навстіж", - сказав олігарх.
 9. Перший заступник фракції Блоку Петра Порошенка Ігор Кононенко повідомив про плани перезавантаження БПП. "Що сталося між першим і другим туром? Абсолютно несподівано нас почали підтримувати і до нас готові приєднатися нові люди, які до цього займали нейтральну позицію або навіть критикували нас. Причому не "за Порошенка", а на основі ідеологічних принципів стратегічного вектору руху країни. Тому збурену хвилю ми маємо намір утримати", - розповів він в інтерв'ю "Сегодня". "Зараз наша команда проводить роботу над помилками, результат виборів показав, де в нас слабкі місця. Ми готуємося до з'їзду. Можу анонсувати повне перезавантаження нашої партійної вертикалі, виходячи саме з ідеологічних принципів. На сьогодні ми, по суті, єдина в чистому вигляді ідеологічна партія", - заявив він. Кононенко також додав, що Порошенко раніше анонсував об'єднання всіх проєвропейських сил. "Усіх громадських діячів і організації, політиків і експертів, які сповідують ті самі принципи, що і ми, запрошуємо спільно йти на вибори", - сказав він. Нагадаємо, зараз лідером "БПП-Солідарність" формально є мер Києва Віталій Кличко, але фактично в партії немає лідера. Кличко очолив її в серпні 2015 року на шкоду власній політичній силі "УДАР". Навесні 2016 року Кличко заявив про намір залишити партійний пост через новий закон про державну службу. Чиновникам категорії "А", до яких належить Кличко, тепер заборонено суміщати роботу у виконавчій владі з членством у партіях.
×
×
 • Create New...