Jump to content

Букашка

Форумчанин
 • Posts

  518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Букашка last won the day on April 25 2014

Букашка had the most liked content!

Информация

 • Стать
  Жінка
 • Ukraine

Букашка's Achievements

Юзер

Юзер (2/9)

37

Reputation

 1. не аргумент. Мало лі де шантажист і головне, коли ті фотки здобув. Це якщо рогоносець вирішив тебе шантажувати - то да, а якщо то з метою збить бабки, то може з будь-якої області тебе діставати, тим більше, що світитися йому самому при отримуванні откупа не обов*язково.
 2. Який боян, ти чіво? У мну минулого літа так одна жіночка в будинку 15 тисяч гривень в таксі винесла. Тієї ночі впродовж години з 3:30 до 4:30 у будинку зателефонували десь до 5-х чи 6-х. Телефонували і до мене. Я тільки хвилину як погасила світло, трубка біля мене на ліжку лежала біля подушки. Я одразу схопила і бодрячком відповіла "я слухаю" - там поклали слухавку. Телефонують на міський телефон, при цьому роблять все можливе, щоб ви не могли зв*язатися з дитиною по мобільному - там психологи і гіпнотизери працюють добре. Запитувала у ментів і в сторожів зоновських, шо то робота зеків підбирать голоси, а телефонний оператор в долі.
 3. Ні, то взято із протоколу огляду місця події. Медичні терміни вписував у нього слідак зі слів судмедексперта. Нічого дивного.
 4. Ще один аргумент: це один із пунктів інформаційної війни - то підірвали у Києві щоб кацапіки не дивилися українські новини.
 5. Ну, не скажи... Ось по кісєль-тв почуємо мету такого їхнього тупізьма. Це все було у їхніх планах.
 6. смішки смішками, але напрошуєцця одне більш-менш логічне пояснення: вони не взмозі відключати постійно українські канали, тому вирішили їх вирубить більш кардинальним способом, а то шо і російських люди не дивитимуться - то не важно. Головне, шо не дивитимуться української інтерпретації новин. Краще хай нічого не знають, ніж знають те, що підривникам-путіноїдам не вигідно. Будуть лістовки розкидать, як у війну.
 7. лук, скіке ти вчора випив для храбрості? Мало. Випий ше. Я скажу скіке хвате. Не, зараз получаєцця "А вдруг война, а он засцавший".
 8. То не лягай спать, шоб не просинацця.
 9. Щитають, що як і їх, нас теж зомбує наше телебачення
 10. А шо в тому харошого? Ви свободу вибору вимірюєте у футболках? і скільки футболок Ваша свобода вибору коштує? ЦІ діти ще не позбавляться совкового мислення, якщо їх отак вигонять на площі.
 11. Рішив підібнуть? Запиши собі в кітрадку шо палучілос. Просто, не виключався майже цілодобово, як і компи.
 12. Та, бачу, що хтось підлизав знатно, от тіке дітей жалько. Роздали дітям блакитні і жовті футболки.
 13. Не дивимося взагалі. А шо там дивицця? Все в інеті є. ось вже третій місяць економія ее стрАшна! Можна ще якийсь побутивий електроприлад купить на 50 кіловатт.
×
×
 • Create New...