Jump to content

Ali(UA)

Клуб
 • Posts

  12540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72

Everything posted by Ali(UA)

 1. "ЄС нам дозволять" - не ЄС а кандидат в ЄС. таке - морквина перед носом ішака. Якшо таке буде я буду закликати всіх нахєр валити. Як казав Тор - Асгарот це люди, а не земля. Там де люди там і Україна. тільки після себе палити та ядом просякати землю. щоб нічого не дісталося. ну і по доброму їбонути атомні реактори.
 2. Dilbert - посоромся. Дивись не на картинку та якісь слова а на дії.Перший раз Україну порізали при Обамі. Другий раз ріжуть при Байдені. І шо робить Байден? Виступає говорить. Але робить ПО МІНІМУМУ. Знаєш шо зараз роблять демократи? обвішались жовто блакитними пропорцями та бігають звинувачують трампа та такера. Ті шось сказали. І ще виправдовують ріст цін діями путіна. Бо їх Україна не їпе взагалі. Зовсім. Просто і тут вирішили ВИКОРИСТАТИ Україну у своїх інтересах.
 3. кроме жалости и омерезения вы ничего больше не вызываете. хотели в 2020 не пролив ни капли крови отпетлять? сидите теперь на жопе. вы соучасники преступления.
 4. Ну а Україна намагалася бути проросійською. Зеленський взагалі не знав Української мови до виборів, і що це допомогло? І також Пускав сватів, усяких Портнових та інше. Кацапи хочуть знищити Україну - не зважаючи ні на що. Тому немає банально альтернатив ітти до єврогеїв які б пагані вони не були.
 5. ну а яка є альтернатива? Якщо Україну перенести кудись на місце Іспанії, мабуть вона б так не рвалася у ЄС? ту справа виживання.
 6. але зазвичай капітуляцію підписують після масштабної поразки а поки такої не було. так шо чекаємо.
 7. форуми і всякі підараси то всьо херня. як вони шось ганебне підпишуть там на наступній день бенкова буде повна людей з автоматами. і то буде кінець України остаточний.
 8. посмотрим говорит адекватно. только он не учёл одной вещи если запад прекратит поддерживать Украину.
 9. за антифой... и блмом. стоят кацапы 100%. как они стояли за чёрными пантерами в прошлом столетии. кацапы всегда играли на радикальных движениях. много кацапов и в маге тоже.
 10. Силентио - 7 дней всего чего ты кипишуешь
 11. Интересная статья про айтишников из беларуси https://charter97.org/ru/news/2022/3/1/457037/
 12. ок ждите ещё лет 50 тогда.
 13. сидеть на жопе? или выйти на протесты хотя бы? я так понимаю что сидеть на жопе. я по хорошему говорю щас есть шанс завтра может не быть.
 14. ок сидите дальше мне пох.
 15. у вас не будет лучше шанса чем сейчас. или будете гнить дальше
 16. боюсь что вв3 не будет.
 17. воно їм треба? а взагалі там шось наростили просто 5К відвідувачів то дохєра
 18. буде лежати більшу частину часу .. 5К + людей то серйозно
×
×
 • Create New...