Jump to content

Харьковчанен

Клуб
 • Posts

  2534
 • Joined

 • Last visited

Информация

 • Стать
  Нема даних
 • Уйло Ла-ла-ла-ла
 • Ukraine

Харьковчанен's Achievements

Юзер

Юзер (2/9)

212

Reputation

 1. Ща скажу, за що мабуть мені будє соромно. Але як би не вбили Немцова. А в нього був шанс до повернення до великої політіки у Московії. Не сказав би він чогось подібного? Бо казав би, це не нам, а 140 мільйонам долбойбів.
 2. Та В нас диктори на ТБ кажуть "поставник" що Ви з старого пірділа з Харкова бажаєте? Ви ще як той патло-казкар на ФПІ скажіть що я хуйла кликав. Бо в побуті переважно користуюсь російською.
 3. Ви не вважаєте що це марнотратство людських ресурсів. Це автівка муділи що заїхав купити капелюха, що повернеться за 10-ть хвилин. Або того що. тіми капелюхами фарцюе з 7-00 до 16-00?
 4. Мені колись казали, що в нас піздуватий закон про ціноутворення на ліки. Націнка має бути, не більш 30 відсотків від вартості розмитнення. Тобто аптеці вигідно купити за 1000 якщо поставник прелипил 5% А не по 500, якщо поставник приліпив 25%
 5. Брехати не буду,Не знаю. Просто пішки переходів, там за 50-ть метрів, 50-т ЙОПТ "Сільпо" та парковка автівок на 100 пуста.
 6. В нас у центрі є ринок Благбаз. Рядом міст. Сьогодні хлопці з Поліції бігали та ганяли з того моста муділ що там запаркувались. А не проще було забрати ції всії непотріб на штраф-майданчик?
 7. Три тисячі гривень то якась хуйня. Це ревінь слюсарів з ЖЕКу
 8. Як по іншому крутити то можна з кацапським зплутати.
 9. Так мы вернулись. К тому барану с которого начали. Воруют ВСЕ. Как разорвать этот порочный круг я не знаю. Знаю одно военную хунту или диктатора я не хочу.
 10. Мені у майстра одна коробка війшла 700 за курсу 8-00. Але я не про це. Бачив якось сюжет за мотоцикли Сузукі, можу помилятись, але 100 відсотків Японські. Так там коло 100 маленьких фірм виробляє запчастини до того байку.того
 11. Есть такая кацапска группа БаенЭрос. От их перефразируя я могу сказать за Шоу Шустера. На дорожке ковровой при полном параде. Соберутся все голливудские Украинские бляди.
 12. От тут я не згоден музичні та спорт школи мабуть бути. Кількість інше питання.
×
×
 • Create New...