Jump to content

Agh

Клуб
 • Posts

  27318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  450

Everything posted by Agh

 1. Как российский бизнес обходит западные санкции https://istories.media/opinions/2022/06/08/kak-rossiiskii-biznes-obkhodit-zapadnie-sanktsii/
 2. "Розглянувши кілька сценаріїв, Національний банк вирішив підвищити облікову ставку одразу на 15 в. п. до 25%", – заявив голова НБУ Кирило Шевченко. За оцінкою НБУ, незначне підвищення ключової ставки не мало б значного впливу на фінансово-економічну систему через обмежену дієвість механізму монетарної трансмісії під час війни.Крім того, це б сформувало очікування подальших підвищень облікової ставки й відповідно вичікувальну позицію вкладників і незначний інтерес до гривневих активів. Також для пожвавлення інтересу до гривневих активів їх дохідності мають перевищувати очікувані показники інфляції.
 3. Турция начала новую спецоперацию на сирийской границе. Анкара хочет создать "зону безопасности" глубиной 30 км.Об этом заявил президент страны Реджеп Тайип Эрдоган, сообщает РБК-Украина со ссылкой на Anadolu.По его словам, Турция начинает новый этап борьбы с терроризмом. Целью операции является "освобождение" нескольких районов возле южной границы."Начинается новая фаза формирования (в Сирии) "зоны безопасности" на 30 км вглубь от границы Турции. Мы очищаем от террористов Талль-Рыфат и Мюнбич", - сказал Эрдоган.Он добавил, что после этого последуют и другие фазы по зачистке приграничных районов.
 4. Штати запропонували Рашці капітуляцію
 5. Экс-нардеп Давид Жвания погиб во время обстрела в «серой зоне» Детали: по информации нашего источника, экс-нардеп погиб сегодня от артиллерийского огня возле блокпоста оккупантов в районе села Новопокровка Запорожской области.Также известно, что Жвания имел российское гражданство и был неофициальным представителем "Росатома".В этой истории вопросов больше, чем ответов, особенно, что он делал у «серой зоне»...
 6. Экс-депутат и нынешний больной шизофреник Кива призывает РФ нанести ядерный удар тактического уровня по Львову https://t.me/voynareal/20471
 7. Тримай нічний знімок з хвилями
 8. Новосібірськ коментує сьогоднішній виступ Хуйла https://ngs.ru/text/politics/2022/04/12/71250506/comments/
 9. То був спецрейс, за який мад'яри домовлялись окремо, але більше такої шари не буде Польща заморожує відносини з Угорщиною у зв'язку з її позицією щодо України. Качинський: «Орбану потрібен офтальмолог, щоби побачити Бучу. Відновлення відносин можливе лише після зміни оцінок війни в Україні!»
 10. Венгрия не поддержит любые санкции против российского газа, нефти и атомной энергетики, поскольку для Будапешта это будет "красной линией".Об этом сообщил глава МИД страны Петера Сийярто."Венгрия отвергает любые санкции в отношении российской нефти и газа, а введение каких-либо санкций на деятельность, связанную с ядерной энергетикой, тоже является "красной линией" для Венгрии", - сказал Сийярто.Он также заявил, что в среду Венгрия получила первую партию топлива для АЭС "Пакш" из России. Его передали по воздуху, поскольку "из-за войны в Украине доставка по железной дороге стала невозможной".
 11. Виступ Зеленського в ООН: "ООН можна буде просто розпустити, якщо Росія і далі матиме право вето в Раді безпеки!" https://www.youtube.com/watch?v=ANeTnzz8IKQ
 12. Європейська комісія незабаром запустить новий потужний механізм скорочення фінансування Угорщини за підрив стандартів верховенства права в блоці. Про це заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, пише Politico. Оголошення було зроблено за два дні після того, як прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виграв четвертий термін поспіль на виборах. Фон дер Ляєн сказала, що її команда проінформувала Угорщину про своє рішення у вівторок після вивчення відповідей Будапешта на неофіційний лист, який Комісія відправила у листопаді минулого року з проханням надати інформацію про побоювання щодо захисту верховенства закону. Протягом кількох років різні інституції ЄС марно намагалися вживати існуючих заходів, аби вгамувати Угорщину. Комісія неодноразово притягувала Угорщину до Суду ЄС через її суперечливі дії, але Орбан продовжував консолідувати владу. У 2018 році Європейський парламент ініціював процедуру за статтею 7 — крайній крок, який може призвести до втрати країною права голосу, але процес застопорився. Під тиском розчарованих урядів західних країн ЄС та членів Європейського парламенту, які скаржилися на те, що уряди, які нехтують демократичними нормами, зловживають коштами платників податків ЄС, наприкінці 2020 року блок створив новий механізм, який дозволяє блоку скорочувати фінансування ЄС для країн-членів, де порушення верховенства закону впливають або можуть вплинути на бюджет ЄС "досить прямо".
 13. Угорщина виступає проти введення миротворців і закриття неба над Україною Будапешт також не підтримає санкції щодо постачання енергоресурсів. Угорщина не підтримує створення безпольотної зони над Україною, оскільки це нібито може призвести до бойових дій у повітрі. Також Будапешт виступає проти введення миротворців в Україну через ризики початку сухопутної війни
 14. На якій з них? У мережі купа їх зараз гуляє ... Я тут дивлюсь, є навіть у динаміці за день Reload Page to see tweet..Link..
 15. Российская Федерация должна вывести свои вооруженные силы с территории Приднестровья, являющегося частью Молдавии – заявила президент Молдавии Майя Санду.
 16. Австралия и Нидерланды в понедельник подали совместное заявление в Международную организацию гражданской авиации с требованием обязать Россию выплатить компенсации родственникам погибших в результате катастрофы "Боинга" "Малайзийских авиалиний" над Донбассом 17 июля 2014 года. Обе страны считают Россию ответственной за катастрофу, поскольку считают доказанным, что самолёт был сбит из российского комплекса "Бук" с территории под контролем поддерживаемых Россией сепаратистов. Большинство из 298 человек, погибших на борту самолёта, – граждане Нидерландов, погибли также более 30 граждан Австралии.
 17. Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що ракетні удари поблизу Львова підкреслюють важливість попереднього рішення угорського уряду не дозволяти транспортування летальної допомоги через Угорщину в Україну. Про це повідомляє Hungary Today. Сійярто наголосив, що Угорщина чинитиме опір усім формам тиску та зберігатиме заборону на ввезення зброї в Україну зі своєї території. Військові дії в Україні стають все більш серйозними і зміщуються на захід, додав він. За словами міністра, російські військові операції чітко показують, що транспортування зброї становлять серйозні ризики для Угорщини та українського Закарпаття, де проживає багато етнічних угорців.
 18. Иран нанёс минимум 14 ракетных ударов из установок «Fateh-110» по территории консульства США и американской военной базе в Ираке! https://t.me/ukraina_novosti/19248 Reload Page to see tweet..Link..
×
×
 • Create New...