Jump to content

эЛКа

Клуб
 • Posts

  2312
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

эЛКа last won the day on April 30 2014

эЛКа had the most liked content!

Информация

 • Стать
  Жінка
 • Ukraine

эЛКа's Achievements

Бувалий

Бувалий (5/9)

392

Reputation

 1. Щодо іншого, справедливости заради, коспірологія тут не має підстав.))) от цитати Растаманчика. Re: Як справлялися з ломкою?http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/smilie1.gif Нове rastamanchik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]cьогодні в 13:17 IP/Host: 46.211.204.--- тарадайка, cьогодні в 13:15 а яка від цього чогось? користь для користувачів? для користувачів нічого, міняв структуру таблиць і деякі покращення в реєстрації через соцмережі (технічні) rastamanchik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]cьогодні в 13:13 IP/Host: 46.211.204.--- Найцікавіше шо на домашньому макміні в віртуалці з виділеним 2гю рам відковбасило таблицю в 25 гб за годину, а на фупівському серваку це зайняло 15 годин і ще: rastamanchik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] cьогодні в 13:00 IP/Host: 46.211.204.--- kleynod, cьогодні в 12:59може бекап треба робити частіше?...це ж не аварія, а планові роботи
 2. Ну, то може й так. останнім часом ФУП переплюнув і суп, і пуф в царині підтримки Пороха. особливо, наскоки Йожі, щодо "зрад" і тих, хто "іпав" пороха - "передача" їх імен модераторам, були огидні. фух...
 3. ще. пане Людас, а де ви пропали? я вчора хотіла гілку відкрити на фупі -вже не втримувалася. а він завис.)) Але рада бачити Вас в порядку і здравії. Слава Богу. якось Ви з фупу зникли неоголошено. принаймні, для мене. решті товариства -Драстуйте...))) Будьте здорові та щасливі.
 4. Ви самі в це вірите? Ну хто такий Наффі, аби його слухала АП? ) І мені дуже тяжко повірити в те, що Йож поцупила вінчестер, бо напередодні вона дуже негативно висловлювалася на адресу Скрипина, який схожим манером "почупив" домене ім'я Громадського. п.с. хоча, те, що фуп завис ТАК надовго, говорить про дійсні проблеми саме з залізом чи ще щось таким. І те, що саме в цей час пройшли зміни Адміна, не є спвпадінням, а, скоріш за все, наслідком. так мені критичне мислення підказує ))))))) п.п.с. ХТО ТАКИЙ Наффі то, аби мати вплив на Альону?
 5. Нє, а як це, щоби не було жиночої вбральні? тільки у спецзакладах... знову ж -карасиві, ))))
 6. вони може і не оберуть, а от як порахують - питання відкрите.
 7. лєнтяюги, коротше, чи дуже голодні, аби оте сало сирим їсти. Ми не такі, ми в білому )))))) а ви вважаєте старих гомосексуалістів не буває? ото вони і бУли...)))))))))))))))))))))))
 8. так, коли я вперше зіткнулася з сирим салом на столі -теж мала здивування, бо і в нас сало їли тільки вже солоне. Я з донбасу -солоне. винничина -солоне а от сумщина мене і здивувала -от саме як ви пишете, чи то щойно присолоне, чи то взагали -їш його ніяким.))) але я на то пілюю і роблю, як звикла і як вважаю за потрібне. а вони нехай самі жеруть свіжину з кровяною проріззю, - в гробу я те бачила..ю(с) "смайлєг колупаюсь у носі*
 9. от ето удар! Браво, парасочка! )))) впалапаццтул.
 10. недостаточен. ))) хорошенькая - не красивая, а меньше. вот єто "меньше" обижает. п.с. ніколи не забувайте, що усі дівчинки принцеси і самі гарні у світі.
 11. гарний материал для металлолому. )) пістець стіні -розтащуть)))
 12. хльостко вона словом бьэ. сподобалося.
 13. хай дорослішає і позбавляється інфантилізму. і все в неї вийде. чоловіки тут - з боку припьока. не в них справа, а в НІЙ САМІЙ!
×
×
 • Create New...