Jump to content

эЛКа

Клуб
 • Posts

  2312
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by эЛКа

 1. Щодо іншого, справедливости заради, коспірологія тут не має підстав.))) от цитати Растаманчика. Re: Як справлялися з ломкою?http://forum.pravda.com.ua/Smileys/default/smilie1.gif Нове rastamanchik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]cьогодні в 13:17 IP/Host: 46.211.204.--- тарадайка, cьогодні в 13:15 а яка від цього чогось? користь для користувачів? для користувачів нічого, міняв структуру таблиць і деякі покращення в реєстрації через соцмережі (технічні) rastamanchik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]cьогодні в 13:13 IP/Host: 46.211.204.--- Найцікавіше шо на домашньому макміні в віртуалці з виділеним 2гю рам відковбасило таблицю в 25 гб за годину, а на фупівському серваку це зайняло 15 годин і ще: rastamanchik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] cьогодні в 13:00 IP/Host: 46.211.204.--- kleynod, cьогодні в 12:59може бекап треба робити частіше?...це ж не аварія, а планові роботи
 2. Ну, то може й так. останнім часом ФУП переплюнув і суп, і пуф в царині підтримки Пороха. особливо, наскоки Йожі, щодо "зрад" і тих, хто "іпав" пороха - "передача" їх імен модераторам, були огидні. фух...
 3. ще. пане Людас, а де ви пропали? я вчора хотіла гілку відкрити на фупі -вже не втримувалася. а він завис.)) Але рада бачити Вас в порядку і здравії. Слава Богу. якось Ви з фупу зникли неоголошено. принаймні, для мене. решті товариства -Драстуйте...))) Будьте здорові та щасливі.
 4. Ви самі в це вірите? Ну хто такий Наффі, аби його слухала АП? ) І мені дуже тяжко повірити в те, що Йож поцупила вінчестер, бо напередодні вона дуже негативно висловлювалася на адресу Скрипина, який схожим манером "почупив" домене ім'я Громадського. п.с. хоча, те, що фуп завис ТАК надовго, говорить про дійсні проблеми саме з залізом чи ще щось таким. І те, що саме в цей час пройшли зміни Адміна, не є спвпадінням, а, скоріш за все, наслідком. так мені критичне мислення підказує ))))))) п.п.с. ХТО ТАКИЙ Наффі то, аби мати вплив на Альону?
 5. Нє, а як це, щоби не було жиночої вбральні? тільки у спецзакладах... знову ж -карасиві, ))))
 6. вони може і не оберуть, а от як порахують - питання відкрите.
 7. лєнтяюги, коротше, чи дуже голодні, аби оте сало сирим їсти. Ми не такі, ми в білому )))))) а ви вважаєте старих гомосексуалістів не буває? ото вони і бУли...)))))))))))))))))))))))
 8. так, коли я вперше зіткнулася з сирим салом на столі -теж мала здивування, бо і в нас сало їли тільки вже солоне. Я з донбасу -солоне. винничина -солоне а от сумщина мене і здивувала -от саме як ви пишете, чи то щойно присолоне, чи то взагали -їш його ніяким.))) але я на то пілюю і роблю, як звикла і як вважаю за потрібне. а вони нехай самі жеруть свіжину з кровяною проріззю, - в гробу я те бачила..ю(с) "смайлєг колупаюсь у носі*
 9. от ето удар! Браво, парасочка! )))) впалапаццтул.
 10. недостаточен. ))) хорошенькая - не красивая, а меньше. вот єто "меньше" обижает. п.с. ніколи не забувайте, що усі дівчинки принцеси і самі гарні у світі.
 11. гарний материал для металлолому. )) пістець стіні -розтащуть)))
 12. хльостко вона словом бьэ. сподобалося.
 13. хай дорослішає і позбавляється інфантилізму. і все в неї вийде. чоловіки тут - з боку припьока. не в них справа, а в НІЙ САМІЙ!
 14. Оо! ))) Це ж так по-жиночому... - де думки, а де справи. все вірно! жінки воліють фантазувати, але як до діла -прагматизм і Х-хромосома беруть своє.
 15. ви помиляетеся. самогубць переважна більшість чоловіків.
 16. треба працювати з нею, а не з хлопцями. Мене мама вчила як обирати з поміждвох. до кого істинні справжні почуття, а де наносне соціумом, статусом, статками, иміджем обранця. То і вам розкажу. А ви вже їй. так от ))) при раптовій неочикуванній зустричи з яким з хлопців "йокне" сердечко, впаде до п'ят, тихо зрадіє душа - оце твій. а з яким при випадковій зустрічі серце не ворухнеться - то навіянне захоплення.
 17. О, та там букет комплексів. а ви чоловіків звинувачуєте. за свої вчинки кожен несе сам відповідальність. п.с. за статистикою за нещасливого кохання кінчають життя самогубством переважна більшість саме молодих хлопців і чоловікив.
 18. чоловіки страждають набаго сильніше і болючише в нещасливих стосунках з жінками. я це знаю.
 19. підтримую. тут я цілком на боці чоловіків. навіщо валити з хворої голови на здорову? Вона САМА заплуталась, сама обирала таку ситуацію, сама загнала себе в кут. Молода ще, певно? І ще одне. цілком можливо, що вона одного з них, таки, любить. а зрозуміти кого -не може. тут їй потрібно допомогти.
 20. таке вsдчуття, що ви не в темі.) тобто ніколи не відчували чогось подібного. а в мене був досвід -правда, я була ще дуже молода, школяркою. і теж деякий час металася між двох уподобань. але отак щоби потрапити до дурки.... -це мені важко уявити. а взагалі то -історія тривіальна. чому виникає таке роздвоення почутів? тому що у одного немає того, що є у іншого. і тут потрібно визначити приоритеті, аби зробити вибір - що для тебе важливіше.)))
 21. а що зірки про розкол україни кажуть? не можу примиритися з втратою донбаса. не хочу.
×
×
 • Create New...