Jump to content

Serhii

Клуб
 • Posts

  201
 • Joined

 • Last visited

Информация

 • Стать
  Нема даних

Serhii's Achievements

Новачок

Новачок (1/9)

38

Reputation

 1. c e n s or.net.ua/video_news/292231/nikto_ne_vprave_siloyi_uchit_nas_jit_i_lyubit_rodinu_my_sami_znaem_kak_eto_delat_batalon_mirotvorets
 2. США питають : а чи ви не проти , якщо ми втрутимось? Ми відповідаємо: ви нам пропонуєте засоби захисту, і це не зашкодить. Більшого Україна просто не просить. Це питання до наших дипломатів , а не до США
 3. Європа схаває будь-яке лайно. Потрібно відновлювати АТО. А ОБСЄ винести догану за те, що вони здаються в полон і потім вимагають припинення вогню для визволення своїх ідіотиків.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=I_mTOKmIdss&feature=youtu.be
 5. у нас псевдо-героїв дуже багато. Цінують лише мертвих, або поранених.. Погляньте правді у вічі, міркуйте історичними категоріями. Через 50 років будуть ще живих героїв попрікати за пільги в маршрутках.
 6. я написав, бо вони в зоні АТО прочитають. І хтось продублює. Бо знаю, що це скиглення , яке в Україні розвели, нікому там не потрібне.
 7. Колись в 2005 році після помаранчової революції я відчув, що суспільство в Україні все ще поневолене московським вірусом, який насаджений через багатовічні репресії українського народу, через переселення, голодомори, непотрібні Україні війни, пропаганду, перекручування історичних фактів, октябрятські зірочки та піонерські краватки. Тоді мені стало ясно одне - ті жертви за незалежність , яку виборювали віками патріоти та гинули, але так і не вибороли , бо програли - то не зрушить ситуацію. Лише ті жертви зрушать, які здобудуть перемогу. при чому перемогу криваву з тисячами трупів героїв, на честь яких називатимуть вулиці. Адже лише на перемозі будується держава. І майданівська небесна сотня , здавалося, вирішила це питання, але я помилявся. московський вірус вивітрився лише у частини українців. станом на березнеь 2014 року все одно більшість залишилась хохлами. Тепер же я бачу, що нарешті більшість українців прозріла. Так, навертаються сльози, коли дізнаєшся про жертви. Це звичайні людські емоції, в яких немає нічого божественно доброго. Це банально і типово. Але з іншого боку - з прагматичного - мене радують жертви за незалежність... в Україні щорічно марно гине 14 тисяч людей в автокатастрофах , і ніхто за ними не плаче. Українці! Досить скиглити! пишайтеся своїми жертвами!
 8. Політика - це завжди бізнес. Більше скажу : патріотизм - це теж бізнес на користь свого народу. З давніх давен воювали, щоб або не платити данину, або щоб збирати данину
 9. зачаття ковбасою. Явно Діва-Марія тут ні до чого
 10. все ж таки , ІМХО, у випадку повзучого розгортання громадянської війни Україна вистоїть. Без прямої агресії рашистських військ. Колоради навіть за гроші не підуть в лобову атаку. Найгірший можливий варіант - тимчасова втрата Донбасу, Луганську та Харкова. Далі нічого у них не вийде.
 11. невже звернутись до Ісуса? Люк, не говоріть загадками. Вже спати хочеться. Завтра рано вставати
 12. це тупо їх варіант Вєрки Сердючки. До речі, був нещодавно на українському весіллі. там за вечір мужики разів три були в баб наряжені на всіляких традиційно українських конкурсах для сміху. Просто Сердючка гуморист, а цей пацик - ідейний толєраст.
×
×
 • Create New...