Перейти до змісту

Переселенцы из АТО,почитаем? Полтава,а у вас как?


Бодя

Recommended Posts

У Мелітополі на Запоріжжі більше 100 чоловіків, що прибули з Донбасу, виключать зі списку на безкоштовне триразове харчування
На такі заходи вимушені будуть піти в штабі з прийому переселенців та міської організації Червоного Хреста. Причина - відсутність коштів і небажання переселенців працювати, передає Еспресо.TV з посиланням на "Укрінформ".

Link to comment
Share on other sites

учора їздив у Санжари до ковалів робити замовлення, я їх давно знаю, багато у них замовляв. Почали говорити про строки і їхній головний каже "та оце ж якщо Валєру випустять....".

виявилось один із бригади сидить в СІЗО, бо відпиздив двох сепаратистів-переселенців. У нього син в зоні АТО зараз служить, а вони щось почали варнякати про фашистов і т.п. Вони в лікарні а він у СІЗО...

Link to comment
Share on other sites

учора їздив у Санжари до ковалів робити замовлення, я їх давно знаю, багато у них замовляв. Почали говорити про строки і їхній головний каже "та оце ж якщо Валєру випустять....".

виявилось один із бригади сидить в СІЗО, бо відпиздив двох сепаратистів-переселенців. У нього син в зоні АТО зараз служить, а вони щось почали варнякати про фашистов і т.п. Вони в лікарні а він у СІЗО...

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...