Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

пісня, яка мене конкретно вразила

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 52

#31   matav  :

matav

Юзер

• Клуб
  • 599
  • Country Flag
Re: пісня, яка мене конкретно вразила

Ви значить метод використовуете - клин клином. :)

Я тут купила 2 диски Бічевської, бо знала її до того, як вона вдарилася у фашистське православ"я. А коли послухала диски, походила по інтернету і зрозуміла, що мають настати сьогоднішні події. А було це десь в 2000-2002 році. 

На форумі криком кричала, що РФ буде "захищати" громадян Росії на всьому пострадянському просторі, а надто  в Криму та материковій Україні. А після 2008 року тільки сліпий не бачив, що наступна - Україна.

• 0

Be silent when you met a fool.

#32   Ash  :

Ash

Флудер та оффтопщик

• Заблокований
  • 3839
  • Москва
  • Country Flag

Я тут купила 2 диски Бічевської, бо знала її до того, як вона вдарилася у фашистське православ"я. А коли послухала диски, походила по інтернету і зрозуміла, що мають настати сьогоднішні події. А було це десь в 2000-2002 році.
На форумі криком кричала, що РФ буде "захищати" громадян Росії на всьому пострадянському просторі, а надто в Криму та материковій Україні. А після 2008 року тільки сліпий не бачив, що наступна - Україна.

Я перший раз почув цю пiсню, коли в ютубi дивився передкримскi навчання росiйської армiї.Переброска войск РФ к границам Украины - Русские …: =""]http://youtu.be/ZNwLIfGsRJM

#33   Ash  :

Ash

Флудер та оффтопщик

• Заблокований
  • 3839
  • Москва
  • Country Flag
Краще цю послухайте.Корейские девушки исполняют "Миллион алых роз":

#34   Pillum  :

Pillum

Новачок

• Заблокований
  • 295
  • Country Flag

А зачем нам Ерусалим?! И шо тебя вразило?! Там одни камни и никакого счастья... Перепиши слова... Скажи хоть пару ласковых за Швейцарию... Там столько банков!!! 

#35   Pillum  :

Pillum

Новачок

• Заблокований
  • 295
  • Country Flag

А мне нравится про девушек!...

Ну и другие мне тоже нравятся!

#36   Timana  :

Timana

Новачок

• Форумчанин
  • 72
  • Country Flag

капец :-X-  :-X-

• 0

#37   Pillum  :

Pillum

Новачок

• Заблокований
  • 295
  • Country Flag

капец :-X-  :-X-

atkritka_1346971772_892.jpg

#38   Timana  :

Timana

Новачок

• Форумчанин
  • 72
  • Country Flag

atkritka_1346971772_892.jpg

не хер делать. народ! а кто убирал у родных на кладбищах?  запах от кладбищенской земли кто слышит? сладковато-приторный запах((((((((((((это у мееня шиза?

• -1

#39   Читач  :

Читач

Новачок

• Форумчанин
  • 171
  • Country Flag

http://rutube.ru/vid...1af9723457bffa3

є ще такий варіант 

(не знаю як зробити картинкою)

• 0

#40   Timana  :

Timana

Новачок

• Форумчанин
  • 72
  • Country Flag

та чы Вам нэ всэ ривно?

• -1

#41   Вуйко 3 Бандерштату  :

Вуйко 3 Бандерштату

Новачок

• Клуб
  • 10
  • Country Flag

1988 р

группа Тупиє

хіт тоді був

• 0

#42   Pillum  :

Pillum

Новачок

• Заблокований
  • 295
  • Country Flag

не хер делать. народ! а кто убирал у родных на кладбищах?  запах от кладбищенской земли кто слышит? сладковато-приторный запах((((((((((((это у мееня шиза?

Ты обо што звучишь?!

#43   Pillum  :

Pillum

Новачок

• Заблокований
  • 295
  • Country Flag

є ще такий варіант 

(не знаю як зробити картинкою)

А у тебя есть третья кнопка на мышке?! Она обычно сзади справа внизу! Под ковриком.

#44   Raut  :

Raut

Постійний

• Клуб
  • 10114
  • Country Flag

• 0

#45   Atua  :

Atua

Юзер

• Клуб
  • 2994
  • Country Flag

"Русские идут" B-)

i взаглі, охрініть: з цим контингентом  ми вважалися співвітчизниками :fp1:

аааааа.. Жах, яке довбойобство! :weep:  Особливо розірвала фраза "всех не уничтоженных войной" звучить як всім відоме "не всіх дурних війна побила ". Тепер буду називати кацапів  " нє унічтоженниє войной" :weep: 

• 0

#46   UkrainianDream  :

UkrainianDream

Новачок

• Заблокований
  • 226
  • Country Flag

Ты просто прочитал мои мысли. Сижу блюю... Но вот что интересно, у нации русских патриотов сейчас определились общие черты. Посмотрите та тех патриотов параши, что у нас такую гадость слушают и тех, кто закордоном их в этом поддерживает. Все они нереализованные люди, бабы без мужиков, мужики без работы. Напоить и накормить всех страждущих и уже никаких русских не будет, будут люди желающие пользоваться всеми благами западной цивилизации. Это видно и по действия путина, который пытается запретить ещё больше, чем было запрещено раньше. Он хочет сделать рускими всех. Несчасными, голодными, чтобы тем даже ура-патриотизм был бы за манну небесную.

Да, но почему в рашке работают миллионы наших граждан?

Я разговаривал с некоторыми из них, говорят, что впоне достойные зарплаты и работа в хайтеке.

#47   matav  :

matav

Юзер

• Клуб
  • 599
  • Country Flag

Я перший раз почув цю пiсню, коли в ютубi дивився передкримскi навчання росiйської армiї.Переброска войск РФ к границам Украины - Русские …: =""]http://youtu.be/ZNwLIfGsRJM

Ну, от і до вас дійшла творчість Жанни Бічєвської. А був же момент, коли їй Патріарх Алєксій 2 пальчиком "ну-ну-ну" робив.

• 0

Be silent when you met a fool.

#48   Ash  :

Ash

Флудер та оффтопщик

• Заблокований
  • 3839
  • Москва
  • Country Flag

Ну, от і до вас дійшла творчість Жанни Бічєвської. А був же момент, коли їй Патріарх Алєксій 2 пальчиком "ну-ну-ну" робив.

Ви в курсi таких тонкощiв колоцерковної росiйської тусовки. Я чесно в цьому не петраю. I не зрi внював чиї нацюкiвськi пiснi кращi. Алэ коли чую хоч чиї екзальтованi верески про свою кращiсть за iнших - мене "шкребе" по нервам.

#49   Овид  :

Овид

Юзер

• Клуб
  • 2090
  • Country Flag

Типовий занудно-дибiльний кацапо-"шансон", ну i публiчка/слухачi, що в захватi в долонi плямкають, вiдповiднi  :nose3:  . 

• 0

Пiсля всього того, що бачиш, чуєш i читаєш, треба дуже сильно любити цю країну, аби вiрити в її щасливе майбутнє... I ми вiримо!  

#50   Pillum  :

Pillum

Новачок

• Заблокований
  • 295
  • Country Flag

О це вражае! Друг! Так сказать!

xockey.jpg

http://www.baltinfo....e-umeret-422150

Повідомлення відредаговано Pillum: 29.04.2014 - 01:29

#51   Бондар Роман /Tracker/  :

Бондар Роман /Tracker/

Серйозний

• Клуб
  • 7608
  • Country Flag

О це вражае! Друг! Так сказать!

http://www.baltinfo....e-umeret-422150

А так і є.

Гімн тревоги, вихований постійною агресією з Росії і вбивством українців за останні 350 і 100 років.

• 0

Тушки і тітушки: асоціальні створіння. -=|=- Порошенко на повідцях володарів світу, Путлер складова цих повідців.

- Нельзя завоевать мир: вначале глобальная война по вине властелинов неправд, потом планета будет уничтожена.

#52   Бондар Роман /Tracker/  :

Бондар Роман /Tracker/

Серйозний

• Клуб
  • 7608
  • Country Flag

Это видео обнаружил на одном русском сайте, полностью посвящённому идеалам Германии времён 2й мировой войны.
- много раз прокручивал мелодию с клипа (1-я часть)
- в общем, ностальгический и драматический фильм, приправленный сладким
- вторую часть чаще хотел игнорировать, но 1 раз просмотреть стоит, до конца. Впечатляет вся эта трагедия мира -тогдашней мнимой славой.

Видео, которое также сильно влияло на мировоззрение, как детские мультики Советского Союза.
- клип морально устарел, но увидеть спустя ...20 лет, воскрешает лучшие чувства.

Повідомлення відредаговано Бондар Роман /Tracker/: 29.04.2014 - 03:30

• 0

Тушки і тітушки: асоціальні створіння. -=|=- Порошенко на повідцях володарів світу, Путлер складова цих повідців.

- Нельзя завоевать мир: вначале глобальная война по вине властелинов неправд, потом планета будет уничтожена.

#53   Бондар Роман /Tracker/  :

Бондар Роман /Tracker/

Серйозний

• Клуб
  • 7608
  • Country Flag

Напоследок, казалось бы клип про мальчика, замученного идеализированием.
Спойлер открывать.. только после первого просмотра видео!

Прихований текст

Повідомлення відредаговано Бондар Роман /Tracker/: 29.04.2014 - 03:23

• 0