Перейти до змісту

Почему мы проигрываем Путину?


UkrainianDream

Recommended Posts

:fp1: трясця, він ще й мене грамоті навчить, от що комплекс старшого брата з людьми робить 

Навчу, навчу! Навiть не сумнiвайтеся!  Бо мову я знаю нiяк не гiрше за самого Тараса Григоровича! Та думаю можу посоромити... страх вимовити..саму Iрину Фарiон! 

Link to comment
Share on other sites

Навчу, навчу! Навiть не сумнiвайтеся!  Бо мову я знаю нiяк не гiрше за самого Тараса Григоровича! Та думаю можу посоромити... страх вимовити..саму Iрину Фарiон!

 

А Фаріон що хіба не суржиком львівським розмовляє?
Link to comment
Share on other sites

Ми програємо не Путіну, ми програємо кацапо-фашистській 5-й колоні. 

А програємо своїм ліберальним відношенням до них. 

Ми не помітили, що у братьєв дах поїхав. 

Не звинувачуйте у всьому Путіна, у нього банальна щизофренія.

Бартка, ти на старому ФУПі таких перлин раніше не видавав. Може в тебе дах того?
Link to comment
Share on other sites

 

А можно ссылку на сводки с фронтов? А то как-то совестно, все пропустил? А с кем война?
 
Да, по поводу "демократии" я тоже не совсем понимаю. Понятно, что демократия была уместна, когда Запад верещал и требывал не прикасаться к ангелам добра на Майдане, но сейчас, когда ВОЙНА, когда " Добро победило зло, скрутило, связало, поставило на колени и зверски убило." (анекдот в тему)  Сейчас демократия, конечно, тока мешает.   :shuffle:  Зверски убить всех несогласных? А то что-то без этого не очень получается.?

 

 

Пане, яку вам ще сцилку тре? Ви що, з Бiробiджану пишете? Ну, то мабуть, туди ще мацьковськуйу газету "Звєстiя" не довезли.  Трохи ще почекайте, скоро має бути. Там вам усьо вже роспишуть. Й про вiйну й про демократiю.

Link to comment
Share on other sites

Навчу, навчу! Навiть не сумнiвайтеся!  Бо мову я знаю нiяк не гiрше за самого Тараса Григоровича! Та думаю можу посоромити... страх вимовити..саму Iрину Фарiон! 

клоун  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Ми програємо не Путіну, ми програємо кацапо-фашистській 5-й колоні. 

А програємо своїм ліберальним відношенням до них. 

Ми не помітили, що у братьєв дах поїхав. 

Не звинувачуйте у всьому Путіна, у нього банальна щизофренія.

 

 

Проигрывать шизофренику доблестнее, по-Вашему?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...