Перейти до змісту

Тікайте з СУПу


Wiktor'

Recommended Posts

там один неадеквать егорий, друг чупы, своим присутствием воздух совсем не ароматизирует.. 

 

Ну з Єгорієм все було ясно ще з ФУПу, але Чупа завжди був адекватним. Що сталося х.з.....

Link to comment
Share on other sites

Ну з Єгорієм все було ясно ще з ФУПу, але Чупа завжди був адекватним. Що сталося х.з.....

 

он мне, когда я ему сказал, что этого тузика слишком много - вот я, вот ты, вот егорий, чего мне выбирать... вот и вся псевдообъективность..

Link to comment
Share on other sites

Той форум немає майбутнього. Заповідник дрищізма і неадекватна модерація. 

Ти сектанте поводься як людина а не як юльок :bluet: (з образами.лайкою) і буде тобі щастя.І на модерівв не кидайся,як юлька на гроші :D  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

.. фуп он сейчас в 3х ипостасях - отец, сын и святой дух http://forum.pravda.com.ua/smileys/eyes.gif

Один(старий) з бригадними і штабними.Не хорчеш того амбре-іди сюди.Не хочеш слухати яка мамка цяця а всі кака і з прокльонами на них і їх прихильників(нормальні юльки там є,штрихів лише повиганяли) іди на СУП.Хочеш драйву і набратися "наснаги"-пройдись по трьох і в ...бій :D  Тобто для всіх є ВИБІР.Супер.

Link to comment
Share on other sites

Я підпадаю під всі ці гілки - не забанили. Форум там не поганий, але модерація дивна.

Не вірно.Я наприклад критикував,критикую і буду критикувати всіх наших політиків.І якщо опоненти будуть тримати себе у рамках (що для таких як штрих(як приклад) д-у-у-у-же важко) то нема проблем з українськими прихильниками різних партій.От з кацапйом голимим-то інша справа.Їм-------------->

Link to comment
Share on other sites

Обьективно замечу, что произошли изменения.Месяц назад на СУПе мгновенно банили всех инакомыслящих, а некоторых даже не за написанное, а просто по нику знакомому по ФУПу, сейчас "трохи" демократичнее стали до "абонентов" относится...А вот щодо Дурдома тенденция обратная.Если еще лет 5 назад там не банили за другие мнения, то в период Майдана нещадно это делали

Link to comment
Share on other sites

Ти сектанте поводься як людина а не як юльок :bluet: (з образами.лайкою) і буде тобі щастя.І на модерівв не кидайся,як юлька на гроші :D  

 

Нічого я там не написав, щоб банити мене на місяць, а потім взагалі в темну назавжди. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...