Перейти до змісту

Вот чесна гаварю, ложу лапу на грудь...


Recommended Posts

Набирати "з вулиці" (з відповідною освітою) тих, хто пройшов перевірку з поліграфом включно.  B-)

Вообще то идею полиграфом надо внедрить как обязанность проходить каждые полгода каждого чинушу и результаты надо высвечивать на публичном сайте дабы дурь каждого была видна...

Link to comment
Share on other sites

Спорт. а у меня все продолжается .. в  том же духе.... Дайте мне автомат и я поставлю все на место....   Я шучу наполовину...... Где то  согласен убить ублюдка в открытую, а потом ответить перед законом.

Link to comment
Share on other sites

:D Я вам того поліграфа тричі пройду. Не здогадуєтеся як?

Нужна неплохая тренировка против настоящего спеца. для 90% это недоступно. Т.к. в гугле даже не найдут :)

Вот только зачем таких брать на работу... В общем не туда мыслим, наверное.

Link to comment
Share on other sites

Спорт. а у меня все продолжается .. в  том же духе.... Дайте мне автомат и я поставлю все на место....   Я шучу наполовину...... Где то  согласен убить ублюдка в открытую, а потом ответить перед законом.

Лучше мочить в балаклавах, дабы без свидетелей и под общеие оавации собравшихся зевак

Link to comment
Share on other sites

Проверять на полиграфе что будем? Давал ли ты взятку ГАИшнику? И что большинство ответит? Можно пару вопросов для полиграфа?

Чи давав хабарі, чи буде брати хабарі, чи розцінює свою (майбутню) роботу як засіб для збагачення, як відноситься до корупціх (з уточнюючими запитаннями), чи буде влаштовувати на роботу друзів чи родичів... та багато чого можна запитати...  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Вообще то идею полиграфом надо внедрить как обязанность проходить каждые полгода каждого чинушу и результаты надо высвечивать на публичном сайте дабы дурь каждого была видна...

Ну блин. Зачем? Ну не будет у нас чиновников после этого. Потому как абсолютно честно работать нельзя.... и вот тут мы медленно подходим к правильному выводу...

Link to comment
Share on other sites

Не очень понял. Но то, что твое сообщение практически цитата - я знаю. Но тут ты же его уже от себя и как свое мнение написала. Т.е. поддерживаешь и готова участвовать? Или так - поговорить только?

та де ж від себе? Я ж зіслалася, що то цитата - мені чужого не треба, але із Бацькою я частково згодна, що иліту треба змінювати, але не в такий кардинальний спосіб. Виборче законодавство треба змінювати, але змінювати не в політичній частині, а в матеріальній і в частині цензу можливо. Тільки не вікового, або не тільки вікового.

У владу конче потрібно завести спеців економічних і юридичних галузей, але не старперів. І фінансовий ценз змінити. Позбавити пожиттєвих пільг на 75% і діючі скоротити на 90%.

Link to comment
Share on other sites

Спорт. а у меня все продолжается .. в  том же духе.... Дайте мне автомат и я поставлю все на место....   Я шучу наполовину...... Где то  согласен убить ублюдка в открытую, а потом ответить перед законом.

Что за отмазка об автомате? в Ибисе 10к грн. АКСМ. 2-4 недели разрешение. Сейчас чуть больше. патроны 7-10 грн. Можешь позволить себе? Если да, то....

Link to comment
Share on other sites

Ну блин. Зачем? Ну не будет у нас чиновников после этого. Потому как абсолютно честно работать нельзя.... и вот тут мы медленно подходим к правильному выводу...

Абсолютно не згоден. Знаю багато людей, що принципово не дають хабарів і впевнений, що не будуть брати. 

Link to comment
Share on other sites

Ну блин. Зачем? Ну не будет у нас чиновников после этого. Потому как абсолютно честно работать нельзя.... и вот тут мы медленно подходим к правильному выводу...

Что значит нельзя? С полиграфом это будет обязанность, это будет настройка по умолчанию..., только так мы сможем выйти на новый уровень доверия и повысить свой совестный потенциал...

Link to comment
Share on other sites

Что значит нельзя? С полиграфом это будет обязанность, это будет настройка по умолчанию..., только так мы сможем выйти на новый уровень доверия и повысить свой совестный потенциал...

До какого уровня предлагаешь использовать полиграф? 

Link to comment
Share on other sites

Категория какая у них гос. служащего?

Ви загубили напрямок дискусії. Ми вже всіх старих звільнили, і набираємо нових чесних, що пройшли поліграф та не будуть красти/брати хабарі

Link to comment
Share on other sites

Нужна неплохая тренировка против настоящего спеца. для 90% это недоступно. Т.к. в гугле даже не найдут :)

Вот только зачем таких брать на работу... В общем не туда мыслим, наверное.

Звичайно, не туда. Законодавство треба кардинально змінювати, бо понабираємо через поліграфи подлих брехунів.

Link to comment
Share on other sites

Я йому взятку дам. :king:

 

 

Самогіпноз. :D

ФБРівцю, який сам проходить поліграф кожного року (чи частіше)?  :) 

А самогіпноз, так іноді спрацьовує... як у деяких вищих посадових осіб Росії...  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ви загубили напрямок дискусії. Ми вже всіх старих звільнили, і набираємо нових чесних, що пройшли поліграф та не будуть красти/брати хабарі

ОК. Убрали старые кадры. Кстати до какого уровня? Уборщиц то можно оставить? А вахтеров? или их тоже?

Где взять новые кадры? Ты примерно представляешь сколько это народу то? это далеко не 10 000.... Сколько уйдет времени на построение неспециалистами новых бизнес-процессов? При этом старые уже не будут работать.... например вышел человек на пенсию (возраст пришел), а ему ее не начисляют - всех же уволили... Второй вопрос - куда пойдут они (уволенные) работать? Пофиг? Давайте тогда "потренируемся на кошках" - закроем убыточные шахты.... и решим этот вопрос, который в 10-ах ярдах исчисляется...

Link to comment
Share on other sites

1. ФБРівцю, який сам проходить поліграф кожного року (чи частіше)?  :)

2. А самогіпноз, так іноді спрацьовує... як у деяких вищих посадових осіб Росії...  :gigi:

 1. Поліграфові. :D

2. Дик, про шо і мова.

 

Там ще є один нюанс. Бажано людям, які перенесли оперативне втручання під загальним наркозом, перші 1,5-3 роки не проходити поліграф, бо вони його пройдуть :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Звичайно, не туда. Законодавство треба кардинально змінювати, бо понабираємо через поліграфи подлих брехунів.

Направление правильное. Теперь вопрос: кто из кандидатов в Президенты имеет программу по реформированию законодательства с наработками законопроектов и проектов подзаканных актов? Хотя бы по отдельным отраслям? Ну например: решить вопрос (комплексно - вообще-вообще комплексно) пусть по .... ну не знаю.... с/х и пищевой промышленности? Чтобы взять и все решить? Думаю в принципе листов 1000-1500 хватит комплексных проектов... 

Link to comment
Share on other sites

Ну в США ж не набрали...  :pleasant:

Нуууу... Не рівняйте... В США набирали одразу після такого самого рівня корупції як у нас? Нам ще до поліграфа років 10 рачкувать і боятися шороху і власної тіні.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Где взять новые кадры? Ты примерно представляешь сколько это народу то? это далеко не 10 000.... Сколько уйдет времени на построение неспециалистами новых бизнес-процессов? При этом старые уже не будут работать.... например вышел человек на пенсию (возраст пришел), а ему ее не начисляют - всех же уволили... Второй вопрос - куда пойдут они (уволенные) работать? Пофиг?

 

Головне зараз позвільнювати керівників управлінь, відділів, а замість них вибрати серед їхніх підлеглих, які роками сидять без кар*єрного росту. Вивільнені посади нижчого звена ДС оголосити конкурс на заміщення посади. Думаєте, не буде кандидатів? Будуть.

Link to comment
Share on other sites

Головне зараз позвільнювати керівників управлінь, відділів, а замість них вибрати серед їхніх підлеглих, які роками сидять без кар*єрного росту. Вивільнені посади нижчого звена ДС оголосити конкурс на заміщення посади. Думаєте, не буде кандидатів? Будуть.

Т.е. поставить людей начальниками, которые абсолютно в теме где и сколько дают за решение определенных вопросов? коррупционные моменты то остаются.... Чего им боятся то брать деньги? Старые брали, брали. Потом сняли - а у него уже дети за границей учатся, жена там же живет. И лям-другой на "черный" день собрал.... Почему "новый" перестанет брать деньги в день соизмеримые с его годовой/месячной ЗП?

Link to comment
Share on other sites

Направление правильное. Теперь вопрос: кто из кандидатов в Президенты имеет программу по реформированию законодательства с наработками законопроектов и проектов подзаканных актов? Хотя бы по отдельным отраслям? Ну например: решить вопрос (комплексно - вообще-вообще комплексно) пусть по .... ну не знаю.... с/х и пищевой промышленности? Чтобы взять и все решить? Думаю в принципе листов 1000-1500 хватит комплексных проектов... 

Ви знаєте, все набагато простіше. Закони, які були до препиздентства Янека - вони досить конкретизовані і охоплюють усі галузі економіки. Просто, їх ніхто не намагався виконувати.

 

А всі закони, прийняті при янекові, треба НЕГАЙНО усі скасувати як неконституційні, і повернутися до виконання усіх попередніх законів безболісно. Головне тільки захотіти їх виконувати УСІМ. Там змінити доведеться з урахуванням теперішніх реалій хіба що %% на 10-15 і все.

Link to comment
Share on other sites

Т.е. поставить людей начальниками, которые абсолютно в теме где и сколько дают за решение определенных вопросов? коррупционные моменты то остаются.... Чего им боятся то брать деньги? Старые брали, брали. Потом сняли - а у него уже дети за границей учатся, жена там же живет. И лям-другой на "черный" день собрал.... Почему "новый" перестанет брать деньги в день соизмеримые с его годовой/месячной ЗП?

Не смішіть. Рядові, які порпаються у папірцях, не дуже в темі хабарів. Саме рядових виконавців треба ставити на посаду начальника відділу. Ви хочете сказати, що начальник відділу, коли бере хабара, він обов*язково звітує про це перед своїм підлеглим? Чи робить це у його присутності? Там дочиткайтеся. Я пропоную скасувати пільги на 75 і 90%.

А ще треба вирішити питання гарячої лінії, щоб вона не тільки збирала інформацію, а й негайно реагувала - щоб у кожній прокуратурі був відділ такого швидкого реагування, щоб із зверненнями громадян таки розбиралися, а не відписки слали.

Link to comment
Share on other sites

Ви знаєте, все набагато простіше. Закони, які були до препиздентства Янека - вони досить конкретизовані і охоплюють усі галузі економіки. Просто, їх ніхто не намагався виконувати.

 

А всі закони, прийняті при янекові, треба НЕГАЙНО усі скасувати як неконституційні, і повернутися до виконання усіх попередніх законів безболісно. Головне тільки захотіти їх виконувати УСІМ. Там змінити доведеться з урахуванням теперішніх реалій хіба що %% на 10-15 і все.

я например против отмены каких-либо Законов. Будет еще больший бардак. Давайте не ломать (отменять), а конкретно (вопрос кто конкретно?) доработает (по-твоему предположению хорошие Законы в до яныковский период принятые) и примем (ВР) комплексно снова. А то "весь мир до основанья ...." - проходили уже. Вот только кто готов сделать столько работы на благо государства?

Link to comment
Share on other sites

Не смішіть. Рядові, які порпаються у папірцях, не дуже в темі хабарів. Саме рядових виконавців треба ставити на посаду начальника відділу. Ви хочете сказати, що начальник відділу, коли бере хабара, він обов*язково звітує про це перед своїм підлеглим? Чи робить це у його присутності? Там дочиткайтеся. Я пропоную скасувати пільги на 75 і 90%.

А ще треба вирішити питання гарячої лінії, щоб вона не тільки збирала інформацію, а й негайно реагувала - щоб у кожній прокуратурі був відділ такого швидкого реагування, щоб із зверненнями громадян таки розбиралися, а не відписки слали.

Все в курсе какие "вопросы решаются" в отделе. и как и за сколько. То, что рядовые сотрудники не получают от этого ничего - это да. ЗП 2000-3000 грн и все. Но все они спят и видят когда займут нужную должность...

Link to comment
Share on other sites

я например против отмены каких-либо Законов. Будет еще больший бардак. Давайте не ломать (отменять), а конкретно (вопрос кто конкретно?) доработает (по-твоему предположению хорошие Законы в до яныковский период принятые) и примем (ВР) комплексно снова. А то "весь мир до основанья ...." - проходили уже. Вот только кто готов сделать столько работы на благо государства?

Чим вам не подобається повернення до Колнституції 2004? Невже так важко це було зробити? так само і це. Адже янековські закони або скасовували чи змінювали до неузнаваємості попередні, або грубо порушували (ущемляли) права того ж бізнесу, соціальні категорії. Просто скасувати їх і все, при цьому при необхідності внісши корективи у ті закони, які вони скасовували чи змінювали.

Link to comment
Share on other sites

Все в курсе какие "вопросы решаются" в отделе. и как и за сколько. То, что рядовые сотрудники не получают от этого ничего - это да. ЗП 2000-3000 грн и все. Но все они спят и видят когда займут нужную должность...

Якщо такими мірками міряти, то навіть той, що прийде з вулиці - буде спати і бачити. Крім вас особисто значить більше ніхто не достойний займати ніяких посад взагалі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...