Перейти до змісту

нічого собі?? таке може бути??


garri

Recommended Posts

Кількість загиблих людей під час протистоянь на Майдані Незалежності в Києві сягає 780 людей, - вважають в організації волонтерів-медиків Майдану.

 

Про це заявила волонтер-медик Анастасія Поліщук на брифінгу у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Наскільки нам відомо, 780 людей загинули. В це число входить близько 300 осіб, які пропали з лікарень (БСП, інших медустанов), їх вивезли і далі спалили в крематоріях. За цими людьми звертаються, їх шукають, але не можуть знайти», - розповіла вона.

За словами Анастасії Поліщук, у Будинку профспілок (на 4-8 поверхах) було майже 200 поранених, які не могли самостійно пересуватися – вони заживо згоріли.

«Звідти трупи вивозили в невідомому напрямку мікроавтобуси VW чорного кольору без номерів", - розповіла волонтер-медик.

За її словами, ще близько 20 людей серед загиблих - співробітники міліції, "Беркуту" та інших спецпідрозділів.

"Решта людей – це "Небесна сотня", яку всі знають і люди, яких знаходили за територією Майдану - в лісах, за містом - багато з них ідентифіковані міліцією не як "майданівці", - зазначила Анастасія Поліщук.

Вона наголосила, що більше половини загиблих пройшли через руки волонтерів-медиків, і в озвучених цифрах вони не сумніваються. В організації волонтерів-медиків Майдану вважають, що влада навмисно приховує справжню кількість загиблих.

Нагадаємо, згідно з офіційними даними, станом на 6:00 9 квітня кількість жертв акцій протестів в Україні, починаючи від 30 листопада 2013 року, збільшилася до 105 людей.

 

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?volonterimediki_ozvuchili_svoyu_tsifru_zagiblih_na_maydani&objectId=1306366

 

 

Link to comment
Share on other sites

Я не думаю, что так много погибло. И почему нет нигде обращений публичных, тех у кого пропали родные. Я думаю, журналисты дали бы этой теме ход. 

Link to comment
Share on other sites

Овен пише на дд що вона сама була в будинку профспілок перед пожежею і поранених там вже не було плюс нема ніякого кіпішу родичів. Я в це вірю бо серед тих хто офіційно загиблі з 5 людьми є спільні знайомі, але ніхто не говорив що його знайомий зник. Так що схоже що таки хтось чомусь нагнітає. Але з відрубленими головами треба розбиратись.
Link to comment
Share on other sites

Еще и беркут хватал людей 19 января при наступлении, волокли куда то к себе, где они? Ну еще беркут несколько трупов переносили в пакетах, были кадры такие, тоже вопрос, где они? И пару трупов беркут украл, 19 января. Видимо не хотели доказательств огнестрела. Но это все жэ далеко не сотни.

Link to comment
Share on other sites

Сегодня на Громадськом были волонтеры или кто то с майдана, говорили, что МВД и прокуратура очень не охотно идет им на помощ в поиске людей.

Link to comment
Share on other sites

Мусій: дані про 780 загиблих на Майдані – брехня і провокації

П'ятниця, 11 квітня 2014, 12:31

 

Міністерство охорони здоров’я спростовує інформацію про те, що під час Майдану загинуло 780 людей, і вважають її провокаційною.

Про це йдеться в реакції МОЗ на заяву Анастасії Поліщук, яка, називаючись волонтером-медиком, заявила про 780 загиблих учасників подій у протестному Києві.

За офіційною статистикою МОЗ, станом на 11 квітня 2014 року з 30 листопада 2013 року, загинуло та померло 105 осіб (із них – 94 особи під час сутичок по вулиці Інститутській), нині на лікуванні в закладах охорони здоров’я знаходиться 102 особи.

"Міністерство охорони здоров’я – в особі міністра Олега Мусія, в минулому керівника медичної служби Майдану, через руки якого фактично пройшли майже всі загиблі під час сутичок в центрі Києва – підтверджує офіційну статистику та заявляє, що подібні повідомлення в ЗМІ не відповідають дійсності та мають відверто провокаційний характер", - йдеться у повідомленні.

На переконання Мусія, "умовах інформаційної війни із Російською Федерацією, подібні повідомлення можна розцінювати як такі, що замовлені спецслужбами і дезорієнтують світову спільноту про реальний стан нової політичної та економічної системи України, зокрема, про національну систему охорони здоров’я".

Міністр охорони здоров’я закликає українські медіа утримуватися від "оприлюднення ворожо налаштованих повідомлень, що загрожують національній безпеці України".

Link to comment
Share on other sites

Ще раз повторюю - я була 18 біля Маріїнського парку на Грушевського та в Будинку офіцерів, але вже через пару годин після основних подій (заносила ліки в Будинок офіцерів). Чисто з атмосфери (наприклад, страшна істерика тітушок - не всі там звірі) - ясно, що там був жах і було багато загиблих. Є цифри щодо тих, хто пропав безвісти - біля 200, треба розбиратись і шукати. 780 - не вірю, тому що немає масових публікацій про людей, яких не можуть знайти і яких немає в списках. В Будинку профспілок в гострий момент коли вже практично всіх винесли була Овен з ДД - це старий відомий там нік, не чутки від консерви, каже, що всіх винесли, масово там точно поранені не залишились. Можливо, перебільшені чутки розповсюджуються для того, щоб перешкодити пошукам відомих людей. Про те, що бачила я, я розповідала відомим юристам - сказали, що нічого цікавого для слідства. Але є працівники ВР, які могли щось бачити з вікон, є ті, хто живе на Грушевського, і багато випадкових людей було. 

Link to comment
Share on other sites

Я не думаю, что так много погибло. И почему нет нигде обращений публичных, тех у кого пропали родные. Я думаю, журналисты дали бы этой теме ход. 

Коли менти побили студентів, то батьки їх лікували підпільно. Бо боялися ментів. Тут ситуація наближена.

Link to comment
Share on other sites

Коли менти побили студентів, то батьки їх лікували підпільно. Бо боялися ментів. Тут ситуація наближена.

лечили тайно, но не забывали сообщать об этом Бартке...И если мне память не изменяет, тогда пострадало 12 или 13 студентов.

Из 74 пострадавших...

Link to comment
Share on other sites

Такого дуже багато було - люди боялися звертатись щодо лікування, потім було ускладнення - та з тим самим СергіємСВ так було.

 

Про велику кількість звернень (сотні) "після перемоги" говорила Ольга Богомолець.

 

Я припускаю, що були загиблі чи померлі від травм - де не вказали справжню причину смерті. Але нмд зараз родичі б якось про це говорили б масово.

Link to comment
Share on other sites

стає схожим на епопею з чорнобильскими ліквідаторами або витіранами війни, чим більше часу пройде тим іх стає більше. я трохи розчарований тим як багато бруду спливає на поверхню за такий короткий час після Майдану ( я маю на увазі ті помиї що ллють на богомолець, про домінікану та булатова )

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...