Перейти до змісту

Боже! Как я ненавижу американцев!


UkrainianDream

Recommended Posts

Кацапи ненавидять американців тому що дуже хочуть бути як американці-країною де всі хочуть жити і яку знають і поважають або ненавидять у всьму світі.Але в глибині душі вони знають що ніколи не будуть такими і тому ще більше бісяться.Це як Елочка людоїдка і Вандербільдиха.Бідна Еллочка і ненавиділа її і мавпувала а та навіть не знала про існування дури з Росії

Link to comment
Share on other sites

Шо за мудак?

 

З такими успіхами допусками сюди й мішок_з_гімном_з_нью_джерсі приповзе... і чим тоді нове ФУПе буде відрізнятися від старого?

Link to comment
Share on other sites

Та я особисто проти, але мене хіба мене хто слухає? Дана команда зверху - запускати кацапьйо. Запускаю.

Хай командують в такому дусі побільше - тоді нормальні дописувачі почнуть випускатися. Причому - без команди.

Link to comment
Share on other sites

Спеціально для фупчиків створено Клуб ФУП. От туди й набирайте адекватних дописувачів. Читай маніфест клубу та правила притйому в клубній приймальні. Але ж вам хочеться бодатися з тролями...

Чого ж цих "нормальних" так "ковбасить". Читаю ФУП з 2008 (тому що забанили за смайлик з факами ще й помилково мною тыцьнутий, тодi в мене нi був нiк трохи довший) з кожним роком все бiльше грубощiв та матюкiв собi дозволяють ФУПчеги.
Link to comment
Share on other sites

Чого ж цих "нормальних" так "ковбасить". Читаю ФУП з 2008 (тому що забанили за смайлик з факами ще й помилково мною тыцьнутий, тодi в мене нi був нiк трохи довший) з кожним роком все бiльше грубощiв та матюкiв собi дозволяють ФУПчеги.

 

 

Прикиньте?

Они тут сцуке из нас будут выберать.

Авотхуй!

:)

Link to comment
Share on other sites

Сам удивляюсь...

Но прикиньте, эти пропендосские выблядки будуд туд отбор устраивать, мне уже тошнит...

Ну i створять знов заповiдник-резервацiю однодумцiв де всiм скопом будут закрикувати одного Жору Велосипедова чи Штабса.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...