Перейти до змісту

Нема за кого голосувати


garri

Recommended Posts

Пртывсих. Это правильный выбор. :lol:

 

вынужденно соглашусь. при выборе между П. и Т.

я бы и проголосовал за ЮВТ (или П.), если бы пришлось выбирать между ней и янучарой, или другим рыгом (Царевым например  :lol: ), но вот если выбор будет П. и Т. - ни за кого рука не подымется.

блеать.

Link to comment
Share on other sites

Йес!

То, о чем я и говорю: таким, как вы - "краще" даже за Добкина. та что там за Добкина? Вы и за Бондаренку бы проголосовали, и за Клименка, и за Януковича (т.е. Порошенко) . Да даже за Путина.

Вам - любе краще. Тико не юлька. :lol2:

Брешете, мені не любе краще.

Якщо в другий тур вийдуть Юлька та Дупкін, то піду та проголосую проти обох :bluet: .

Якщо Юлька та Порох, то доведеться йти допомагати Петі :D , хоча він мені не надто подобається.

Десь так.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я б за Гриценка голоснув, але він справді забагато говорить просто і істерить

 

Я  Гриценку сокирою зарубав бы...

 

Именно он остатки боеготовности армии угробил...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Справа в тому, що згодом сковирювати доведеться не тільки Пороха, а й Мартина, Жванію та ін. І буде це дууууже важко.

А Тимошенко, если что - хрен сковырнёшь.

Link to comment
Share on other sites

Я  Гриценку сокирою зарубав бы...

 

Именно он остатки боеготовности армии угробил...

 

 

хйз...він говорить, що навпаки закуповував і робив навчання

я пригадую його на полігоні..ще ющ там був..

 

але якщо ти реально в курсі, тоді ой..

Link to comment
Share on other sites

Проблема в уряді, парламенті (коаліції) і Конституції. Тимошенко там вже інтегрована і зараз тісно працює з Яценюком, Турчиновим і коаліція в парламенті створена Батьківщиною. Тому вона впишеться в то все, як Президент.

 

А Порошенко почне мутити, срачі і істерики влаштовувати, переділяти фракції і ворогувати з парламентом, де Турчинов, розводити корупцію і кумівство у виконавчій владі, щоб збільшити свій вплив через своїх людей, проти цього буде виступати Яценюк (і Юля за його спиною) і почнеться 2005 рік.

 

Дивіться на то все ширше. А то Юля кака, давайте Пецю, бо нам так хочеться. Дєцкий сад.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Проблема в уряді, парламенті (коаліції) і Конституції. Тимошенко там вже інтегрована і зараз тісно працює з Яценюком, Турчиновим і коаліція в парламенті створена Батьківщиною. Тому вона впишеться в то все, як Президент.

 

А Порошенко почне мутити, срачі і істерики влаштовувати, переділяти фракції і ворогувати з парламентом, де Турчинов, розводити корупцію і кумівство, що збільшити свій вплив через своїх людей, проти цього буде виступати Яценюк (і Юля за його спиною) і почнеться 2005 рік.

 

Дивіться на то все ширше. А то Юля кака, давайте Пецю, бо нам так хочеться. Дєцкий сад.

 

слушно...

Link to comment
Share on other sites

Проблема в уряді, парламенті (коаліції) і Конституції. Тимошенко там вже інтегрована і зараз тісно працює з Яценюком, Турчиновим

Вона-то працює з ними... А чи працюють вони з нею?

 

 

 

і коаліція в парламенті створена Батьківщиною.

Це, як воно... А що свобода, удар і частина пр вже ніяким боком???

 

 

 

Тому вона впишеться в то все, як Президент. А Порошенко почне мутити, срачі і істерики влаштовувати, переділяти фракції і ворогувати з парламентом, де Турчинов, розводити корупцію і кумівство у виконавчій владі,

Якраз більші шанси на розведення корупції має той, хто має більшість своїх людей у владі. Останній приклад - останній наш президент.

 

 

 

щоб збільшити свій вплив через своїх людей, проти цього буде виступати Яценюк (і Юля за його спиною)

Чи буде Юля керувати Яценюком - це ще дуже велике питання.

На даний час Яценюк - достатньо незалежна фігура. Більш того, малоймовірно, що його хтось чіпатиме до нової ВР.

А піде він туди чи ні та під яким прапором - це питання дуже неоднозначне.

 

 

 

і почнеться 2005 рік. Дивіться на то все ширше. А то Юля кака, давайте Пецю, бо нам так хочеться. Дєцкий сад.

Дивіться на то все ширше. А то Пеця кака, давайте Юлю, бо нам так хочеться. Дєцкий сад.

Link to comment
Share on other sites

хйз...він говорить, що навпаки закуповував і робив навчання

я пригадую його на полігоні..ще ющ там був..

 

але якщо ти реально в курсі, тоді ой..

 

та всё это в открытых источниках - и программа "рэализации надлышкового выйськового майна" в 2005-2007, когда за копейки порастаскивали всю живую технику и имущество, это и уничтожение "надлышковых"  ПЗРК (с убившей меня нахрен формулировкой - чтобы не попали в руки террористов!), это и уничтожение в частях службы тыла - перевели на кормёжку гражданских СПД - сейчас войска по тревоге на юго-восток вывели - а солдатам жрать нечего, по окрестным городкам и сёлам покушать выпрашивали... Месяц назад весь интернет объявами забит был с просьбами продуктов бойцам привезти...

 

и т.д.

Link to comment
Share on other sites

Взагалі топік теми хибний.

 

Це теж саме, що зтверджувати : "Всі люди грішні"

Ми не знайдем серед себе святих. Коли рухатися поступово, де новий президент має бути трохи кращим за попередього, то все буде ОК.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...