Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Нема за кого голосувати

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 42

#31   Щек  :

Щек

Новачок

• Форумчанин
  • 377
  • київ, гора Щекавиця
Re: Нема за кого голосувати

ідеального кандадата ніколи не діждемося

життя - постійний вибір

доведеться за Порошенка

• 0

#32   DOK  :

DOK

Юзер

• Форумчанин
  • 702
  • Las Vegas
  • Country Flag

Пртывсих. Это правильный выбор. :lol:

вынужденно соглашусь. при выборе между П. и Т.

я бы и проголосовал за ЮВТ (или П.), если бы пришлось выбирать между ней и янучарой, или другим рыгом (Царевым например  :lol: ), но вот если выбор будет П. и Т. - ни за кого рука не подымется.

блеать.

• 0

#33   Mrs_W  :

Mrs_W

Ветеран

• Клуб
  • 39854
  • Country Flag

От за що я вас з Віктором поважаю так це за те що справді "послідовні" :)

ну хоть за это. и на том спасибо :)

• 0

#34   borderlander  :

borderlander

Юзер

• Клуб
  • 3514
  • Львів

Йес!

То, о чем я и говорю: таким, как вы - "краще" даже за Добкина. та что там за Добкина? Вы и за Бондаренку бы проголосовали, и за Клименка, и за Януковича (т.е. Порошенко) . Да даже за Путина.

Вам - любе краще. Тико не юлька. :lol2:

Брешете, мені не любе краще.

Якщо в другий тур вийдуть Юлька та Дупкін, то піду та проголосую проти обох :bluet: .

Якщо Юлька та Порох, то доведеться йти допомагати Петі :D , хоча він мені не надто подобається.

Десь так.

• 0

#35   Десантник  :

Десантник

Ветеран

• Клуб
  • 42261
  • Одесса
  • Country Flag

Я б за Гриценка голоснув, але він справді забагато говорить просто і істерить

Я  Гриценку сокирою зарубав бы...

Именно он остатки боеготовности армии угробил...

• 1

#36   Десантник  :

Десантник

Ветеран

• Клуб
  • 42261
  • Одесса
  • Country Flag

Справа в тому, що згодом сковирювати доведеться не тільки Пороха, а й Мартина, Жванію та ін. І буде це дууууже важко.

А Тимошенко, если что - хрен сковырнёшь.

• 0

#37   garri  :

garri

Постійний

• Клуб
  • 17264
  • Country Flag

Я  Гриценку сокирою зарубав бы...

Именно он остатки боеготовности армии угробил...

хйз...він говорить, що навпаки закуповував і робив навчання

я пригадую його на полігоні..ще ющ там був..

але якщо ти реально в курсі, тоді ой..

• 0

#38   Wiktor  :

Wiktor

Постійний

• Клуб
  • 17869
  • Львів
  • Country Flag

Проблема в уряді, парламенті (коаліції) і Конституції. Тимошенко там вже інтегрована і зараз тісно працює з Яценюком, Турчиновим і коаліція в парламенті створена Батьківщиною. Тому вона впишеться в то все, як Президент.

А Порошенко почне мутити, срачі і істерики влаштовувати, переділяти фракції і ворогувати з парламентом, де Турчинов, розводити корупцію і кумівство у виконавчій владі, щоб збільшити свій вплив через своїх людей, проти цього буде виступати Яценюк (і Юля за його спиною) і почнеться 2005 рік.

Дивіться на то все ширше. А то Юля кака, давайте Пецю, бо нам так хочеться. Дєцкий сад.

• 0
Весна переможе!

#39   DOK  :

DOK

Юзер

• Форумчанин
  • 702
  • Las Vegas
  • Country Flag

Проблема в уряді, парламенті (коаліції) і Конституції. Тимошенко там вже інтегрована і зараз тісно працює з Яценюком, Турчиновим і коаліція в парламенті створена Батьківщиною. Тому вона впишеться в то все, як Президент.

А Порошенко почне мутити, срачі і істерики влаштовувати, переділяти фракції і ворогувати з парламентом, де Турчинов, розводити корупцію і кумівство, що збільшити свій вплив через своїх людей, проти цього буде виступати Яценюк (і Юля за його спиною) і почнеться 2005 рік.

Дивіться на то все ширше. А то Юля кака, давайте Пецю, бо нам так хочеться. Дєцкий сад.

слушно...

• 0

#40   skiff  :

skiff

Юзер

• Клуб
  • 4359
  • Country Flag

Проблема в уряді, парламенті (коаліції) і Конституції. Тимошенко там вже інтегрована і зараз тісно працює з Яценюком, Турчиновим

Вона-то працює з ними... А чи працюють вони з нею?

і коаліція в парламенті створена Батьківщиною.

Це, як воно... А що свобода, удар і частина пр вже ніяким боком???

Тому вона впишеться в то все, як Президент. А Порошенко почне мутити, срачі і істерики влаштовувати, переділяти фракції і ворогувати з парламентом, де Турчинов, розводити корупцію і кумівство у виконавчій владі,

Якраз більші шанси на розведення корупції має той, хто має більшість своїх людей у владі. Останній приклад - останній наш президент.

щоб збільшити свій вплив через своїх людей, проти цього буде виступати Яценюк (і Юля за його спиною)

Чи буде Юля керувати Яценюком - це ще дуже велике питання.

На даний час Яценюк - достатньо незалежна фігура. Більш того, малоймовірно, що його хтось чіпатиме до нової ВР.

А піде він туди чи ні та під яким прапором - це питання дуже неоднозначне.

і почнеться 2005 рік. Дивіться на то все ширше. А то Юля кака, давайте Пецю, бо нам так хочеться. Дєцкий сад.

Дивіться на то все ширше. А то Пеця кака, давайте Юлю, бо нам так хочеться. Дєцкий сад.

• 0

#41   Десантник  :

Десантник

Ветеран

• Клуб
  • 42261
  • Одесса
  • Country Flag

хйз...він говорить, що навпаки закуповував і робив навчання

я пригадую його на полігоні..ще ющ там був..

але якщо ти реально в курсі, тоді ой..

та всё это в открытых источниках - и программа "рэализации надлышкового выйськового майна" в 2005-2007, когда за копейки порастаскивали всю живую технику и имущество, это и уничтожение "надлышковых"  ПЗРК (с убившей меня нахрен формулировкой - чтобы не попали в руки террористов!), это и уничтожение в частях службы тыла - перевели на кормёжку гражданских СПД - сейчас войска по тревоге на юго-восток вывели - а солдатам жрать нечего, по окрестным городкам и сёлам покушать выпрашивали... Месяц назад весь интернет объявами забит был с просьбами продуктов бойцам привезти...

и т.д.

• 0

#42   d2den  :

d2den

Новачок

• Форумчанин
  • 90
  • Київ

Взагалі топік теми хибний.

Це теж саме, що зтверджувати : "Всі люди грішні"

Ми не знайдем серед себе святих. Коли рухатися поступово, де новий президент має бути трохи кращим за попередього, то все буде ОК.

• 0

#43   Landwehr  :

Landwehr

Новачок

• Форумчанин
  • 80

так дійсно нема за кого

• 0