Перейти до змісту

Раша, якою вона є, без прикрас


ЦеDzip

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Таких гадюшникiв в Украйiнi мало? Чи бомжiв, або алкашнi. В чому змiст таких гiлок? Я жив i в Вiнницi, i в Митiщах, зараз в Москвi. Точно можу сказати, що быдло не нацiональна риса. Кругом вони йе. Процент трохи вiрiзняйеться i все. А якщо рiвняти середнього громадянина з скотившимся по наклоннiй, то звичайно будуть такi картини.

А знаете,какая странная закономерность вырисовалась в последнее время? Самые ярые ненавистники Украины и одобрятели Пути - украинцы несколько лет назад выехавшие в Россию и "мне российский  паспорт такого стоил!"

Не знаете,почему?

Link to comment
Share on other sites

Анапа.... это будущее Крыма 

 

http://d1.stern.de/bilder/stern_5/politik/2014/KW13/Russland_Heft/russland_08_maxsize_2048_1536.jpg

 

 Не розумію що поганого в цій картинці... Пляж чистий, море здаеться теж, чи вас турбують жирні люди? Вони у всьому світі є, не кажучи про основну нашу надію - США...

 

Link to comment
Share on other sites

А знаете,какая странная закономерность вырисовалась в последнее время? Самые ярые ненавистники Украины и одобрятели Пути - украинцы несколько лет назад выехавшие в Россию и "мне российский паспорт такого стоил!"

Не знаете,почему?

Не знаю. Вiн менi нiчого не "стоил" крiм офiцiйного оформлення переводу документiв. Дружину-москальку 10 рокiв пробував приживити в Вiнницi, не вийшло. В кiнцi 2007 таки вмовила перейiхати до нейi.

А ця закономiрнicть не останнiм часом вималювалась. Недарма прислiв'я йе про неофiтiв, якi хочуть бути патрiотичнiшi за мiсцевих. Хто тут у вас самий головний мочитель емiгiв? Наффi? Так як головний борець з бригадниками напевно Георгiу? Я ще в вiтальнi сзказав хто я, так що мимо. А рейеструвався я тут ще в 2008 з ностальгiчних причин, так i читаю до цих пiр.

http://fupogolic.com/topic/873-privetia-kliatyj-katcap/?p=16533

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

.. от копець Ash ты попав чувак .. просто я тоже з виннитчини и в том дурдоме с капищем на главной площади страны, где каждый год проходят сатанисткие обряды и поклонение мумии положивешей начало всем смертям и трагедиям 20го века, 10 лет прожил, но бляха, как взошел путлер на горизонте, то при первой возможности - жену в охапку и подальше из того каганата - детей там растить этож пиздец полный .. 

Link to comment
Share on other sites

.. от копець Ash ты попав чувак .. просто я тоже з виннитчини и в том дурдоме с капищем на главной площади страны, где каждый год проходят сатанисткие обряды и поклонение мумии положивешей начало всем смертям и трагедиям 20го века, 10 лет прожил, но бляха, как взошел путлер на горизонте, то при первой возможности - жену в охапку и подальше из того каганата - детей там растить этож пиздец полный .. 

 

.. от копець Ash ты попав чувак .. просто я тоже з виннитчини и в том дурдоме с капищем на главной площади страны, где каждый год проходят сатанисткие обряды и поклонение мумии положивешей начало всем смертям и трагедиям 20го века, 10 лет прожил, но бляха, как взошел путлер на горизонте, то при первой возможности - жену в охапку и подальше из того каганата - детей там растить этож пиздец полный .. 

не мішай йому гордится.про таких ще шевченко писав-"землячок" у "Сні".Він тепер сталичний.Ну і нехай,поки на Неньку і її народ не котить бочку.

Link to comment
Share on other sites

Всё те же деревянные двухэтажные домишки, которым лет... под  80 уже, если не больше, - что в Сыктывкаре (столице Коми), что в Омске... Того гляди, обрушатся... Обидно за людей, кто бы они ни были по национальности, - все имеют право на лучшие условия жизни. Только видится мне, что условия жизни в глубинке резко ухудшились за последние 24 года, такой "страсти" никогда раньше не приходилось видеть: дома, дороги и.. мусор(!). Куда же, интересно, ящики для мусора делись?  :(

На войны деньги есть, а люди..., кто о них печется? Да никто.

Link to comment
Share on other sites

Всё те же деревянные двухэтажные домишки, которым лет... под  80 уже, если не больше, - что в Сыктывкаре (столице Коми), что в Омске... Того гляди, обрушатся... Обидно за людей, кто бы они ни были по национальности, - все имеют право на лучшие условия жизни. Только видится мне, что условия жизни в глубинке резко ухудшились за последние 24 года, такой "страсти" никогда раньше не приходилось видеть: дома, дороги и.. мусор(!). Куда же, интересно, ящики для мусора делись?  :(

На войны деньги есть, а люди..., кто о них печется? Да никто.

 

В таких домах живет бичерва, в 99% случаев, нормальные люди оттуда давно переехали. И куда не перемести таких людей, они все равно будут жить, в бараках, или в трейлерах. В РФ сейчас очень даже реально купить квартиру если ты малоимущий по программе молодая семья, 800 тысяч на покупку жилья, 260 тысяч налоговых вычетов, ну и 400 тысяч за рожденье второго ребенка. Но таких людей это не интересует, вот если бы за рожденье ребенка давали машину водки, было бы намного для них лучше. Бичи и есть бичи.

Link to comment
Share on other sites

Таких гадюшникiв в Украйiнi мало? Чи бомжiв, або алкашнi. В чому змiст таких гiлок? Я жив i в Вiнницi, i в Митiщах, зараз в Москвi. Точно можу сказати, що быдло не нацiональна риса. Кругом вони йе. Процент трохи вiрiзняйеться i все. А якщо рiвняти середнього громадянина з скотившимся по наклоннiй, то звичайно будуть такi картини.

  Е., не скажіть. Треба рівняти  столицю до столиці, Львів до  Пітера, Крижополь до Лубен, а село до дєрьовні. Так от, в цьому разі засаднича різниця колосальна. Я особисто після інституту поїхав халтурити по провінції, Ленінів всяких малювати, бував і в расєйській глибинці. Надивився за півтора року такого, що люди попросту не вірили, що таке може бути, коли розповідав.  Так що я русофоб із більш ніж сорокарічним стажем і,  скільки б я не причащався до вєлікого русссского іскусства, скільки б я інтелігенції не знав - опінії не змінив..  Знаєте, саме зненавидів, оту корінну їхню окремішність від нас. Жили б вони собі та й жили, захотів - поїхав подивитись, але до нас не пхайтесь, так ні: за великим рахунком вони прагнули і нас на той свій копил переробити. Частково, до речі, вдалося... Не дай Боже. Важко бути до них толерантним.

   З.І. Вираз, в якому для мене кацап в повній своїй характеристиці: "Хулі ти, бля, как нєрусскій чєлавєк!"

Link to comment
Share on other sites

В Америці теж буває всяке, оно з любимого фільму Париж Техас кадр

 

http://st-im.kinopoisk.ru/im/kadr/1/8/7/kinopoisk.ru-Paris_2C-Texas-1875696.jpg

 

  Є! Є в США всяке. І злидні, і неприкаяність, і п"янство (зовсім інакше, до речі, як і американські бомжі),навіть лінощі - нема тільки зухвальства і СВИНСТВА. Кажу це як людина що прожила тут 23 роки.

Link to comment
Share on other sites

А рейеструвався я тут ще в 2008 з ностальгiчних причин, так i читаю до цих пiр.

А чи не могли б ви з ностальгічних причин поставити собі ще й українську розкладку клавіатури з буквами ї та є? Чи жінка одразу в ФСБ здасть?? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

А чи не могли б ви з ностальгічних причин поставити собі ще й українську розкладку клавіатури з буквами ї та є? Чи жінка одразу в ФСБ здасть?? :gigi:

Писав з гугловського планшету. Ставив українську, росiйська пропала. Якось дивно, в телефонi такої проблеми нема. Може гугл щось замислив. :gigi:

Жінка одразу в ФСБ здасть?  :gigi: А дiтей сама буде ростити на одну свою зарплатню?  :gigi: Ви справдi москалiв (москальок) за таких дурних вважаєте?

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

.. от копець Ash ты попав чувак .. просто я тоже з виннитчини и в том дурдоме с капищем на главной площади страны, где каждый год проходят сатанисткие обряды и поклонение мумии положивешей начало всем смертям и трагедиям 20го века, 10 лет прожил, но бляха, как взошел путлер на горизонте, то при первой возможности - жену в охапку и подальше из того каганата - детей там растить этож пиздец полный ..

 

Ну я не такий рiшучий та i з мовою в мене англійською не дуже, ледве дружина вмовила на переїзд.
Link to comment
Share on other sites

не мішай йому гордится.про таких ще шевченко писав-"землячок" у "Сні".Він тепер сталичний.Ну і нехай,поки на Неньку і її народ не котить бочку.

Смайлик "рукаліцо" :gigi:.
Link to comment
Share on other sites

А я считаю, что тема это провокационная и холиварная, по типу "Есть ли жизнь на Марсе?" Вроде бы и нет жизни, но в последнее время не все так однозначно:))

Ну так, а для чого ЦеДзiп тему вiдкрив? :gigi: Напевно для фiлософських роздумiв.
Link to comment
Share on other sites

Ну так, а для чого ЦеДзiп тему вiдкрив? :gigi: Напевно для фiлософських роздумiв.

 

уйпт! та тут філосОфи зібралися... а чому ж ви не відкриваєте філософські тєми, га?

Давайте, а ми хоч почитаємо ваші ізискі.

А тут гілочка про краєзнавство, про сусідню державу, яка вже однією ногою в майбутньому.

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Цедзипыч, имхо ты впал в неадекват :)

 

все люди на Земле в неадеквате, но каждый думает, что это конечно же не он.

 

А что именно ты имела в виду? картинки? так не я их рисовал, жизнь такая

:shok:

Link to comment
Share on other sites

уйпт! та тут філосОфи зібралися... а чому ж ви не відкриваєте філософські тєми, га?

Давайте, а ми хоч почитаємо ваші ізискі.

:pleasant:

Читай мiй пiдпис, я на iзиски не зазiхаю. Так тролю тебе, шлемазла. :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Вот она, радость маленького украинца. Найти бомжа у соседа и надрываться по этому поводу  :K

От за такий смайлик мене в 2008 забанили i з кiнцями. Мiй нiк Георгiу пробував шукати, коли пiшли виходи з трьохрiчних банiв i так i не знайшов у списку навiть. 

А зараз пишуть, що хочуть, матюкаються. Жах, навiть нiки за якими досить вiдомi люди в країнi.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

От за такий смайлик мене в 2008 забанили i з кiнцями. Мiй нiк Георгiу пробував шукати, коли пiшли виходи з трьохрiчних банiв i так i не знайшов у списку навiть. 

 

то ти був законсєрвірований развєччік

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...