Перейти до змісту

Тенюх: Если бы не сдали Крым, Путин провел бы блицкриг и захватил Киев


OldBoy

Recommended Posts

06 Сентябрь 2014
Тенюх: Если бы не сдали Крым, Путин провел бы блицкриг и захватил Киев

 

Киев, Сентябрь 06 (ПолитНавигатор, Юрий Ковальчук) – Крым было необходимо сдать России, так как в тот момент Путин готовился к блицкригу, который должен был закончиться в Киеве, заявил экс-глава Минобороны Игорь Тенюх в эфире «5 канал».

«Все, что можно было сделать в Крыму и на материке мы сделали. Ситуация была ужасная – на десять танков один аккумулятор, ни топлива, ни авиабензина, ничего. Мы провели развертывание вооруженных сил, которые не двигались 23 года. Крым уже был готов к сдаче, там было предательство.

В то же время нужно было спасать континентальную Украину, потому что на границе от Чернигова до Мариуполя стояла 65-тысячная группировка, а там не было ни одной военной части. Путин планировал блицкриг, который должен был закончиться 8 марта в Киеве. Мы не были готовы к гибридной войне, так что если бы не отдали Крым, потеряли бы Киев. Путин не просто так пошел в Крым», — утверждает Тенюх.

 

Link to comment
Share on other sites

 Путин планировал блицкриг, который должен был закончиться 8 марта в Киеве. 

======================

 

16 березня кримський псевдореферендум.

 

у якщо планував то чому не здійснив.

я дотепер не розумію чому після Криму Путін загальмував.

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

 

 

я дотепер не розумію чому після Криму Путін загальмував.

Захват - одно, контроль - другое. Крым сейчас - это по сути якорь на ногах рашевояк. Логистика совсем йок, а надо снабжать и кормить. И, по-видимому, войск там потребовалось больше, чем предполагали рашиды.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Путин планировал блицкриг, который должен был закончиться 8 марта в Киеве. 

======================

 

16 березня кримський псевдореферендум.

 

у якщо планував то чому не здійснив.

я дотепер не розумію чому після Криму Путін загальмував.

 

Бо ЗОВСІМ не було підстав.

Link to comment
Share on other sites

Ну при всій повазі. Якщо росіянам не вистача військ навіть на Крим звідки б вони взялися для взяття Києва.

 

Та в той час у нас взагалі не було війська.

Link to comment
Share on other sites

 Путин планировал блицкриг, который должен был закончиться 8 марта в Киеве. 

======================

 

16 березня кримський псевдореферендум.

 

у якщо планував то чому не здійснив.

я дотепер не розумію чому після Криму Путін загальмував.

 

Бо побачив, що руками місцевих ідіотів захоплювати території набагато легше. ніж армією. На відміну від наших панікерів Путін добре пам'ятав втрати москалів у Грузії. А Крим взяв без втрат взагалі.

Відповідно цю схему запустили в інших регіонах. Ніхто з Кремля не передбачав, що зустрінуть такий опір в Дніпрі, Херсоні, Одесі... вони реально вірили в підтримку "рускоязичних", а коли стало ясно, що Крима-2 не буде, тоді повернулись до військової операції.

Тільки в нас вже була армія на той момент...

Link to comment
Share on other sites

Чёс.

Галимый.

 

+++++++++++Ситуация была ужасная – на десять танков один аккумулятор++++++++++++

 

А это вообще из области советской мифологии о неготовности к войне в 41 "одна винтовка на троих"

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Чёс.

Галимый.

 

+++++++++++Ситуация была ужасная – на десять танков один аккумулятор++++++++++++

 

А это вообще из области советской мифологии о неготовности к войне в 41 "одна винтовка на троих"

 

Це правда. Ми тут всі хто міг скидалися на акумулятори, щоб військова техніка хоча б завелась.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я думаю, що головна проблема була не в акумуляторах, а в головах. 

 

на півдні і сході піднімалась антимайданна реакція. За прикладом Майдану захоплювали місцеву владу. Силовики були деморалізовані і не готові за наказом влади когось розганяти. Армія не сприймала нову владу як повноцінно легітимну.

 

організувати в таких умовах військовий спротив?  я не знаю хто б це міг.

 

я думаю, що путін зараз лікті кусає, що прямо тоді не продовжив атаку на континентальну частину, наприклад, після відповідного прохання "легітимного". Поки світ би роздуплився із глибокою занепокоєністю, а кацапи із януковичем уже були б у києві. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це правда. Ми тут всі хто міг скидалися на акумулятори, щоб військова техніка хоча б завелась.

 

Я не знаю на что вы скидывались, но в танковые аккумуляторы достаточно залить электролит чтобы танк завёлся...

Link to comment
Share on other sites

Так, позлобствую

18:15 12.09.2013

Сегодня стало известно, что Министерство обороны заключило договор с ООО «Укравтозапчасть» на поставку танковых аккумуляторных батарей, на общую сумму в 1,28 миллион гривен.
Таким образом, куплено 160 аккумуляторов типа 12СТ-85 по 4445 гривен за каждую и 138 аккумуляторов типа 6СТС-170 по 4112 гривен за единицу. Стоит отметить, что в России точно такие же модели были приобретены по 8925 рублей = 2200 гривен.
Напомним, ранее владельцем «Укравтозапчасть» являлся холдинг «Укрпроминвест», принадлежащий нардепу Петру Порошенко. Сейчас появилась информация, что владелец сменился. Им стал давний бизнес-партнер Порошенко Олег Зимин.

Link to comment
Share on other sites

Бо побачив, що руками місцевих ідіотів захоплювати території набагато легше. ніж армією. На відміну від наших панікерів Путін добре пам'ятав втрати москалів у Грузії. А Крим взяв без втрат взагалі.

Відповідно цю схему запустили в інших регіонах. Ніхто з Кремля не передбачав, що зустрінуть такий опір в Дніпрі, Херсоні, Одесі... вони реально вірили в підтримку "рускоязичних", а коли стало ясно, що Крима-2 не буде, тоді повернулись до військової операції.

Тільки в нас вже була армія на той момент...

 

Не треба вважати їх тупішими, ніж вони є. Сценарій "вєжлівих зільоних чілавєчков" був можливий лише у Криму. Вони були в курсі цього не лише через недостатні попередні зусилля з перевиховання місцевого населення інших регіонів, але й просто через значну перевагу чисельності етнічних українців там, на відміну від зворотної ситуації в Криму. Навіть для Донбасу такий варіант не мав перспектив, не кажучи про Дніпропетровськ і тим більше - Київ. Але готовність до агресії в них вже була. Тому хуйло звичайно ж розраховував на нашу збройну "провокацію". Слава Богу, що не дочекався.

Link to comment
Share on other sites

Я не знаю на что вы скидывались, но в танковые аккумуляторы достаточно залить электролит чтобы танк завёлся...

 

Кислотні акумулятори довго не живуть взагалі. Ще гірше, коли їх регулярно не експлуатують. Ну а соляри роками не давали. Це ж не лужний, який дійсно після 15 років бездіяльності достаньо заправити електролитом та підзарядити.

Link to comment
Share on other sites

щоб повірити в це, треба володіти повною іфною по ситуації на той момент. її ніхто нам не розкриє. отже Тенюха приймаю просто до відома і не більше. ще невідомо, що він з цього приводу через рік наговорить...

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

Не треба вважати їх тупішими, ніж вони є. Сценарій "вєжлівих зільоних чілавєчков" був можливий лише у Криму. Вони були в курсі цього не лише через недостатні попередні зусилля з перевиховання місцевого населення інших регіонів, але й просто через значну перевагу чисельності етнічних українців там, на відміну від зворотної ситуації в Криму. Навіть для Донбасу такий варіант не мав перспектив, не кажучи про Дніпропетровськ і тим більше - Київ. Але готовність до агресії в них вже була. Тому хуйло звичайно ж розраховував на нашу збройну "провокацію". Слава Богу, що не дочекався.

Да ладно. Что народ массово повалит на войну и скинется на вооружение, никто не мог предполагать. Тем более, что успешно будут громить хорошо обученные и опытные российские части. Украинцы, сами от себя такого не ожидали. Куда уж Хуйлу нафантазировать.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

щоб повірити в це, треба володіти повною іфною по ситуації на той момент. її ніхто нам не розкриє. отже Тимчука приймаю просто до відома і не більше. ще невідомо, що він з цього приводу через рік наговорить...

при чому тут Тимчук?  і хто як не Тенюх повинен був на той момент володіти всією інформацією?

Link to comment
Share on other sites

Полностью согласна с Тенюхом. Машина стояла под парами со 2 марта - собиралась валить на западную границу, на полном серьезе, с детьми.

 

а чего не свлила? пришли ватные, родные?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ви шо не помітили головного проколу в датах ?

 

Путин планировал блицкриг, который должен был закончиться 8 марта в Киеве. 

======================

 

16 березня кримський псевдореферендум.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

при чому тут Тимчук?  і хто як не Тенюх повинен був на той момент володіти всією інформацією?

 

просто переплутав, зараз виправлю. і загалом я не саме про Тенюха, а про ступінь довіри до нього казав...

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

Кислотні акумулятори довго не живуть взагалі. Ще гірше, коли їх регулярно не експлуатують. Ну а соляри роками не давали. Це ж не лужний, який дійсно після 15 років бездіяльності достаньо заправити електролитом та підзарядити.

 

байки травить не надо.

 

сухой акк десятилетиями на складе пролежит и непочухается

Link to comment
Share on other sites

байки травить не надо.

 

сухой акк десятилетиями на складе пролежит и непочухается

 

І звідки ж йому там взятися, коли нема фінансування на відміну від розкрадання? Маю власний досвід акумуляторщика в СА. Так от і там з цим була повна дупа.

Link to comment
Share on other sites

ну це якщо поруч немає спритного прапорщика... 

 

ни один прапор не будет тянуть последнее.

 

тянут излишки, или что незаметно по мелочи

 

Со склада особо  не потягаешь

Link to comment
Share on other sites

Да? А когда из цистерны с горючим каждый день высысывают 5 литров, а вместо них бросают презик с водой, который падает на дно. И так годами отлично себя чувствовали товарищи прапорщики.

Если начал воровать - остановит  только суд. Или даже расстрел.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...