Перейти до змісту

Що має біженець з Криму ось в чому питання.


Андрій

Recommended Posts

Переселення, це напевно коли людина продає нерухомість та переізджае на вибрану місцевість. 

В даному випадку мова йде про непереселенців.

ок, кількість біженців  ? це тисячи, десятки тисяч, сотні тисяч ?

Link to comment
Share on other sites

Ну пусть потерпит чуток! Москва не сразу строилась! А вообще, ему надо было бы бежать в Швейцарию и требовать политического убежища! И это я не шучу! Ну или в Россию... И требовать политического убежища! Шучу!

Link to comment
Share on other sites

В Україні твориться вільна нація. В Криму законсервований совок починає скиглити.

В вас інше бачення?

 

В чому виявляє себе ця "вільна нація"? При ній стане жити гірше чи краще? Здаеться що у Львові "вільна нація" так і не змогла посадити в місцеве МВС чи прокуратуру, я вжей забув що, ту людину яку бажала громада? То в чому ж полягає сенс цієї "вільної нації"?

Link to comment
Share on other sites

Ну пусть потерпит чуток! Москва не сразу строилась! А вообще, ему надо было бы бежать в Швейцарию и требовать политического убежища! И это я не шучу! Ну или в Россию... И требовать политического убежища! Шучу!

В вас часом немає будинку у Київі, я б з задоволенням вам допоміг би його позбутися, з огляду на те, що українців в Криму позбавили житла, а українці в Україні ще чомусь не діють адекватно по відношенню до росіян в Україні?!

Link to comment
Share on other sites

В чому виявляє себе ця "вільна нація"? При ній стане жити гірше чи краще? Здаеться що у Львові "вільна нація" так і не змогла посадити в місцеве МВС чи прокуратуру, я вжей забув що, ту людину яку бажала громада? То в чому ж полягає сенс цієї "вільної нації"?

Давайте будемо говорити концептуально?

Все буде добре. 

Link to comment
Share on other sites

Вопрос поднят правильный.

Положение о беженцах должно было быть включено в закон об оккупированных территориях.

Должны быть оговорены и размер финансовой помощи, и компенсация потерянного имущества, восстановление документов, места размещения, налоговые льготы предприятиям трудообеспечившим беженцам и т.д.

Ни хрена этого сделано не было. Не уверен или в том законе вообще о беженцах упоминается.

Link to comment
Share on other sites

про беженцев из крыма это просто ложь. какую недвижимость заняли оккупанты? где вы всю эту брехню находите?

 

Можно сменить єтому юзеру Uriah Heep страну проживания на ту, в которой он реально живёт? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...