Перейти до змісту

Кияне, тут такой вопрос


DeL1T

  

19 проголосували

  1. 1. Кто лучший мер?

    • Попофф
      12
    • Баксер
      7


Recommended Posts

когда был попофф, не было войны. я не за кличка голосовала. если поубирает нах все мафы, обновит и улучшит транспорт, приведет в порядок все парки, не будет застройки незаконной. а те, что были при косммосе и попоффе аннулирует. то проголосую за него в будущем.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

в броворах водичка есть. нас (лесной) этот уебок до сих пор не включил.

Ти юлефан і брешеш!  В Києві вода гаряча вже є!   :gigi:

 

В усякому разі меня так дрищеботи написали 2 дні тому, коли я написав що води немає :fp1:

А соьогодні щось води(гарячої) в рот набрали  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Кличко

 

Щодо бидлодебільної забудови вже прийняли рішення скасувати все нафіг оптом, принаймні те що не почали - і зробити там оптом сквери, без боротьби і биття головою об стінку по всіх скандальних ділянках

 

У нас тут нещодавно були намалювалися чергові забудовники (Омеля в 2004 році дав ділянку 2 сотки конкретно крутого схилу над Киянкою, оренда до 2019 року), хотіли там 18 поверхів, вся гора поїхала б з 100% гарантією (є прецедент і експертні висновки). Так що актуальненько. + про територію дитсадка СБУ - їм сказали там робіть або садок, або шматок лікарні, але ніяких нафіг висоток. Без розборок, десятків пікетів щочетверга і стапіццот листів... При всіх попередніх мерах в подібних випадках було багаторічне тягання котів за хвости, пєар, нерви і цирк на дроті.

 

Вода умовно гаряча є.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а по высоткам в центре "я уею, дорогая редакция"

при таких полях вокруг киева лезть в загазованный мегаполис с уобищными коммуникациями  :fp1:


а если оба хуйня?

мне поднять ветку "пам'ятай 23 березня" ?

о!

тока 22-е

Link to comment
Share on other sites

З точки зору піклування містом та господарських справ Попов був доволі ефективним мером. Все псувалося тим, що він не був самостійною фігурою, а лише ригівським пішаком. Власне основний негатив киян до Попова пов'язаний із його alma mater.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти юлефан і брешеш! В Києві вода гаряча вже є! :gigi:

 

В усякому разі меня так дрищеботи написали 2 дні тому, коли я написав що води немає :fp1:

А соьогодні щось води(гарячої) в рот набрали :gigi:

Ти брехливий жульфан. Гаряча вода є, хоч берши, хоч ні.

Link to comment
Share on other sites

довелось вчора їхати додому через метро Лісова та Лівобережна.вибачте це просто якийсь звіздець а не столиця.Біля входу в метро хіба що тільки не серуть.проходи всі захаращені,усьо па піісят на кожному кроці,біляші і лаваші з трупиків братів наших менших на кожному кутку. тут вже і їсти хочеться бо три години в дорозі,і наш сміттєпром у всій своїй прєлєсті.блювать хочеться. Якщо знесуть оці всі срачі то це може й буде якоюсь надією,що ми почали змінюватись,хоча б у культурі житєдіяльності.візьміть до порівняння вхід в метро Лівобережна.З боку готелю.і збоку базару.можна ж якось цивільно все зробити.

пи. си.я не киянин. так що погляд  з боку.

Link to comment
Share on other sites

З точки зору піклування містом та господарських справ Попов був доволі ефективним мером. Все псувалося тим, що він не був самостійною фігурою, а лише ригівським пішаком. Власне основний негатив киян до Попова пов'язаний із його alma mater.

Фик вам. Претензий было много. Самая главная, это три дня, парализованный город, снежок понимаешь выпал, не вовремя, а бюджет на уборку, уже успели распилить.

Link to comment
Share on other sites

довелось вчора їхати додому через метро Лісова та Лівобережна.вибачте це просто якийсь звіздець а не столиця.Біля входу в метро хіба що тільки не серуть.проходи всі захаращені,усьо па піісят на кожному кроці,біляші і лаваші з трупиків братів наших менших на кожному кутку. тут вже і їсти хочеться бо три години в дорозі,і наш сміттєпром у всій своїй прєлєсті.блювать хочеться. Якщо знесуть оці всі срачі то це може й буде якоюсь надією,що ми почали змінюватись,хоча б у культурі житєдіяльності.візьміть до порівняння вхід в метро Лівобережна.З боку готелю.і збоку базару.можна ж якось цивільно все зробити.

пи. си.я не киянин. так що погляд  з боку.

Никто, ничего, не снесет. Только повышение уровня жизни населения, способно убрать этот шанхай. А пока существуют зарплаты в полторы тысячи гривен, никакая милиция, не разгонит. Скорее ее разгонят - голодный народ, злой и жестокий.

Link to comment
Share on other sites

Фик вам. Претензий было много. Самая главная, это три дня, парализованный город, снежок понимаешь выпал, не вовремя, а бюджет на уборку, уже успели распилить.

Кажу ж вам - не самостійна фігура. Це значить, що всі рішення (кадрові, бюджетні, стратегічні) він не приймав. Приймали за нього. Він лише виконував. І ось як виконавець діяв вдало.

Хоч я і не голосував ані за нього, ані за ПР, він певно один з небагатьох ригів, хто викликає якщо не симпатію, так хоча б не огиду.

Link to comment
Share on other sites

Кажу ж вам - не самостійна фігура. Це значить, що всі рішення (кадрові, бюджетні, стратегічні) він не приймав. Приймали за нього. Він лише виконував. І ось як виконавець діяв вдало.

Хоч я і не голосував ані за нього, ані за ПР, він певно один з небагатьох ригів, хто викликає якщо не симпатію, так хоча б не огиду.

Ему приказали не убирать снег? Или он без указки не мог этим заняться? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...