Перейти до змісту

Осттанній парламент для БЮТ


Гість Хома

Recommended Posts

Говна меньше будет. Любит Юлька его разводить.

Это ты про:

АТО должно закончиться в считанные часы или

про зарплату в 1000 грн в сутки

Про страховку в 1000 000 грн с 26 мая я уже молчу... :pleasant:  

Link to comment
Share on other sites

Партия без идеологии - не партия

Покажите мне хоть одну украинскую партию с идеологией - и я проголосую за них три раза не читая списки

Комми и Свободу не предлагать - потому что партия с идеологией попав в парламент эту идеологию проводит через системные изменения законодательства или хотя бы их предложения и через действия своих делегатов в исполнительной власти, во первых, и потому что пчелы против меда - это не идеология, а обман избирателей, во-вторых

Link to comment
Share on other sites

Покажите мне хоть одну украинскую партию с идеологией - и я проголосую за них три раза не читая списки

Комми и Свободу не предлагать - потому что партия с идеологией попав в парламент эту идеологию проводит через системные изменения законодательства или хотя бы их предложения и через действия своих делегатов в исполнительной власти, во первых, и потому что пчелы против меда - это не идеология, а обман избирателей, во-вторых

Не покажу. И именно потому мы так и живем, что у нас не партии, а бизнес-проекты, под которыми нет никакой идеологии по факту

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

а кого голосить будем?

  1. Блок Петра Порошенка (17 голосів [12.06%] - Переглянути)

     

  2. Радикальна партiя Олега Ляшка (0 голосів [0.00%])

     

"Громадянська позицiя" Анатолiя Гриценко (15 голосів [10.64%] - Переглянути)

 

"Сильна Україна" Сергiя Тигипка (2 голосів [1.42%] - Переглянути)

 

"Патріоти України" Арсенiя Яценюка (18 голосів [12.77%] - Переглянути)

 

bullet_star_rated.png ВО "Батькiвщина" Юлії Тимошенко (23 голосів [16.31%] - Переглянути)

 

КПУ (2 голосів [1.42%] - Переглянути)

 

ВО "Свобода" (22 голосів [15.60%] - Переглянути)

 

ПР (1 голосів [0.71%] - Переглянути)

 

"Самопомiч" Садового (18 голосів [12.77%] - Переглянути)

 

Правий Сектор (23 голосів [16.31%] - Переглянути)

Link to comment
Share on other sites

Чого смієтесь над Юлію Володимирівною? :ireful: Вона  як той фенікс ))) Читав, що купила закордоном кросовки Найкі і ймовірно перед виборами разом с однопартійцями буде бігати по Україні й агітуватиме за свій блок, мінімум - 45 % візьме   :gigi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это ты про:

АТО должно закончиться в считанные часы или

про зарплату в 1000 грн в сутки

Про страховку в 1000 000 грн с 26 мая я уже молчу... :pleasant:  

Это я про то, что там, где Юля, там срач. И пох ей интересы страны !

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

На цих виборах в Юльки буде головний коньок,це Надя Савченко.ВАНА буде взивати до совісті виборців,які ніколи би не голосували за неї,проголосувати за фіктивне визволення хорошої дівчини і патріотки Наді,надавши дипломатичний паспорт як депутату ВР.Справа в тому,що такий паспорт не має нікого значення для інших країн,а тільки він спрацює,якщо власник такого паспорту є акредитований в цій країні і по згоді тої країни.Мені приходилося бути спіучасником таких розборів.Тому,якщо Хуйло випустить Надю(і дай бог) до виборів і під піарівські завивання Шморклі,буде проглядуватися попередній зговор з Тимохою,для просування її в ВР.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

На цих виборах в Юльки буде головний коньок,це Надя Савченко.ВАНА буде взивати до совісті виборців,які ніколи би не голосували за неї,проголосувати за фіктивне визволення хорошої дівчини і патріотки Наді,надавши дипломатичний паспорт як депутату ВР.Справа в тому,що такий паспорт не має нікого значення для інших країн,а тільки він спрацює,якщо власник такого паспорту є акредитований в цій країні і по згоді тої країни.Мені приходилося бути спіучасником таких розборів.Тому,якщо Хуйло випустить Надю(і дай бог) до виборів і під піарівські завивання Шморклі,буде проглядуватися попередній зговор з Тимохою,для просування її в ВР.

Ахуєть!  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Чого смієтесь над Юлію Володимирівною? :ireful: Вона  як той фенікс ))) Читав, що купила закордоном кросовки Найкі і ймовірно перед виборами разом с однопартійцями буде бігати по Україні й агітуватиме за свій блок, мінімум - 45 % візьме   :gigi:

А тєбя жаба душіт, що не можеш поєхать за кордон і купіть сєбє  кросовки Найкі ?  :pleasant: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...