Перейти до змісту

ФЗВ: Ровер


pent@gon

Recommended Posts

Ровер - це велосипед, якшо хто не в курсі :)

 

Прошу допомогти розібратися в підліткових велосипедах для віку 8-16.

Вибираю ось тут http://hotline.ua/sport/velosipedy/8747-8760-8764/, які параметри варто додати/відняти?

 

Не розуміюся взагалі. Треба так шоб без фанатизму (тобто не надто дорого), але пристойно.

 

 

Ровер потрібен для в міру спортивної дівчинки: кататись, розважатись, вчитись. 

В горах, на грунтових дорогах, на асфальті. Тобто, якийсь більш-менш універсал, напевно...

 

Дякую.

Link to comment
Share on other sites

Нє, та де, дівчинці 8 років, тому і обирається ровер підлітковий.

Хочу купити шось таке, аби вистачило хоча б років на 5...

 

Бо на 16 років може вже дороблюся не до ровера, а хоча б до 15-річного Міні Купера для дитинки?  :D

Link to comment
Share on other sites

Нє, та де, дівчинці 8 років, тому і обирається ровер підлітковий.

Хочу купити шось таке, аби вистачило хоча б років на 5...

 

Бо на 16 років може вже дороблюся не до ровера, а хоча б до 15-річного Міні Купера для дитинки?  :D

 

Прайд хвалять: http://hotline.ua/sport-velosipedy/pride-pilot-2013/

Link to comment
Share on other sites

если для девочки, главное, чтобы и безопасный и удобный,не тяжелый

команчи смотри

шлем сразу купи!!!

 

малому купили в пр.году (муж выбирал) здорового коняку, я ругаюсь

тяжелый, кучу места занимает,

руль ,наверное, метра полтора, прямой

высокий, меня не пускают на него,грят, навернусь

сказали, что я нифига не понимаю в мужских великах

 

вот глянь тут еще

и на байко-форум зайди, там много инфы

 

старший у меня давно и достойно катается,но по девичьим врядли подскажет

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

как для себя, я бы,наверное, покупала "городской"

т.е. с низкой рамой,небольшими колесами,легкий

 

ну сколько там доця будет на нем гонять по лесам и горам?

и с кем,одну отпустишь?

покупай сразу на всю семью тогда

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так, тарадайка, можна в двох словах про різницю між оцим Giant (зараз погуглю шо це таке) і "галімим китаєм"? 

Шо, є і "негалімий" китай?

 

p.s.

"Підлітковий" Giant знайшовся тільки один http://hotline.ua/sport-velosipedy/giant_gloss/

Якийсь, блін, гламур... Але красівий, да.

Змінено користувачем pent@gon
Link to comment
Share on other sites

Так, тарадайка, можна в двох словах про різницю між оцим Giant (зараз погуглю шо це таке) і "галімим китаєм"? 

А шо, є і "негалімий" китай?

Галімий китай - це гівно, яке продається на загальному базарі і блищит свистєлками і пирдєлками.

Giant мені в свій час рекомендувала і продала авторитетна людина з Франківського велоклубу (можу скинути контакти).

Змінено користувачем тарадайка
Link to comment
Share on other sites

и с кем,одну отпустишь?

 

Та де там.

 

З дідом.

Він у нас майстер спорту по слалому та мотокросу, катається собі на спортивному ровері на Буковель і назад за день (а це "лише" 200 км туди/назад горами),

а на тему вибору, фактично, першого велосипеда для дитини наш дідо категоричний: "дешевше штуки євро нєфік шо і брати, то всьо до сраки"  :tu:

Link to comment
Share on other sites

"Підлітковий" Giant знайшовся тільки один http://hotline.ua/sport-velosipedy/giant_gloss/

Якийсь, блін, гламур... Але красівий, да.

без переднього амора? :td:

отут дивись http://www.giant-bicycles.com/uk-ua/bike-finder/everyone/xroad/?level=all

і купляти варто тільки коли дитина сама сяде і проїдеться

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

нічого дорогого наразі не купляй, в такому віці дитина сама незнає чого хоче, після кількох поіздок може взагалі закинути ту справу, бо не сподобається, а після того як хоча б рік поїздить і набереться досвіду зможеш підібрати вартісну річ згідно вподобань і рівня активності.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

нічого дорогого наразі не купляй, в такому віці дитина сама незнає чого хоче, після кількох поіздок може взагалі закинути ту справу, бо не сподобається, а після того як хоча б рік поїздить і набереться досвіду зможеш підібрати вартісну річ згідно вподобань і рівня активності.

золоті слова  :tu:

 

а ще краще дати можливість дитині, заробити на велосипед самому (ій)

Link to comment
Share on other sites

 

 

нічого дорогого наразі не купляй, в такому віці дитина сама незнає чого хоче

 

Ну та, так, про це і мова.

Якби стояло питання супер-пупер ровера, то за цим на ФУП ходити не обов'язково,

вивалив $1000-1500 і маєш чистий спокій, в такій ціновій категорії фігні особливої вже не водиться. Ну, напевно :)

Link to comment
Share on other sites

Ну та, так, про це і мова.

Якби стояло питання супер-пупер ровера, то за цим на ФУП ходити не обов'язково,

вивалив $1000-1500 і маєш чистий спокій, в такій ціновій категорії фігні особливої вже не водиться. Ну, напевно :)

подарунок для продавця  B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Конєшно.

 

Думаю, це буде шось з більш-менш кращих зразків тих, котрі "блищє свистєлками і пирдєлками"  :D

хм.. заради безпеки тормоза хоч перевір чи надійні і руль чи добре зафіксований.. взагалі покрути ровер в руках, гайки перевір чи закручені перш ніж дитину відпускати кататись

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Первый вел нужно выбирать не в интернете.

Пойди в веломагазин (в приличный), там ребята и подскажут и расскажут, и померяют.

Все рамы (90 %) делают в одном месте, но по разным лекалам. Слова там пишут разные.

Но галимый китай не бери. Гиант, Автор, Келлис...

Но цену вела формирует обвес, а не рама.

Он делится по классам: Shimano Altus, Shimano Acera, Shimano Alivio, Shimano Deore, Shimano Hone (это в порядке возрастания), ну и там выше еще пару категорий, но то уже очень дорого.

Alivio, Deore вполне приличный уровень, и для начинающего более чем достаточный.

Змінено користувачем ЮАР
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ЮАР, дякую, ми вже примірялися, визначилися з розмірами та параметрами,

проте купляти таки будемо в неті, так, аби підібрати якнайкраще за оптимальні гроші.

 

Ми все ж таки в провінції живемо.

А тут ровер, дорожчий за тисячу-півтора гривень є напевно аж у 10% роверистів, магазини навіть не возять якісь кращі  :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...