Перейти до змісту

БОГ, БОТ или БЮТ?


DiM

Recommended Posts

http://uapolitics.com/topic/13213-nareshtі-duzhe-vdalo/?p=335052

http://s11.postimg.org/uhb88plw3/1000010101.jpg

 

WTF?

 

P.S. прощавайте про всяк випадок  :fp1:

 

 

та не, wtf юлефанка, но не думаю шо стучит  :gigi:

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

та не, wtf юлефанка, но не думаю шо стучит  :gigi:

Ну ніде правди діти: фупоголік - юльківський форум.

Тут бригаді дятлів-юлеботів створено режим максимального сприяння.

Немає значення хто конкретно стукає з цієї банди, в них є структура та розподіл ролей. Одні провокують скажімо, інші стукають модерам.

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну ніде правди діти: фупоголік - юльківський форум.

Тут бригаді дятлів-юлеботів створено режим максимального сприяння.

Немає значення хто конкретно стукає з цієї банди, в них є структура та розподіл ролей. Одні провокують скажімо, інші стукають модерам.

 

 

лайкнув!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тут бригаді дятлів-юлеботів створено режим максимального сприяння.

Дрищику, ви якось сернули не звявши калісони. Ви бачили хто тут найчастіше в бані?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дрищику, ви якось сернули не звявши калісони. Ви бачили хто тут найчастіше в бані?

Я все бачив. Бачив, як юльківським хамам дають покарання по мінімуму, причому рецедивістам. Як їх опонентів в конкретній ситуації банять значно суворіше. Бачив, як модери елементарно не реагують на хамство юльків, хоча доповідь була надіслана.

Link to comment
Share on other sites

Взагалі то хамство це не дуже добре. Але цей штатний кореспондент богині Аліє  може довести будь кого

Хамство - це досить умовне поняття, а без привязкі до конкретної особистості воно взагалі не може існувати.

 

Наприклад я вважаю що та гілка сама по собі вже була хамством,

але ж забанили не ТПС, а чомусь мене, хоча я нікого не називав і не цитував.

 

До речі в той же гілці ще й Модем постраждав, формально за матюк. Але скажіть чесно, а чим матюк гірше від інших образ?

 

Корочє, ця гілка створена десь з таким смислом:

навіщо цей "дєтскій сад" тут, цеж не ФУП.2008-09, або Дурдом, правда? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

DiDUS : 21 вересень 2014 - 08:17

Аксакал

  • photo-84.png?_r=1398625476
  • Клуб ФУП
  • 67 157
  • Ukraine.png
Re: Нарешті! Дуже вдало.

Синежопые  любители шоколадного однотура идут к к Педру в жопу! :fuck:

 

 

Ну DiM  треба просто вміти відрізняти. Ось це зверху, з тієї ж гілки наприклад не хамство. А немов би дуже схоже. Правда? :pooh_lol: Отож

 

Змінено користувачем Potato
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Взагалі то хамство це не дуже добре. Але цей штатний кореспондент богині Аліє  може довести будь кого

Мене --- не. Я паттруніваю цю убогість і сміюсь скільки хочу, шкода шо дописувачі не чують.  Не завжди  хочеться на все реагувати, що вана пише і що :pleasant: дуже вумне  попадаєцця у різних гілках, бо згадую слова своєї бабуні у дитинстві: " Квітуню, та не рухай ти того лайна." Так от інколи приходицця обходити.

 

Отака йа, а шо? :flirt:

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

невже скаче по гілкам із воплями про пукани бюторасів?   ;o

О, :pleasant: доцент вже тут, зараз підтягнецця самоплюсуючий, 2 дідуся з трьома ніками, ну і хамки теж будуть, як часи. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Мене --- не. Я паттруніваю цю убогість і сміюсь скільки хочу, шкода шо дописувачі не чують.  Не завжди  хочеться на все реагувати, що вана пише і що :pleasant: дуже вумне  попадаєцця у різних гілках, бо згадую слова своєї бабуні у дитинстві: " Квітуню, та не рухай ти того лайна." Так от інколи приходицця обходити.

 

Отака йа, а шо? :flirt:

Підтримую :friends:

Link to comment
Share on other sites

Ну ніде правди діти: фупоголік - юльківський форум.

Тут бригаді дятлів-юлеботів створено режим максимального сприяння.

Немає значення хто конкретно стукає з цієї банди, в них є структура та розподіл ролей. Одні провокують скажімо, інші стукають модерам.

Бордер, нам ли с тобой жаловаться после ДД :D

Да здесь курорт просто! :tu:

Link to comment
Share on other sites

Дрищику, ви якось сернули не звявши калісони. Ви бачили хто тут найчастіше в бані?

 

Я только одного модератора хамящего юзерам знаю, не хотелось бы список таких знакомств ширить.  ИМХО не пристало модеру

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Технічна Підтримка була по-іншому інтерпритована тою, хто доповідь нажала.

Мабуть правда :nose3:

вник в суть проблемы уже)

Децкий лепет для прошедших Дурдом, я вам скажу :comando:

Link to comment
Share on other sites

Ну ніде правди діти: фупоголік - юльківський форум.

Тут бригаді дятлів-юлеботів створено режим максимального сприяння.

Немає значення хто конкретно стукає з цієї банди, в них є структура та розподіл ролей. Одні провокують скажімо, інші стукають модерам.

Цей форум якраз нормальний, багатогранний і багатоплановий, тут кожен може висловлюватись про всіх політиків як схоче.

 

Якщо тобі тут не подобається, то песздуй на СУП-форум, отам справжня божевільня, тобто царство рафінованих дрищів. там ти будеш свій. Звідти всі нормальні люди давно пішли, залишились тільки противсіхнуті довбойоби, які зараз мають новий харч - протухший шоколад.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...