Перейти до змісту

Прошу вибачення за тимчасові незручності


Гість Хома

Recommended Posts

Шановні форумчани,

 

ми проводимо планові технічні роботи, які затягнулися через те, що я не профі, визнаю провину.  Сьогодні ще можуть бути збої, але як результат - ми будемо швидші ;)

 

Передаю окремі вітання в каструлю зі смердячим супом і всім тим, хто радів нашим негараздам  :K

 

Прошу вибачення за тимчасові незручності. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

я уж подумал что инфо бойцы путлера - раз их тут нейтрализировали - дали команду валить энтот плацдарм, так сказать вызвали огонь на себя

 

зы

 

не надо ссорится - суп тоже нормальный форум - проукраинский

Link to comment
Share on other sites

 

Шановні форумчани,

 

ми проводимо планові технічні роботи, які затягнулися через те, що я не профі, визнаю провину.  Сьогодні ще можуть бути збої, але як результат - ми будемо швидші ;)

 

Передаю окремі вітання в каструлю зі смердячим супом і всім тим, хто радів нашим негараздам  :K

 

Прошу вибачення за тимчасові незручності. 

 

Треба попереджувати про можливі проблеми, а не постфактум комусь погрожувати, навіть, як би, жартуючи.

Link to comment
Share on other sites

Я все таки не розумію , чому старий не можна було підрехтувати ? Всі двіжки на стандартних мовах написані. вірніше те що називають двіжок це набір декількох мов, стандартних.

Link to comment
Share on other sites

если бы мне ето сказал сисадмин или программер, то это была бы его последняя секунда работы на фирме

К огромному сожалению, мы не на вашей фирме, а Фома не ваш сисадмин или программер. Просто печаль вселенская.

Link to comment
Share on other sites

Давайте не будем набрасываться с бодуна а пожелаем что бы таких сбоев было поменьше.

Тем более что действительно форум заработал быстрее.

А вчера целый день подвисал

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...