Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Алєксандр Усик

Бокс

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 573

#511   Святослав_  :

Святослав_

Юзер

• Форумчанин
  • 2933
  • Country Flag
Re: Алєксандр Усик

Теза третя: комєдіянти, та їх частина - спартсмєни є космополітами за прагненнями.

Тож правильно римляни позбавляли їх прав. 

Бо знали ціну тому прошарку населення. 

• 0

#512   g_smit  :

g_smit

Юзер

• Форумчанин
  • 595
  • Country Flag

Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик пообіцяв стати на бік ченців у разі, якщо радикали підуть захоплювати Лавру.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

На питання ведучого, що робитиме Усик, якщо радикально налаштовані люди підуть захоплювати Лавру та чинити насильство стосовно ченців, боксер відповів: "Я стану на бік ченців".:

На питання ведучої, що думає Усик про обшуки у метрополита Павла, він зазначив: "Я про це не думаю".

Пора змінювати назву явища. Якесь невідоме "тітушка"  на "тітусік", а потім і просто на "усік".

А він не боїться тих ченців? Там такі, що і зі зброєю на "ти". Стане попереду, а в потилицю прилетить від "святого отця". B-)

• 0

#513 Гість_shpylka_*

Гість_shpylka_*
  • Гість

Теза третя: комєдіянти, та їх частина - спартсмєни є космополітами за прагненнями.

Щось  мені  здається,  що  була  якась  інша  причина. 

#514 Гість_shpylka_*

Гість_shpylka_*
  • Гість

Для  об єктивності.

Інтерв юери  трохи  підставили  Усика.  Питання  до  нього  було  таке:  якщо  влада  буде  бити  монахів,  які  будуть  ваші  дії. (про  це вчора  десь  писалося)

Усик  звісно  є  Усик,  але.

#515   shurken  :

shurken

Серйозний

• Клуб
  • 8975
  • Country Flag

Для об єктивності.
Інтерв юери трохи підставили Усика. Питання до нього було таке: якщо влада буде бити монахів, які будуть ваші дії. (про це вчора десь писалося)
Усик звісно є Усик, але.

Шось в лесу сдохло. У Шпильки проснулась справедливость.
  • 0

#516 Гість_shpylka_*

Гість_shpylka_*
  • Гість

Шось в лесу сдохло. У Шпильки проснулась справедливость.

У  мене  не  тільки  проснулась  справедливость - у  мене  від  дитинства  это  чувство  очень  обострённое. :gigi:

#517   Zzzz...  :

Zzzz...

Бувалий

• Клуб
  • 27007
  • Гондурас
  • Country Flag

• 0

#518   Euro  :

Euro

Бувалий

• Клуб
  • 24330
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

Вірно кажуть, удари по голові просто так не минаються.

• 0

Великі уми обговорюють ідеї. Середні уми обговорюють події. Дрібні розуми обговорюють людей © Елеонора Рузвельт

#519   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 4070
  • IF
  • Country Flag

Теза перша: Людина яка постійно б'є по голові іншу людину,  не може бути нормальною психічно В ПРИНЦИПІ.

Теза друга: всі клуби боксу, боротьби, карате, кікбоксінгу  зв'язані з мафіозними структурами. 

заборонити вивчати у школі злочинний спадок тупого мафіозі Піфагора, який був чемпіоном з панкратіону! І взагалі ці давногрецькі вчені на своїх поганських олімпійських ігрищах через одного виступали!

геть гидких лицедіїв з політики! Подивіться на Рейгана! До чого довів вялікую страну )))

Узагальнення вони такі узагальнення...

• 0

#520   shurken  :

shurken

Серйозний

• Клуб
  • 8975
  • Country Flag
Рейган в кресло президента не со сцены сел. До этого он нормально в политике поварился и прошел все ступеньки политической карьерной лестницы.
  • 0

#521   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 4070
  • IF
  • Country Flag

Рейган в кресло президента не со сцены сел. До этого он нормально в политике поварился и прошел все ступеньки политической карьерной лестницы.

так ніхто і не каже, що його забрали із знімального майданчика

Але тут вище писали, що сцена - аки клеймо незмиваєме ставить хрест на політичній кар'єрі 

• 0

#522   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 94877
  • Київ
  • Country Flag

Я не розумiю чому до Усика доколупались.
Вiн наабагато порозумнiше обоих разом братiв Клiчко вигляда.
Коли якийсь патриот на ФУП верещить про один народ (що йому не той народ дiстався й Знов не так проголосував, чи не так протестував), купа народу на ФУП не засуджують його, а пiддакують. Боксера ж Усика тi самi патрiоти за такий же вислiв засуджують, а журналюги начитавшись таких засудженнь задают смаженi запитання, що його бiсять.

може хватит уже тут ольгинскую хуету разносить под разным соусом?

кто  такой усик против братьев кличко..

просто пыль ватная..и все.

и хоть я и сам не очень хорошо отношусь к нашему меру...

но даже  я могу сказать обратное..

сравнивать уипана усика с кличками..

это просто пищдец.

• 0

#523   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 94877
  • Київ
  • Country Flag

Теза перша: Людина яка постійно б'є по голові іншу людину,  не може бути нормальною психічно В ПРИНЦИПІ
брехня

Теза друга: всі клуби боксу, боротьби, карате, кікбоксінгу  зв'язані з мафіозними структурами. 
частичная брехня
  • 0

#524   Ita  :

Ita

Постійний

• Клуб
  • 12972
  • Country Flag

брехня

Как бы не. Напуракуя всё время по голове, када мона по почкам, по печени. Мона дыхалку сбить. Так шо таки не... :shuffle:

частичная брехня

Как вариант. Я вам не скажу за всю Одессу...

Повідомлення відредаговано Ita: 17.12.2018 - 23:23

• 0
Не кантовать

#525   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 94877
  • Київ
  • Country Flag

Вiд любовi до ненавистi один крок... :(

тю! никогда я это гавно не любил.

повторяю...я и раньше воспринимал его с настороженностью..а расскрылся он чуток попоже.

• 0

#526   Zzzz...  :

Zzzz...

Бувалий

• Клуб
  • 27007
  • Гондурас
  • Country Flag

Український боксер у першій важкій вазі, мешканець oкупованого Криму Олександр Усик потрапив у новий скaндал

У себе в Instagram спортсмен привітав усіх чоловіків із “святом” 23-го лютого.

Допис викликав цілий шквал нeгативних коментарів. Розлючені фани боксера написали сотні oбурливих слів про те, що сьогодні в Україні немає жодного свята.

http://lviv1256.com/...VvL-tiXQC9nvXao

DB2078EC-F610-4790-9301-6B77E8780A96.jpe

• 2

#527   shurken  :

shurken

Серйозний

• Клуб
  • 8975
  • Country Flag

Український боксер у першій важкій вазі, мешканець oкупованого Криму Олександр Усик потрапив у новий скaндал
Допис викликав цілий шквал нeгативних коментарів. Розлючені фани боксера написали сотні oбурливих слів про те, що сьогодні в Україні немає жодного свята.

Для старшего поколения это таки праздник и они обижаются если их не поздравляют. Надо их уважать, а не идти на поводу кучки радикальных националистов. Толерантность к слову это один из основных принципов существования демократии и европейский выбор. А вот нетерпимость, это путь северного соседа и не важно какой у тебя флаг и язык.
  • -2

#528   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 6237
  • Country Flag

Тю. То он всех поздравил с ДР викторандреича
  • 0

#529   Миклован  :

Миклован

Справжній Фан

• Клуб
  • 74329
  • Country Flag

..банат

• 1

#530   Zzzz...  :

Zzzz...

Бувалий

• Клуб
  • 27007
  • Гондурас
  • Country Flag

Усик стверджує, що своєю мовою вважає українську, хоча сам ріс в регіоні, де практично всі говорять по-російськи. Боксер зізнається, що це наклало певний відбиток на його подальше життя і тому в побуті частіше говорить по-російськи.
“Відчуваю, що моя українська не ідеальна, а суржиком говорити не хочу. Втім, обіцяю, що незабаром буду публічно говорити українською мовою”, – повідомив чемпіон світу у важкій вазі.
https://amazing-ukra...Oy7s7eC30021oUo

• 0

#531 Гість_Хома_*

Гість_Хома_*
  • Гість

Вiн наабагато порозумнiше обоих разом братiв Клiчко вигляда.

Шо де вигляда? Срака з калісонів? Володя Кличко знає 2 іноземні мови. Шо знає усцик?

#532   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3863
  • Country Flag

Украинский боксер Александр Усик заявил, что не считает украинцев и россиян разными народами. По его словам, два народа являются славянскими. Такое мнение он выразил во время интервью на одной из тренировок сборной Украины по боксу в Конча-Заспе.

Новость передает «Пресса Украины».

«Я вообще об этом не люблю разговаривать, и не хочу об этом разговаривать. Люди выдергивают из контекста то, что я делаю, чтобы показать себя. Они кричат «Слава Украине», а как они ее прославляют? Никак. Они страну только загоняют в тупик. Просто живите, и у каждого должно быть «чувство человека». Я ждал, прокручивал в своей голове, как я буду отвечать на это все. На данный момент появилось очень много крупного рогатого скота, потребителей, а не производителей. Вот и все», - заявил боксер.

На вопрос представиелей СМИ, готов ли он приехать в родной Крым, в случае если встретится боксером из России и выиграет у него, как это было в 2015 году после его победы над российским боксером Андреем Князевым в Киеве.

«Я в Крым обычно въездной после любого боя. В Крыму за меня болеют, по всей России у меня очень много поклонников. В принципе, я не разделяю наши народы, ибо мы - славяне. Давайте так и будем говорить - славяне. Никаких препятствий нет, препятствия есть только у кого-то в голове», - сказал Усик.

Напомним, олимпийский чемпион 2012 года и интерконтинентальный чемпион по версии WBO в тяжелом весе украинец Александр Усик не собирается принимать участие в Олимпиаде в Рио-де-Жанейро. Он раскритиковал организаторов, которые допустили к участию в играх боксеров-профессионалов.

1) наскільки я пам'ятаю, в нього "православна" ідентифікація. І, очевидно, не канонічної ПЦвУ, а саме МП. Тобто в нього в голові, крім бокса, вже нічого в упорядкованому вигляді не поміщається. Краще плюнути на нього й забути

• 0

#533   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3863
  • Country Flag

2) фічу про "славян" у Криму розганяли російські спецслужби й проросійські пропагандони. Для того, щоб обробити місцевих українців у проросійському дусі та протиставити їх кримським татарам в Криму та Києву та Львову, як прозахідним містам

• 0

#534   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 3863
  • Country Flag

В результаті такої роботи місцеві українці стали по-проросійські налаштовані не менш за росіян ( іноді навіть більше ) і навіть більше за місцевих, кримських білорусів. Не кажучи вже про порівняння з місцевими кримськими татарами, євреїв, греків, азербайджанців,  болгар... Лише місцеві вірмени з неслов'ян були відносно близькі до проросійських рухів

• 0

#535   Zzzz...  :

Zzzz...

Бувалий

• Клуб
  • 27007
  • Гондурас
  • Country Flag

:fp1:  :fp1:  :fp1:  :fp1:

• 0

#536   кноп  :

кноп

Справжній Фан

• Рада Модераторів
  • 94877
  • Київ
  • Country Flag
Ватная тварь
  • 0

#537   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 4070
  • IF
  • Country Flag

він знов з ПГМ і коронавірусом відмітився  - https://uapolitics.c...netі/?p=1161919

• 0

#538   Zzzz...  :

Zzzz...

Бувалий

• Клуб
  • 27007
  • Гондурас
  • Country Flag

Обісрався Усик, а як дихав!

Повідомлення відредаговано Zzzz...: 11.05.2020 - 17:46

• 0

#539   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 4070
  • IF
  • Country Flag

продовження Санта Барбари.

Грицаю треба менше склейок.

Бо зараз ситуація дзеркальна: Грицай говорить правильні речі, але явно готується і нарізає дублі, а Усик говорить одним кадром і "з голови" зате повну херню )))

• 0

#540   Zzzz...  :

Zzzz...

Бувалий

• Клуб
  • 27007
  • Гондурас
  • Country Flag

photo-84935.jpg

• 0