Перейти до змісту

Алєксандр Усик


straight-pin

Recommended Posts

Теза третя: комєдіянти, та їх частина - спартсмєни є космополітами за прагненнями.

Тож правильно римляни позбавляли їх прав. 

Бо знали ціну тому прошарку населення. 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик пообіцяв стати на бік ченців у разі, якщо радикали підуть захоплювати Лавру.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

На питання ведучого, що робитиме Усик, якщо радикально налаштовані люди підуть захоплювати Лавру та чинити насильство стосовно ченців, боксер відповів: "Я стану на бік ченців".:

На питання ведучої, що думає Усик про обшуки у метрополита Павла, він зазначив: "Я про це не думаю".

Пора змінювати назву явища. Якесь невідоме "тітушка"  на "тітусік", а потім і просто на "усік".

 

А він не боїться тих ченців? Там такі, що і зі зброєю на "ти". Стане попереду, а в потилицю прилетить від "святого отця". B-)

Link to comment
Share on other sites

Теза третя: комєдіянти, та їх частина - спартсмєни є космополітами за прагненнями.

Тож правильно римляни позбавляли їх прав. 

Бо знали ціну тому прошарку населення. 

Щось  мені  здається,  що  була  якась  інша  причина. 

Link to comment
Share on other sites

Для  об єктивності.

Інтерв юери  трохи  підставили  Усика.  Питання  до  нього  було  таке:  якщо  влада  буде  бити  монахів,  які  будуть  ваші  дії. (про  це вчора  десь  писалося)

Усик  звісно  є  Усик,  але.

Link to comment
Share on other sites

Для об єктивності.

Інтерв юери трохи підставили Усика. Питання до нього було таке: якщо влада буде бити монахів, які будуть ваші дії. (про це вчора десь писалося)

Усик звісно є Усик, але.

Шось в лесу сдохло. У Шпильки проснулась справедливость.
Link to comment
Share on other sites

Шось в лесу сдохло. У Шпильки проснулась справедливость.

У  мене  не  тільки  проснулась  справедливость - у  мене  від  дитинства  это  чувство  очень  обострённое. :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Теза перша: Людина яка постійно б'є по голові іншу людину,  не може бути нормальною психічно В ПРИНЦИПІ.

Теза друга: всі клуби боксу, боротьби, карате, кікбоксінгу  зв'язані з мафіозними структурами. 

 

заборонити вивчати у школі злочинний спадок тупого мафіозі Піфагора, який був чемпіоном з панкратіону! І взагалі ці давногрецькі вчені на своїх поганських олімпійських ігрищах через одного виступали!

 

Теза третя: комєдіянти, та їх частина - спартсмєни є космополітами за прагненнями.

Тож правильно римляни позбавляли їх прав. 

Бо знали ціну тому прошарку населення. 

 

геть гидких лицедіїв з політики! Подивіться на Рейгана! До чого довів вялікую страну )))

 

Узагальнення вони такі узагальнення...

Link to comment
Share on other sites

Рейган в кресло президента не со сцены сел. До этого он нормально в политике поварился и прошел все ступеньки политической карьерной лестницы.

 

так ніхто і не каже, що його забрали із знімального майданчика

 

Але тут вище писали, що сцена - аки клеймо незмиваєме ставить хрест на політичній кар'єрі 

Link to comment
Share on other sites

Я не розумiю чому до Усика доколупались.

Вiн наабагато порозумнiше обоих разом братiв Клiчко вигляда.

Коли якийсь патриот на ФУП верещить про один народ (що йому не той народ дiстався й Знов не так проголосував, чи не так протестував), купа народу на ФУП не засуджують його, а пiддакують. Боксера ж Усика тi самi патрiоти за такий же вислiв засуджують, а журналюги начитавшись таких засудженнь задают смаженi запитання, що його бiсять.

може хватит уже тут ольгинскую хуету разносить под разным соусом?

 

кто  такой усик против братьев кличко..

просто пыль ватная..и все.

 

и хоть я и сам не очень хорошо отношусь к нашему меру...

 

но даже  я могу сказать обратное..

 

сравнивать уипана усика с кличками..

это просто пищдец.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Теза перша: Людина яка постійно б'є по голові іншу людину,  не може бути нормальною психічно В ПРИНЦИПІ
брехня

 

 

 


Теза друга: всі клуби боксу, боротьби, карате, кікбоксінгу  зв'язані з мафіозними структурами. 
частичная брехня
Link to comment
Share on other sites

брехня

Как бы не. Напуракуя всё время по голове, када мона по почкам, по печени. Мона дыхалку сбить. Так шо таки не... :shuffle:

 

 

частичная брехня

Как вариант. Я вам не скажу за всю Одессу...

Змінено користувачем Ita
Link to comment
Share on other sites

Вiд любовi до ненавистi один крок... :(

тю! никогда я это гавно не любил.

 

повторяю...я и раньше воспринимал его с настороженностью..а расскрылся он чуток попоже.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Український боксер у першій важкій вазі, мешканець oкупованого Криму Олександр Усик потрапив у новий скaндал

У себе в Instagram спортсмен привітав усіх чоловіків із “святом” 23-го лютого.

Допис викликав цілий шквал нeгативних коментарів. Розлючені фани боксера написали сотні oбурливих слів про те, що сьогодні в Україні немає жодного свята.

http://lviv1256.com/news/s-23-fevralia-usyk-znovu-rozliutyv-ukraintsiv/?fbclid=IwAR0vi0Rfu1lGZs2S0OkyPwcpZFC6bzYBHbo5aSYz4UtzVvL-tiXQC9nvXao

http://lviv1256.com/wp-content/uploads/2019/02/DB2078EC-F610-4790-9301-6B77E8780A96.jpeg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Український боксер у першій важкій вазі, мешканець oкупованого Криму Олександр Усик потрапив у новий скaндал

У себе в Instagram спортсмен привітав усіх чоловіків із “святом” 23-го лютого.

Допис викликав цілий шквал нeгативних коментарів. Розлючені фани боксера написали сотні oбурливих слів про те, що сьогодні в Україні немає жодного свята.

http://lviv1256.com/news/s-23-fevralia-usyk-znovu-rozliutyv-ukraintsiv/?fbclid=IwAR0vi0Rfu1lGZs2S0OkyPwcpZFC6bzYBHbo5aSYz4UtzVvL-tiXQC9nvXao

http://lviv1256.com/wp-content/uploads/2019/02/DB2078EC-F610-4790-9301-6B77E8780A96.jpeg

Для старшего поколения это таки праздник и они обижаются если их не поздравляют. Надо их уважать, а не идти на поводу кучки радикальных националистов. Толерантность к слову это один из основных принципов существования демократии и европейский выбор. А вот нетерпимость, это путь северного соседа и не важно какой у тебя флаг и язык.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Український боксер у першій важкій вазі, мешканець oкупованого Криму Олександр Усик потрапив у новий скaндал

У себе в Instagram спортсмен привітав усіх чоловіків із “святом” 23-го лютого.

Допис викликав цілий шквал нeгативних коментарів. Розлючені фани боксера написали сотні oбурливих слів про те, що сьогодні в Україні немає жодного свята.

http://lviv1256.com/news/s-23-fevralia-usyk-znovu-rozliutyv-ukraintsiv/?fbclid=IwAR0vi0Rfu1lGZs2S0OkyPwcpZFC6bzYBHbo5aSYz4UtzVvL-tiXQC9nvXao

http://lviv1256.com/wp-content/uploads/2019/02/DB2078EC-F610-4790-9301-6B77E8780A96.jpeg

Тю. То он всех поздравил с ДР викторандреича
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Усик стверджує, що своєю мовою вважає українську, хоча сам ріс в регіоні, де практично всі говорять по-російськи. Боксер зізнається, що це наклало певний відбиток на його подальше життя і тому в побуті частіше говорить по-російськи.
“Відчуваю, що моя українська не ідеальна, а суржиком говорити не хочу. Втім, обіцяю, що незабаром буду публічно говорити українською мовою”, – повідомив чемпіон світу у важкій вазі.
https://amazing-ukraine.com/usyku-zaproponuvaly-rosiiske-hromadianstvo-bokser-vrazyv-vidpoviddiu/?fbclid=IwAR282xXCuExXnSIigc8ZCZ7xnqCBMCEMTNzTZnInDDxoOy7s7eC30021oUo

Link to comment
Share on other sites

 

Украинский боксер Александр Усик заявил, что не считает украинцев и россиян разными народами. По его словам, два народа являются славянскими. Такое мнение он выразил во время интервью на одной из тренировок сборной Украины по боксу в Конча-Заспе.

 

Новость передает «Пресса Украины».

 

«Я вообще об этом не люблю разговаривать, и не хочу об этом разговаривать. Люди выдергивают из контекста то, что я делаю, чтобы показать себя. Они кричат «Слава Украине», а как они ее прославляют? Никак. Они страну только загоняют в тупик. Просто живите, и у каждого должно быть «чувство человека». Я ждал, прокручивал в своей голове, как я буду отвечать на это все. На данный момент появилось очень много крупного рогатого скота, потребителей, а не производителей. Вот и все», - заявил боксер.

 

На вопрос представиелей СМИ, готов ли он приехать в родной Крым, в случае если встретится боксером из России и выиграет у него, как это было в 2015 году после его победы над российским боксером Андреем Князевым в Киеве.

 

«Я в Крым обычно въездной после любого боя. В Крыму за меня болеют, по всей России у меня очень много поклонников. В принципе, я не разделяю наши народы, ибо мы - славяне. Давайте так и будем говорить - славяне. Никаких препятствий нет, препятствия есть только у кого-то в голове», - сказал Усик.

Напомним, олимпийский чемпион 2012 года и интерконтинентальный чемпион по версии WBO в тяжелом весе украинец Александр Усик не собирается принимать участие в Олимпиаде в Рио-де-Жанейро. Он раскритиковал организаторов, которые допустили к участию в играх боксеров-профессионалов.

 

1) наскільки я пам'ятаю, в нього "православна" ідентифікація. І, очевидно, не канонічної ПЦвУ, а саме МП. Тобто в нього в голові, крім бокса, вже нічого в упорядкованому вигляді не поміщається. Краще плюнути на нього й забути

Link to comment
Share on other sites

2) фічу про "славян" у Криму розганяли російські спецслужби й проросійські пропагандони. Для того, щоб обробити місцевих українців у проросійському дусі та протиставити їх кримським татарам в Криму та Києву та Львову, як прозахідним містам

Link to comment
Share on other sites

В результаті такої роботи місцеві українці стали по-проросійські налаштовані не менш за росіян ( іноді навіть більше ) і навіть більше за місцевих, кримських білорусів. Не кажучи вже про порівняння з місцевими кримськими татарами, євреїв, греків, азербайджанців,  болгар... Лише місцеві вірмени з неслов'ян були відносно близькі до проросійських рухів

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...

продовження Санта Барбари.

 

https://www.youtube.com/watch?v=X63rXAhsTSQ

 

Грицаю треба менше склейок.

Бо зараз ситуація дзеркальна: Грицай говорить правильні речі, але явно готується і нарізає дублі, а Усик говорить одним кадром і "з голови" зате повну херню )))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...