Перейти до змісту

Вільні люди мають зброю, раби - ні!


vkhavr2

Recommended Posts

Стріляв у беззбройних - герой! Подивився б я натебе проти 15 озброєних відморозків, яким ти з усіх сил намагаєшся дати зброю.

 

Вже й у землі зотлів би.

Ага! Таким "озброєним відморозкам"! З дитятком!

10390421_760096717382807_909847404971223

Link to comment
Share on other sites

Стріляв у беззбройних - герой! Подивився б я натебе проти 15 озброєних відморозків, яким ти з усіх сил намагаєшся дати зброю.

 

Вже й у землі зотлів би.

Не 15, а 5 тітушок, озброєних бітами та металевими прутами. Після пострілу в землю тікали ВСІ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://zbroya.info/uk/blog/2955_zakon-ukrayini-pro-tsivilnu-zbroiu-i-boiepripasi-onovlena-redaktsiia-za-rezultatami-gromadskogo-obgovorennia/

 

 

ЗАСТОСУВАННЯ ЗБРОЇ

Стаття 36. Застосування цивільної зброї та боєприпасів власниками

Власники зброї мають право застосовувати зброю для захисту себе чи інших осіб від злочинних та інших протиправних посягань; затримання осіб, що безпосередньо вчинили злочин (готуються його вчинити) чи щодо яких є обґрунтована підозра у вчиненні ними злочину, а також в разі крайньої потребі у випадках, передбачених статтями 36 і 39 Кримінального кодексу України.

Не тягне за собою кримінальної відповідальності застосування громадянином зброї для захисту від нападу особи або групи осіб (дві чи більше особи), або для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше володіння особи (включно із транспортним засобом), або інше місце законного тимчасового перебування особи, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

Особа має право дістати вогнепальну зброю і привести її у готовність, якщо вважає, що в обстановці, яка склалася, можуть виникнути підстави для її застосування.

Зброя застосовується громадянами як крайній захід для:

1) захисту від злочинних посягань на життя і здоров'я, житло та майно – власне чи інших громадян;

2) захисту від нападу на приміщення підприємства, організації, установи чи суб'єкта господарювання, де вони працюють чи законно перебувають;

3) затримання особи, яку застали при вчиненні злочину і яка намагається втекти;

4) знешкодження тварин, що безпосередньо загрожують життю чи здоров’ю людей;

5) попередження про намір застосувати зброю (постріл вгору), а також для подачі сигналу тривоги та виклику допомоги.

А вдруг и примут? Бог любит Украину.....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Эхх бля, держу пальцы на всех конечностях, но думаю что вряд ли.

Этож какжещ потом народ грабить то?

Link to comment
Share on other sites

Эхх бля, держу пальцы на всех конечностях, но думаю что вряд ли.

Этож какжещ потом народ грабить то?

Тобто приходить до вас на підприємство податкова з перевіркою, а ви пістолі повитягали і всіх поклали - так ви собі це уявлєте?

 

Бог у поміч. Може таким чином і позбавимось неадекватів.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не тягне за собою кримінальної відповідальності застосування громадянином зброї для захисту від нападу особи або групи осіб (дві чи більше особи), або для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше володіння особи (включно із транспортним засобом), або інше місце законного тимчасового перебування особи, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

:tu:  :tu:  :tu:  :tu:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тобто приходить до вас на підприємство податкова з перевіркою, а ви пістолі повитягали і всіх поклали - так ви собі це уявлєте?

Я себе это уявляю так, что все делается постепенно. Чтобы держать народ за скот, нужно отобрать у него право на оружие, на самозащиту, на собственность, на бизнес, на язык, на свободу слова, на выбор сексуальной ориентации, и так далее.

Чем больше по списку запретить - тем лучшее быдло получается из народа.

 

По этой шкале возможно и реверсное движение. В Украине оно медленно и со скрипом происходит после развала совка.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Эхх бля, держу пальцы на всех конечностях, но думаю что вряд ли.

Этож какжещ потом народ грабить то?

З кулею між роги...

 

Тобто приходить до вас на підприємство податкова з перевіркою, а ви пістолі повитягали і всіх поклали - так ви собі це уявлєте?

 

Бог у поміч. Може таким чином і позбавимось неадекватів.

Якщо на мій город припреться податкова, то точно отримає кулю між роги.  :K

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто приходить до вас на підприємство податкова з перевіркою, а ви пістолі повитягали і всіх поклали - так ви собі це уявлєте?

 

Ну, если у вас баба из налоговой четко ассоциируется с вооруженным  гопником, лезущим в ваш дом или же с ипанутым,  вскрывающим ночью склад вашей фирмы, тогда остается вас только пожалеть и сказать, что:

 

http://demotivators.to/media/posters/3597/883158_shizofreniya.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто приходить до вас на підприємство податкова з перевіркою, а ви пістолі повитягали і всіх поклали - так ви собі це уявлєте?

 

Бог у поміч. Може таким чином і позбавимось неадекватів.

:K

Я знал что вы проявитесь.

Я даже не буду вам отписывать как я себе это представляю :corn:

Змінено користувачем Reader
Link to comment
Share on other sites

Ну, если у вас баба из налоговой четко ассоциируется с вооруженным  гопником, лезущим в ваш дом или же с ипанутым,  вскрывающим ночью склад вашей фирмы, тогда остается вас только пожалеть и сказать, что:

 

 

От воно шо! Виявляється, Саша-стоматолог був простим "форточником", що так розбагатів! А я і не знав. Думав якось більш елегантно наш народ грабують.

 

Ну тоді проблему вирішено - роздати всім пістолі - і Ахметов з Фірташем підуть жебрати.

Link to comment
Share on other sites

От воно шо! Виявляється, Саша-стоматолог був простим "форточником", що так розбагатів! А я і не знав. Думав якось більш елегантно наш народ грабують.

Ну тоді проблему вирішено - роздати всім пістолі - і Ахметов з Фірташем підуть жебрати.

Мда, с таким ассоциативным рядом в голове...... вот именно  лично вам таки нельзя  разрешать иметь оружие......первый начнете куролесить......

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мда, с таким ассоциативным рядом в голове...... вот именно  лично вам таки нельзя  разрешать иметь оружие......первый начнете куролесить......

и колюще режущие предметы тоже...

Link to comment
Share on other sites

Мда, с таким ассоциативным рядом в голове...... вот именно  лично вам таки нельзя  разрешать иметь оружие......первый начнете куролесить......

boojum - це діагноз. На жаль, невтішний...  В цьому "злий" спеціаліст.

Link to comment
Share on other sites

boojum - це діагноз. На жаль, невтішний...  В цьому "злий" спеціаліст.

На себе, недоумки, подивіться:

 

"А вдруг и примут? Бог любит Украину.....

Эхх бля, держу пальцы на всех конечностях, но думаю что вряд ли.

Этож какжещ потом народ грабить то?"

 

Це ж не ж мене в голові такий маразм, а у вас, що наші політики роблять гроші грабуючи людей на вулиці і в домівках. Самі вавки в головах виведітьї перш ніж іншим діагнози ставити. :td:

Link to comment
Share on other sites

 

 


От воно шо! Виявляється, Саша-стоматолог був простим "форточником", що так розбагатів!

А ну, расскажите немножко подробнее (можно и тезисно, просто по основным пунктам) - как именно разбогател Сашенька. ;)

С чего все начиналось у семьи, где, как проходило, почему.

Довольно забавно вышло, что этот аргумент подняли именно вы ))

Link to comment
Share on other sites

На себе, недоумки, подивіться:

 

"А вдруг и примут? Бог любит Украину.....

Эхх бля, держу пальцы на всех конечностях, но думаю что вряд ли.

Этож какжещ потом народ грабить то?"

 

Це ж не ж мене в голові такий маразм, а у вас, що наші політики роблять гроші грабуючи людей на вулиці і в домівках. Самі вавки в головах виведітьї перш ніж іншим діагнози ставити. :td:

:lol2:  забавный ты, шизик ...

Link to comment
Share on other sites

А ну, расскажите немножко подробнее (можно и тезисно, просто по основным пунктам) - как именно разбогател Сашенька. ;)

С чего все начиналось у семьи, где, как проходило, почему.

Довольно забавно вышло, что этот аргумент подняли именно вы ))

Так я ж не знаю! Ви кажете, по квартирах та по складах шарився - я й повірив - так і було. Залазить у форточку - а там мільярд доларів лвжить. Він його хап - і втік - і шо ти йому зробиш без зброї? А зі зброєю "Бах!" - президентський синок мертвий. Ну і, звісно, український суд сказав би: Так йому і треба! Байдужеї чуй він син!

 

:lol2:  забавный ты, шизик ...

Соромно за свою дурість стало? Ну то змовчав би - не ганьбився б ще більше.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так я ж не знаю!

Знаєте, тут дискусій й без того підплінтусного рівня, щоб ще тут "дурня вмикати". Тож ви коли не в гуморі нормально дискутувати, то так й скажіть and don't waste our time. :)

Link to comment
Share on other sites

Так я ж не знаю! Ви кажете, по квартирах та по складах шарився - я й повірив - так і було. Залазить у форточку - а там мільярд доларів лвжить. Він його хап - і втік - і шо ти йому зробиш без зброї? А зі зброєю "Бах!" - президентський синок мертвий. Ну і, звісно, український суд сказав би: Так йому і треба! Байдужеї чуй він син!

 

Соромно за свою дурість стало? Ну то змовчав би - не ганьбився б ще більше.

:lol2: :lol2: :lol2:

ты шизик, нафантазировал себе реальность про которую в ТС даже намека небыло

лана, проехали, реалист

Link to comment
Share on other sites

Знаєте, тут дискусій й без того підплінтусного рівня, щоб ще тут "дурня вмикати". Тож ви коли не в гуморі нормально дискутувати, то так й скажіть and don't waste our time. :)

А хіба це я звів дискусію до моєї персони? Ви ж самі визнали, що жодних серйозних аргументів на захист своєї позиції не маєтеє Тому ображати опонента, що надає невідпорні аргументи - це єдине, що ви можете.

 

Якийсь мікроскопічний гурток любителів постріляти агресивно намагається нав'язати своє хобі всій Україні. Якого хе? А може я зимню риболовлю люблю, а ви мені її хочете спаскудити, бо якщо по Україні почнуть мільйони озброєних придурків гасати - про відпочинок на свіжому повітрі доведеться забути - залишиться лише телевізор.

Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2:

ты шизик, нафантазировал себе реальность про которую в ТС даже намека небыло

лана, проехали, реалист

Перехід на особу опонента - це визнання поразки в дискусії - з чим і поздоровляю.

 

А взагалі в Україні багато справжніх проблем, щоб витрачати час на всіляку дурню. Тому бажаю вам тут самим помріяти про те, як нарвшті і в Україні можна буде чекати дитину зі школи, як із фронту: чи жива ще?

Link to comment
Share on other sites

 опонента, що надає невідпорні аргументи 

 нарвшті і в Україні можна буде чекати дитину зі школи, як із фронту: чи жива ще?

 

Да........это лишний раз подтверждает......

Link to comment
Share on other sites

Перехід на особу опонента - це визнання поразки в дискусії - з чим і поздоровляю.

 

А взагалі в Україні багато справжніх проблем, щоб витрачати час на всіляку дурню. Тому бажаю вам тут самим помріяти про те, як нарвшті і в Україні можна буде чекати дитину зі школи, як із фронту: чи жива ще?

Це ж не ж мене в голові такий маразм, а у вас, що наші політики роблять гроші грабуючи людей на вулиці і в домівках. Самі вавки в головах виведітьї перш ніж іншим діагнози ставити.

 

кто скажет шо эта цитата не была первая, пусть бросит в меня камень :lol2:

и ваще, либо сливай своего дилера, либо прекрати злоупотреблять ...

Link to comment
Share on other sites

 

 


А хіба це я звів дискусію до моєї персони?

При всій повазі до вашої персони, вона мені в контексті обговорення не є цікавою. Ви просто підняли питання щодо Саши стоматолога - от я й питаюся, а як власне саша та його сімейка розбагатіли. З чого починалося.

Link to comment
Share on other sites

Це ж не ж мене в голові такий маразм, а у вас, що наші політики роблять гроші грабуючи людей на вулиці і в домівках. Самі вавки в головах виведітьї перш ніж іншим діагнози ставити.

 

кто скажет шо эта цитата не была первая, пусть бросит в меня камень :lol2:

и ваще, либо сливай своего дилера, либо прекрати злоупотреблять ...

http://uapolitics.com/topic/14439-b%D1%96lia-donetcka-teroristi-rozstr%D1%96liali-shvidku/?do=findComment&comment=372147

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви ж самі визнали, що жодних серйозних аргументів на захист своєї позиції не маєтеє Тому ображати опонента, що надає невідпорні аргументи - це єдине, що ви можете.

Ну й прошу це до студії оформлене цитатою, щоб мені було зрозуміло про що йде мова. Де я це визнаю, та де вас ображаю.

Link to comment
Share on other sites

и ваще, либо сливай своего дилера, либо прекрати злоупотреблять ...

 

как, как можно это притягиват к этой теме :66:

вам сцылку на магнолия тв дать ? или на реестр бытовухи? или про ВОВ дать почитать ?

все, я умываю руки, на этот раз остаточно:)

Link to comment
Share on other sites

А хіба це я звів дискусію до моєї персони? Ви ж самі визнали, що жодних серйозних аргументів на захист своєї позиції не маєтеє Тому ображати опонента, що надає невідпорні аргументи - це єдине, що ви можете.

 

Якийсь мікроскопічний гурток любителів постріляти агресивно намагається нав'язати своє хобі всій Україні. Якого хе? А може я зимню риболовлю люблю, а ви мені її хочете спаскудити, бо якщо по Україні почнуть мільйони озброєних придурків гасати - про відпочинок на свіжому повітрі доведеться забути - залишиться лише телевізор.

Дурнику! Я якраз на фазенді зі своїм мультуком. І сусіди просять, щоб я надовго з своєї землі в Київ не їхав, бо коли я тут, то вони почувають себе в безпеці. Думка сусідів для мене набагато вагоміша ніж висери недоумків, що бояться озброєного народу.

Ми, українці, нащадки козаків, що не уявляли собі життя без ВЛАСНОЇ зброї!

Вільна людина має зброю, раби - ні!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...