Перейти до змісту

Вільні люди мають зброю, раби - ні!


vkhavr2

Recommended Posts

Дурнику! Я якраз на фазенді зі своїм мультуком. І сусіди просять, щоб я надовго з своєї землі в Київ не їхав, бо коли я тут, то вони почувають себе в безпеці. Думка сусідів для мене набагато вагоміша ніж висери недоумків, що бояться озброєного народу.

Ми, українці, нащадки козаків, що не уявляли собі життя без ВЛАСНОЇ зброї!

Вільна людина має зброю, раби - ні!

В цю гілку, де показано конкретне життя (один лише епізод, правда) за вільного носіння зброї в Україні http://uapolitics.com/topic/14439-b%D1%96lia-donetcka-teroristi-rozstr%D1%96liali-shvidku/?do=findComment&comment=372147

ви всі чогось не поспішаєте.  Пояснити нам тупим, як класно мають почувати себе вільні люди в ДНР.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Пояснити нам тупим, як класно мають почувати себе вільні люди в ДНР.

Так тут половина форума на Майдане стояла, и прекрасно там себя свободными людьми чувствовала. Несмотря на полное отсутствие ментовского контроля и т.д.

Значит, может статься так, что качество мироощущения не совсем от огнестрела зависит, а от того - оккупирована ли территория кацапьем  ;)

Link to comment
Share on other sites

В цю гілку, де показано конкретне життя (один лише епізод, правда) за вільного носіння зброї в Україні http://uapolitics.com/topic/14439-b%D1%96lia-donetcka-teroristi-rozstr%D1%96liali-shvidku/?do=findComment&comment=372147

ви всі чогось не поспішаєте.  Пояснити нам тупим, як класно мають почувати себе вільні люди в ДНР.

Йолопе! Ти різницю між людьми та колорадами розумієш??? Якщо ні, то таки boojum  - це діагно!

Link to comment
Share on other sites

Йолопе! Ти різницю між людьми та колорадами розумієш??? Якщо ні, то таки boojum  - це діагно!

Скільки тобі років? Це тобі Дід Мороз розповів, що лише добрі люди хочуть мати зброю, а погані - не хочуть?

 

І ці люди когось називають неадекватним!

Link to comment
Share on other sites

 

 


що лише добрі люди хочуть мати зброю, а погані - не хочуть?

Плохие и так имеют. Им закон нафиг не нужет. И начальство все оружие имеет, и хорошее и плохое. 

Не имеют оружия только рабы и лохи.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Самое интересное(в который раз! )) ), что пример ДНР упоминается как аргумент против огнестрела. Хотя учитывая скорое наступление холодов и состояние дел на донбассе - нетрудно догадаться, что всей этой вооруженной швали захочется немного пощипать лохов как минимум в соседских областях.

Link to comment
Share on other sites

Скільки тобі років? Це тобі Дід Мороз розповів, що лише добрі люди хочуть мати зброю, а погані - не хочуть?

 

І ці люди когось називають неадекватним!

Мені вже 63 роки. Я - капітан запасу. Батько та мати воювали, діди та прадіди також.

Добрі люди мають мати можливість захищати себе, своїх близьких, свою честь та майно озброєною рукою. Бо в бандитів та колорадів зброя є. Тому і вільні люди мають мати зброю. Дурням та boojum   це не обов"язково!

Link to comment
Share on other sites

Самое интересное(в который раз! )) ), что пример ДНР упоминается как аргумент против огнестрела. Хотя учитывая скорое наступление холодов и состояние дел на донбассе - нетрудно догадаться, что всей этой вооруженной швали захочется немного пощипать лохов как минимум в соседских областях.

На прохання сусідів я зараз якраз живу на фазенді, бо "даун-нецькі біженці" вже зробили "візит" у сусідній дачний кооператив. А деякі під)(уйлятники заперечують право людей на збройний самозахист!

Ні!!!

Українці будуть вільними та озброєними!

Слава Україні!

Link to comment
Share on other sites

Самое интересное(в который раз! )) ), что пример ДНР упоминается как аргумент против огнестрела. Хотя учитывая скорое наступление холодов и состояние дел на донбассе - нетрудно догадаться, что всей этой вооруженной швали захочется немного пощипать лохов как минимум в соседских областях.

І що? Нехай вся Україна на ДНР перетворюється? Нехай "Швидку" на Хрещатику розстрілюють "вільні люди"?

Link to comment
Share on other sites

І що? Нехай вся Україна на ДНР перетворюється? Нехай "Швидку" на Хрещатику розстрілюють "вільні люди"?

В Києві більше 40 000 озброєних прихильників УАВЗ (Українська аслціація власників зброї). Жодного злочину із застосуванням ЛЕГАЛЬНОЇ зброї в минулому та цьому році НЕ БУЛО! Які ще "аргументи" є в супротивників легального володіння зброєю??? Лу-гандон не пропонувати, там зараз майже нема ЛЕГАЛЬНИХ власників зброї.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Ми, прихильники УАВЗ , зібралися гарною кумпанією у кількості 1000 ЛЕГАЛЬНИХ власників зброї та підписали петицію щодо приняття "Закону про зброю". Чи здатні противники озброєння народу зробити щось схоже??? Це стосовно того, кого більше!

Link to comment
Share on other sites

Ну и бред. У вас вообще есть понятие о "причина-следствие"?

Можете навести приклад розстрілу "швидкої" : 2-х лікарів, водія і пацієнта за попередні 22 роки незалежності? У часи, які іноді були хоч і бандитськими (90-ті)ї але масово зброї у населення на руках не було?

 

Чи відомо вам, що за офіційною американською статистикою більше чверті людей є психічно ненормальними, близько 6 відсотків - важко хворими? І вам, мабуть, дуже хочеться пожити у світі, де кожної хвилини в когось може поїхати дах і він почне стріляти навмання у перехожих, пасажирів у автобусі і т.д.?

 

Дякую - не треба.

Link to comment
Share on other sites

 

 


І що? 

Не знаю, жду вот от вас цитат, где я вас оскорбляю и признаю что мне нечем крыть ваши аргументы. Вам виднее, когда они будут.

 

 

 


Нехай вся Україна на ДНР перетворюється? Нехай "Швидку" на Хрещатику розстрілюють "вільні люди"?
По-моему вы упустили из виду тот момент, что в "ДНР" Донецк превратился после оккупации кацапьем и бандвой, вооруженной нелегальными стволами.
А не после легализации  :shuffle:
Link to comment
Share on other sites

Вільні люди мають зброю, раби - ні!

 

Это новый девиз барыг оружием? Каким образом оружие коррелируется с свободой а тем более с рабами?! Свобода это скорее моральное состояние человека а не наличие или отсутствие оружия.  Я бы с свободным оборотом оружия не спешил,

 

В Києві більше 40 000 озброєних прихильників УАВЗ (Українська аслціація власників зброї). Жодного злочину із застосуванням ЛЕГАЛЬНОЇ зброї в минулому та цьому році НЕ БУЛО! 

Это басни, полно случаев травм на охоте, не единичны случаи травмирования детей своими же братьями и сестрами. Оружие это большая ответственность народ еще не готов к такой ответственности.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чи відомо вам, що за офіційною американською статистикою більше чверті людей є психічно ненормальними, близько 6 відсотків - важко хворими?

Наверное для этого во всех законах о легалайзе имеется графа про медобследование  :weep:

Но вообще аргумент шикарный, поскольку многое говорит о том, как на самом деле противники легалайза относятся к людям  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Дякую - не треба.

угу, просто попробуйте почитать, что такое логика (Не по анекдоту о ВВ). 

 

Чтобы легче было строить логическую цепочку.

Скорую расстреляли "обыватели" из зарегистрированного оружия?

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

 

 


Это новый девиз барыг оружием? Каким образом оружие коррелируется с свободой а тем более с рабами?! Свобода это скорее моральное состояние человека а не наличие или отсутствие оружия.

Да я больше даже скажу. Свобода - это скорее моральное состояние, а не то что чувак к примеру за решеткой сидит. :)

Философия - штука мощная.

Link to comment
Share on other sites

 

Не знаю, жду вот от вас цитат, где я вас оскорбляю и признаю что мне нечем крыть ваши аргументы. Вам виднее, когда они будут.

 

 

 

По-моему вы упустили из виду тот момент, что в "ДНР" Донецк превратился после оккупации кацапьем и бандвой, вооруженной нелегальными стволами.
А не после легализации  :shuffle:

 

1). Це публічний форум. Будете заперечувати, що прибічники зброї на вулицях мене тут обзивали останніми словами? А Ви граєте в їхній команді. Якщо не всі прибічники легалайзу є агресивною бикотою - мені достатньо, що таких більшість.

 

2). Нелегальні ці стволи в Україні. А в ДНР вони мають зброю цілком легально. І я пропоную Вам і іншим подивитись на українське суспільство в мініатюрі, де _носіння_ зброї на вулиці є легальним.

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

Наверное для этого во всех законах о легалайзе имеется графа про медобследование  :weep:

Но вообще аргумент шикарный, поскольку многое говорит о том, как на самом деле противники легалайза относятся к людям  :tu:

Про "медобследование" в українських реаліях залишу на Вашій совісті. А останнє речення не зрозумів: Ви заперечуєте статистику Національного інституту здоров'я США? На якій підставі? І що, пропонуєте мені з політкоректних міркувань дозволити носіння зброї олігофренами? Бо ж порядні люди називають їх "альтернативно обдарованими" і вважають ущемлення їх у правах дикістю?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Оружие это большая ответственность народ еще не готов к такой ответственности.

К чему еще не готов народ?

 

 


1). Це публічний форум. Будете заперечувати, що прибічники зброї на вулицях мене тут не обзивали останніми словами? А Ви граєте в їхній команді. Якщо не всі прибічники легалайзу є агресивною бикотою - мені достатньо, що таких більшість.

Мы мне лично написали, будто я вас оскорбляю. Реальности это не соответствует. Так что бросайте лукавить.

 

 


Нелегальні ці стволи в Україні. А в ДНР вони мають зброю цілком легально. І я пропоную Вам і іншим подивитись на українське суспільство, де _носіння_ зброї на вулиці ї легальним.

ДНР является террористической организацией, на тот случай если вы и тут не в курсе дел. Все, на что вы там можете посмотреть - это каково живется под кацапской оккупацией и террористами.

Link to comment
Share on other sites

 

 


І я пропоную Вам і іншим подивитись на українське суспільство в мініатюрі, де _носіння_ зброї на вулиці є легальним.

БЛЯ!!! Вы хоть чуть чуть......!!!!

Сравнить раздачу оружия обособленной группе лиц, для выполнения определенных задач (по сути - набор и вооружение банд), с легализацией оружия для всего населения.

 

Вы извините меня, демагог.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Про "медобследование" в українських реаліях залишу на Вашій совісті.

Да нет, вы развейте свою мысль - что еще вы на моей совести хотите оставить? Украинские права, украинские дипломы, украинское право голоса? Украинское право на суверенитет? Ну, расскажите мне пожалуйста :) Про наши реалии.

А то как-то так интересно получается - тут читаем, тут не читаем, а тут рыбу заворачивали... (с)

Link to comment
Share on other sites

 

 


А останнє речення не зрозумів: Ви заперечуєте статистику Національного інституту здоров'я США?

Нет, я просто констатирую принципиальную разницу в мировоззрении противников и сторонников огнестрела.

Сторонники огнестрела исходят из того, что люди вокруг них - такие же, как они сами, и соответственно должны иметь равные права. За исключением временно недееспособных и так далее.

Противники огнестрела, насколько я вижу, исповедуют несколько иную матрицу. Вкратце ее можно описать так: я-то нормальный, но вот вокруг меня - чертово быдло, которому не то что оружие, а и резиновую пиписку в руки давать нельзя, а то зарежет ей кого-то либо сам удавится. Сие быдло "не готово", и потому нужно закрыть и не пущать.

Link to comment
Share on other sites

Да нет, вы развейте свою мысль - что еще вы на моей совести хотите оставить? Украинские права, украинские дипломы, украинское право голоса? Украинское право на суверенитет? Ну, расскажите мне пожалуйста :) Про наши реалии.

А то как-то так интересно получается - тут читаем, тут не читаем, а тут рыбу заворачивали... (с)

Набридло. Мені нецікаво обговорювати ані себе самого, а тим більше вас чи якийсь інший нік в інтернеті. Я навів переконливий приклад частини України (т.зв. ДНР), де _кожен_ має право мати зброю. Подивіться на життя там і уявіть таке по всій Україні. Вам би це сподобалось? Мені - ні. Переконайте мене, що життя в ДНР є більш безпечним, ніж у Великій Британії, де зброю не носить навіть поліція. Чому? Бо зброя може випадково когось убити (для того її зроблено). А в цивілізованому світі життя людини - пріоритет номер один.

Link to comment
Share on other sites

Нет, я просто констатирую принципиальную разницу в мировоззрении противников и сторонников огнестрела.

Сторонники огнестрела исходят из того, что люди вокруг них - такие же, как они сами, и соответственно должны иметь равные права. За исключением временно недееспособных и так далее.

Противники огнестрела, насколько я вижу, исповедуют несколько иную матрицу. Вкратце ее можно описать так: я-то нормальный, но вот вокруг меня - чертово быдло, которому не то что оружие, а и резиновую пиписку в руки давать нельзя, а то зарежет ей кого-то либо сам удавится. Сие быдло "не готово", и потому нужно закрыть и не пущать.

Не пересмикуйте. Я там висловив свою позицію досить чітко. Оскільки чверть населення - психи - давати зброю не можна _нікому_. Де ви тут побачили дискримінацію?

Link to comment
Share on other sites

 

 


), де _кожен_ має право мати зброю.

Даа-а?????? Пруф пжста.

На оккупированной территории действуют вооруженны банды и кацапские войска. Каким боком это к легализации оружия?!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...