Перейти до змісту

Попытка российских полицейских разогнать митинг в Севастополе


Fisher

Recommended Posts

:fp1:https://www.youtube.com/watch?v=FXmiVCbEPis

 

Севастополь не успел стать российским городом, как столкнулся с тем, что городская верхушка коррупционеров, засевших у власти, пытается запретить и разогнать митинг горожан, выступающих против коррупции, силами российской полиции, прибывшей из Москвы.

Link to comment
Share on other sites

"Севастополь это не Москва", "милиция с народом", "уже начинаются сомнения за что боролись"...

Наивные люди, они даже не понимают куда они попали :D

цікаво чий удар кийка для них приємніший - беркутівського чи омонівського?

Link to comment
Share on other sites

что вас так напугало? вежливый полисмен. а законы не надо соблюдать? я понимаю, что украинцы уже привыкли к махновщине. но мы то уже россияне и должны соблюдать закон и порядок у себя в стране. не надо уподобляться соседям. 

Link to comment
Share on other sites

что вас так напугало? вежливый полисмен. а законы не надо соблюдать? я понимаю, что украинцы уже привыкли к махновщине. но мы то уже россияне и должны соблюдать закон и порядок у себя в стране. не надо уподобляться соседям. 

 

А коли рехверендум проводили, законів не потрібно було дотримуватись?

Link to comment
Share on other sites

А коли рехверендум проводили, законів не потрібно було дотримуватись?

 

 А коли в ментів кидали молотови, замість того щоб кидати молотови в дачі і автівки депутатів, то закони теж були не потрібні?

Link to comment
Share on other sites

что вас так напугало? вежливый полисмен. а законы не надо соблюдать? я понимаю, что украинцы уже привыкли к махновщине. но мы то уже россияне и должны соблюдать закон и порядок у себя в стране. не надо уподобляться соседям.

 

Напугало? Где вы испуг увидели???

А насчет "мы то уже россияне" вы ролик то посмотрите, посмотрите.

Там перец ясно говорит московскому полицаю - мы не россияне, мы русские.

Но это он от непонимания ситуации так говорит. Скоро у него эту дурь дубинками выбьют.

Это он в Украине мог быть "русским". А в Фашераше станет как все в стойле - россиянином :D

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 А коли в ментів кидали молотови, замість того щоб кидати молотови в дачі і автівки депутатів, то закони теж були не потрібні?

 

А Ви погугліте, чому і після яких подій почали кидати коктейлі.

Link to comment
Share on other sites

 А коли в ментів кидали молотови, замість того щоб кидати молотови в дачі і автівки депутатів, то закони теж були не потрібні?

 

якби покалічили вас, ви б теж кидали (якби здоров'я, після побиття, дозволило)

Link to comment
Share on other sites

 Цікаво, що з приводу ролика збрехав би Кисєльов? Ага, є ідея! Видати цей матеріал як архівний. Тобто, "ось як фашистська хунта притісняла севастопольський люд до його звільнення. Ще й моськовськими поліціянтами прикидалися, покидьки!"

Link to comment
Share on other sites

 Цікаво, що з приводу ролика збрехав би Кисєльов? Ага, є ідея! Видати цей матеріал як архівний. Тобто, "ось як фашистська хунта притісняла севастопольський люд до його звільнення. Ще й моськовськими поліціянтами прикидалися, покидьки!"

 

мабуть "бандеровська провокація проти поліцая, який не піддався і був вкрай ввічливим до кінця"

Link to comment
Share on other sites

что вас так напугало? вежливый полисмен. а законы не надо соблюдать? я понимаю, что украинцы уже привыкли к махновщине. но мы то уже россияне и должны соблюдать закон и порядок у себя в стране. не надо уподобляться соседям. 

все це так, тільки хіба вам не смішно від того, як нові росіяни чіпляються за, такі їм нелюбимі, українські закони?  :D 

Link to comment
Share on other sites

А Ви погугліте, чому і після яких подій почали кидати коктейлі.

 

 Я прекрасно знаю чому. Мене дивує що після всіх тих подій люди продовжили розбиратись з шістками а не з винуватцями. На жаль наразі всі ці події виглядають як бійка шестірок.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...