Перейти до змісту

Відношення до побиття Шуфрича


Potato

Відношення до побиття Шуфрича  

146 проголосували

  1. 1. ?

    • Позитивне
      115
    • Негативне
      20
    • Я Шуфрич
      11


Recommended Posts

 

 


Пізно. Незалежно віл того, хто стоіть за цим чи баконіаною - процес запущений. І не нами (манюпасами). І не зараз.

Я бы сказал, что процесс этот стартовал в ноябре прошлого года, и до поры просто был поставлен на паузу.

Link to comment
Share on other sites

ви зрозумійте, що якщо тут почнеться Сомалі, то кацапів світ проситиме ввести сюди війська

не проситимуть. просто махнуть рукою. нахєр воно їм потрібно. грошей ми від ЄС точно не побачимо

Link to comment
Share on other sites

 

 


Шуфрич - це агент Пуйла в Україні, який зараз готує "повстання"

 

Згадаймо. І Шуфрич , і Ляшко вийшли з БЮТ. Тільки у обох різні наслідки. На Ляшка помстою оприлюднюють його минуле, а Шуфрич виходить чистим з води, і не просто чистим. Шуфрич переходить у Партію Регіонів, що декілька здивувало багатьох. Такий розумний оратор у Верховній Раді різко змінює партію , а потім і ідеї, які переслідує.

 

Мій висновок такий:

Якщо Ляшка вже звинувачували як людину від Льовочкина, Шуфрич явно показує як людину "сім'ї" а потім просто людину ПР, то чи можна останнього назвати "подвійним агентом". Якщо розумний шуфрич - подвійний агент, а Ляшко піариться ... то в діях Шуфрича нема нічогісінько!!!! того, що він оголошує на всю Україну заради України. Тобто яким би він не був агентом під прикриттям, на стороні ворогів - він БІЛЬШЕ робить поганого! Це суперечить стратегії України до нівелювання ідеї роботи "під прикриттям".

 

Тобто ця гра - вона не для цього часу і не такими жертвами і методами.

 

---

Останнє:

на прикладі теорії про Шуфрича - подвійного агента, чи роботи під прикриттям, народу і державі це все "до лампочки".

Значить всіх видимих супротивників вважати супротивниками. і відповідно реагувати. Ось І РЕАГУЮТЬ!!!

Ніяких вам бюрократій і папірців, тільки смітники на вулицях... це ще добре... ніж розстріл.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Від побаченого відео двоякість почуттів, але що мене найбільше занепокоїло, що чоловіки без балаклав. Видно, шо накипіло і неможливо втримати емоції. Шкода, що хтось з них попадеться. чи може хтось за ними стояти? Поки вони таким чином борються може хтось і хоче за ними стояти. Подумалось про Беню.

Може хлопці і самі не знають що хтось їх хоче використати. Не хотілось би цього.

Байдуже. Як казав один американський сенатор: Ми не віримо у політичних ангелів, але віримо, що політичні чорти будуть битися і не дадуть тим самим комусь із них дуже зариватися. НМД, Шуфрич один з останніх нахаб, хто ще залишився у нас в політиці. Він належить до ціеї ж плеяди, що й Царьов, Калєсніченка, Бондаренка і т.п. Не має бути в парламенті країни людей, що плюють на країну і на її народ. Це абсолютний нонсенс і я, власне, тому підтримую побиття пики Шуфричу. Це було, до речі, колись звичною справою в найвишуканішому товаристві - дати ляпаса негіднику. Скажете, у нас немає дуелей? Гадаєте, що він не засцяв би?

Link to comment
Share on other sites

Цікаво,  чи  потрапить  до  смітника  Тая  Повалій?  Чи  вона  з  Москви  ще  не  повернулася?

Я  хоч  категорично  проти  таких  методів(смітників),  але  декого  таки  треба  трохи  налякати.

Питання  тільки,  хто  диригент?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Від побаченого відео двоякість почуттів, але що мене найбільше занепокоїло, що чоловіки без балаклав. Видно, шо накипіло і неможливо втримати емоції. Шкода, що хтось з них попадеться. чи може хтось за ними стояти? Поки вони таким чином борються може хтось і хоче за ними стояти. Подумалось про Беню.

Може хлопці і самі не знають що хтось їх хоче використати. Не хотілось би цього.

 

А это видео не вызывает двойственных чувств?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ql0ZnFlt4zw

 

Напомню, Шуфрич - один из организаторов этих убийств. Как и Мирошниченко.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Я вспоминаю трио этих сцыкливых чмошников на Майдане.

Которые 19 января метали говновысеры в сторону решительно настроенных людей.

Называли гнидами и провокаторами.

А попозжа, после встречи с овощем понапивались и завывали "нас всих повбывають"

кулявлобы йобаные.

 

От мне интересно, победили бы мы овоща, если бы стояли, танцювалы и мычали, как быдло, не давая отпора и не атакуя в ответ?

Как непосредственный участник тех событий я утверждаю: нет!

 

И сейчас то же самое.

 

Никто не будет делать никаких люстраций. Эти мрази лобызаются в десна в кулуарах. Ворон ворону глаз не выклюет.

 

Только страх физической расправы может заставить этих козлов как-то реагировать.

Реальный страх, а не трепотня.

 

Но, как всегда находятся диванные соплежуи-чистоплюи и кулявлобы, которые начинают завывать, мол шо ж цэ койиться, людонькы! Це ж не по димакратически!

 

Згоден.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А это видео не вызывает двойственных чувств?

 

Напомню, Шуфрич - один из организаторов этих убийств. Как и Мирошниченко.

 

 

є тільки одне питання: чого не вистачає нинішній владі щоб виявити і покарати винних?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я вспоминаю трио этих сцыкливых чмошников на Майдане.

Которые 19 января метали говновысеры в сторону решительно настроенных людей.

Называли гнидами и провокаторами.

А попозжа, после встречи с овощем понапивались и завывали "нас всих повбывають"

кулявлобы йобаные.

 

От мне интересно, победили бы мы овоща, если бы стояли, танцювалы и мычали, как быдло, не давая отпора и не атакуя в ответ?

Как непосредственный участник тех событий я утверждаю: нет!

 

И сейчас то же самое. 

 

Никто не будет делать никаких люстраций. Эти мрази лобызаются в десна в кулуарах. Ворон ворону глаз не выклюет.

 

Только страх физической расправы может заставить этих козлов как-то реагировать.

Реальный страх, а не трепотня.

 

Но, как всегда находятся диванные соплежуи-чистоплюи и кулявлобы, которые начинают завывать, мол шо ж цэ койиться, людонькы! Це ж не по димакратически!

Я думав про це. Важко сказати. Можливо, якщо б йшли довшим шляхом, це все вирішувалось довше, але можливо результат був би все ж позитивним. І  точно ми б врятували життя небесної сотні і тисяч військових які загинули. 

В цих смертях вина народу який був неготовий, не мав достатньо терпіння і волі мирно боротись. Якщо б в Києві виходили рік по 2 мільйони людей на вулицю кожен  день, всі підтримали безстроковий страйк цих смертей би не було і була б перемога

Link to comment
Share on other sites

є тільки одне питання: чого не вистачає нинішній владі щоб виявити і покарати винних?

 

хорошего кровавого пенделя под сраку.

 

шоб очко схлопнулось

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я думав про це. Важко сказати. Можливо, якщо б йшли довшим шляхом, це все вирішувалось довше, але можливо результат був би все ж позитивним. І  точно ми б врятували життя небесної сотні і тисяч військових які загинули. 

В цих смертях вина народу який був неготовий, не мав достатньо терпіння і волі мирно боротись. Якщо б в Києві виходили рік по 2 мільйони людей на вулицю кожен  день, всі підтримали безстроковий страйк цих смертей би не було і була б перемога

 

можлыво, хуйжлыво

 

фубля

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ви зрозумійте, що якщо тут почнеться Сомалі, то кацапів світ проситиме ввести сюди війська

OldBoy, дякую за ваш [-1] до моєї попередньої цитати.

 

Ви просто двічі підтверджуєте в моїх очах стратегію Юлі / БЮТ / Батьківщина (як особливу стратегію Кремля). Цитату вашу тут додаю для доказової бази.

Ви ж особливий прихильник, хоч іноді з своїм власним "Фе".

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

хорошего кровавого пенделя под сраку.

 

шоб очко схлопнулось

це діє якщо діє припущення, що є якась інша потенційна влада, дуже хороша позитивна влада. Але такої влади немає. Після пєндєля як видно з історії до влади приходить найжахливіше що може бути  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А это видео не вызывает двойственных чувств?

 

 

Напомню, Шуфрич - один из организаторов этих убийств. Как и Мирошниченко.

ви що думаєте.що я якимось чином захищаю Шуфрича? Те що він отримав, то є так мало за все що він робив у ВР і зараз, як перегаворщик. Я про те, що хлопців пов"яжуть і заведуть справу і шкода, що вони не в балаклавах. Мені всеодно, що негативного говорять про ПС, я за ПС.

я там чітко написала.

Link to comment
Share on other sites

OldBoy, дякую за ваш [-1] до моєї попередньої цитати.

 

Ви просто двічі підтверджуєте в моїх очах стратегію Юлі / БЮТ / Батьківщина. Цитату вашу тут додаю для доказової бази.

Ви ж особливий прихильник, хоч іноді з своїм власним "Фе".

 

Я тоже отминусовал вашу примитивную брехню. Хорошо, что вы сами отметили ее красным.

Шуфрич - выходец из СДПУ(о) - как, кстати, и нынешний президент.

 

Минусовал не без сомнений - просто осознавая, что вы человек неадекватный, психически нездоровый. Таких жалеть надо - но у меня сегодня, к сожалению, не получилось.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

це діє якщо діє припущення, що є якась інша потенційна влада, дуже хороша позитивна влада. Але такої влади немає. Після пєндєля як видно з історії до влади приходить найжахливіше що може бути  

 

Зачем другую власть?

Эту гасить кровавыми пенделями.

Link to comment
Share on other sites

OldBoy, дякую за ваш [-1] до моєї попередньої цитати.

 

Ви просто двічі підтверджуєте в моїх очах стратегію Юлі / БЮТ / Батьківщина (як особливу стратегію Кремля). Цитату вашу тут додаю для доказової бази.

Ви ж особливий прихильник, хоч іноді з своїм власним "Фе".

 

я завжди мінусую відверту брехню.

Шуфрич ніколи не мав відношення до Батьківщини, а Ляшко вийшов не до зливу компромату на нього, а зразу після цього. Власне, компромат і злили щоб підштовхнути його до тушкування.

Ну а безглузде втягування в тему Тимошенко підтверджує мою думку про тимошенкоцентричну свідомість дрищів. Про що б ви не починали говорити, завжди виходить про Тимошенко. на більше у вас ні розуму, ні фантазії не вистачає.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тему не читал.

Ролик посмотрел еще днем, и сразу возникла мысль, что нам показали чистый PR

 

Почему:

1. Как я понял выдвигается в Одессе, где ваты хватает

2. Нужно "выгодно" отличится от остальной вато - кандидатов.

3. Для этого идеально подходит роль "мученика" от ПС.

4. Все видео выглядит как избиение всеми одного гандона. Просто никто его толком не защищал, и все только пистили как могли, но не особо сильно. Чтобы не упал и не пришлось добивать ногами. Так просунулся через масовку - дал пинка или оплеуху и стал масовкой, чтобы делать вид что не пропускаешь следующего.

5. Какого он вышел видя ситуацию непонятно. Ну это если бы все было взаправду. из большого здание ОГА - уверен есть 10 выходов...

Змінено користувачем BaluSeat
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чим більше не реагування до прихованого і відкритого коллаборационізму - тим більше проблем.

 

Треба іноді бути простішими у великій політиці. Ніби не хочемо звинувачень від Москви. Але нереагуванням - ми провокуємо більш маштабний стратегічний "захват" теріторій України. Тобто мовчазні "толерантні" дії провокують здачу теріторій України для ЛНР /ДНР, не дай боже ... ХНР.

 

 

ДУМАЙ ГЛОБАЛЬНО, ДІЙ ЛОКАЛЬНО

Link to comment
Share on other sites

чого не вистачає нинішній владі щоб виявити і покарати винних?

Качественных несмертельных песдюлин и спуска по Андреевскому в мусорном баке. Повторять до закрепления на уровне рефлексов.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

а хто буде країною керувати?

Посмотри, вся страна завешана партийной рекламой, желающих керуваты вагон. А если они будут чувствовать ответственность за свои действия во власти, то это будет явно на пользу, такой себе направленный отбор отстрелом.

Link to comment
Share on other sites

Качественных несмертельных песдюлин и спуска по Андреевскому в мусорном баке. Повторять до закрепления на уровне рефлексов.

 

ну тоді піздюлі шуфричам виглядають як кажуть німці "чуханням лівого вуха правою рукою"

Link to comment
Share on other sites

Я тоже отминусовал вашу примитивную брехню. Хорошо, что вы сами отметили ее красным.

Минусовал не без сомнений - просто осознавая, что вы человек неадекватный, психически нездоровый. Таких жалеть надо - но у меня сегодня, к сожалению, не получилось.

 

Значит плохой с вас ! прокурор.

 

Я специально посмотрел Википедию Шуфрича. и увидел, что да там ничего не значится о партии Юли.

Значит я свою логику вёл в контексте своего мнения - и вместо наводящих вопросов ко мне - Вы просто обвинили в брехне которую хочу вам навязать, не выяснив в том, в чём я сам ошибочно был уверен.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Шуфрич,_Нестор_Иванович

 

Соответственно спс, за минусы, не простительные мне ошибки, но и за яркие БЮТ-реакции.

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...