Перейти до змісту

Відношення до побиття Шуфрича


Potato

Відношення до побиття Шуфрича  

146 проголосували

  1. 1. ?

    • Позитивне
      115
    • Негативне
      20
    • Я Шуфрич
      11


Recommended Posts

Якось дивно виглядає твоє ниття на публіку про суди над шуфричами.До чого тут форумці? Ти кажи своїй косатій патронесі і її підлеглому яремі-прокуратору.А то триндиш не по-дєлу як троцький.

 

Вот зададимся простым вопросом - а известно ли йуле про числені злочини шурфича и прочей мудачуковской кодлы?

Абсолютно все известно, я гарантирую это!

И что - а ничего, пускай прокуроры занимаются, говорят нам йульги. Вот в этом - все они :Ganba:

Змінено користувачем YUGRED
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якось дивно виглядає твоє ниття на публіку про суди над шуфричами.До чого тут форумці? Ти кажи своїй косатій патронесі і її підлеглому яремі-прокуратору.А то триндиш не по-дєлу як троцький.

 

ти дрищ чи просто дурак?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Помоему, ни у одного здравомыслящего человека не может даже возникнуть сомнений насчет того, что этот халдей кума хуйла - агент враждебного государства и наглый враг. А по совместительству - ворюга и пособник преступного режима овоща.

 

Нееее, давайте сопли попускаем по поводу начищенного ебала этого борзомета.

 

Кто смотрел видео, тот увидел, что шуфрич еще и залупался, провоцируя продолжение. Поэтому, я и писал, что там не хватало того хлопца из Харькова, чтобы отправить залупастенького в нокаут.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Вот зададимся простым вопросом - а известно ли йуле про числені злочини шурфича и прочей мудачуковской кодлы?

Абсолютно все известно, я гарантирую это!

И что - а ничего, пускай прокуроры занимаются, говорят нам йульги. Вот в этом - все они :Ganba:

 

 

ти за кого голосував?

Link to comment
Share on other sites

Якось дивно виглядає твоє ниття на публіку про суди над шуфричами.До чого тут форумці? Ти кажи своїй косатій патронесі і її підлеглому яремі-прокуратору.А то триндиш не по-дєлу як троцький.

 

А всенародно избранный президент ведь может ярему-прокуратора, подчиненного косатой патронессы, на радость своему всенароду, уволить и заменить решительным, честным, квалифицированным и не подчиненным косатой патронессе?

Или не может?

Link to comment
Share on other sites

Вот зададимся простым вопросом - а известно ли йуле про числені злочини шурфича и прочей мудачуковской кодлы?

Абсолютно все известно, я гарантирую это!

И что - а ничего, пускай прокуроры занимаются, говорят нам йульги. Вот в этом - все они :Ganba:

 

Не только по этому посту: анархист?

Link to comment
Share on other sites

вуйко проголосував за Порошенка. І от через 100 днів він мені пише:

 

 

 

Якось дивно виглядає твоє ниття на публіку про суди над шуфричами.До чого тут форумці? Ти кажи своїй косатій патронесі і її підлеглому яремі-прокуратору.А то триндиш не по-дєлу як троцький.

 

 

ну не підарас?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А всенародно избранный президент ведь может ярему-прокуратора, подчиненного косатой патронессы, на радость своему всенароду, уволить и заменить решительным, честным, квалифицированным и не подчиненным косатой патронессе?

Или не может?

Не може. Там мафія. Я його не виправдовую, але й завдання в нього важке _за умови, що хоче щось змінити на краще_ (що не очевидно).

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

Не може. Там мафія. Я його не виправдовую, але й завдання в нього важке _за умови, що хоче щось змінити на краще_ (що не очевидно).

 

 

поясніть всю глибину своєї думки.

Порошенко очолює мафію, чи живе із нею в симбіозі, чи служить їй?

Link to comment
Share on other sites

Не може. Там мафія. Я його не виправдовую, але й завдання в нього важке _за умови, що хоче щось змінити на краще_ (що не очевидно).

 

А назначить, выходит, мог.

Кандидатуру президентского кума (подчиненного, как нам говорят, косатой патронессе) президенту  мафия посоветовала, да? И он ничегошечки не смог сделать?

Link to comment
Share on other sites

поясніть всю глибину своєї думки.

Порошенко очолює мафію, чи живе із нею в симбіозі, чи служить їй?

Боїться її. Бо можуть зруйнувати (через саботаж) всю "кривоохоронну" систему (яка не є).

Link to comment
Share on other sites

А назначить, выходит, мог.

Кандидатуру президентского кума (подчиненного, как нам говорят, косатой патронессе) президенту  мафия посоветовала, да? И он ничегошечки не смог сделать?

Пам'ятаєте "Хрещеного батька"? Там режисер теж нібито мав право призначати акторів у своєму фільмі. Але мафія йому зробила пропозицію, від якої не зміг відмовитись.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Нееее, давайте сопли попускаем по поводу начищенного ебала этого борзомета.

Да тут уже Юля, Порох, мафия, большая политика и астрология сплелись в тугой комок. Есть тут люди, которым что битая морда шуфрича, что синтез теломеразы, что новая модель айфона - не более чем удобный повод свести разговор к политическому курсу любимой партии.

Link to comment
Share on other sites

Не только по этому посту: анархист?

 

Вовсе нет B-) . 

Вопрос-то в другом - если йуляше известно про все "подвиги" шурфеча - почему она до сих пор не сдала его со всеми потрохами, как законнопослушный гражданин?  8-:

Змінено користувачем YUGRED
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Боїться її. Бо можуть зруйнувати (через саботаж) всю "кривоохоронну" систему (яка не є).

 

 

тобто, на Майдані на броньовичку він не боявся, а зараз боїться таємничої мафії?

Link to comment
Share on other sites

Боїться її. Бо можуть зруйнувати (через саботаж) всю "кривоохоронну" систему (яка не є).

 

Порошенко сам вийшов з цієї системи, вирогідінсть, що він її зламає, дуже мала

Link to comment
Share on other sites

А до цього 23 роки що було?

 

ну так народ і винуватий. хто винуватий що в другий тур вийшло 2 сорти гімна? хто винуватий що в кінці кінців президентом став двічінепідсудний?

народ. бо вибори були чесні. і народ винний в тому в рівній мірі тим що відбулося і відбувається, бо нездатний (сподіваюсь був нездатний) зробити нормальний вибір.

і тому на народі в равній мірі вина за гибель наших хлопців на майдані і на гибель наших хлопців на донбасі. то і народ має бути покараний так саме як і політики

можемо виправдовуватись тим що незрілі, не було досвіду. але і політики те ж можуть сказати те саме.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"за партию войны"  :gigi:

 

 

ну як можна бути таким сцикуном?

скільки тобі років, ти ж мабуть дорослим мужиком себе вважаєш. І при цьому сциш елементарно взяти на себе відповідальність за свій політичний вибір   :bluet:

Link to comment
Share on other sites

Пам'ятаєте "Хрещеного батька"? Там режисер теж нібито мав право призначати акторів у своєму фільмі. Але мафія йому зробила пропозицію, від якої не зміг відмовитись.

 

А, теперь понятно.

Мафия руководит, а президент у нас не настоящий, он для бутафории - и для всенарода, который на выборах вроде как избирал гаранта Конституции, но на самом деле ничего подобного - ставленника мафии. Ужас...

И это непотребство не только в прокуратуре, получается. Во всех силовых структурах. Выходит, и Гелетей ставленник мафии. И Наливайченко. Тройной ужас...

Link to comment
Share on other sites

 

 


так я і  до повалення крупського скептично ставлюсь. краще б

А. Ну тогда понятно.

А к созданию этой ветки почему не относитесь скептично? Лучше б... (придумать по вкусу). Не?

Link to comment
Share on other sites

тобто, на Майдані на броньовичку він не боявся, а зараз боїться таємничої мафії?

Я особисто вважаю, що цього "горинича" на майдан відправила саме мафія, якщо під цим розуміти український політичний клас, що складається головно з олігархів. Як люди прагматичні, вони вирішили. , що тримати всі яйця в одному кошику це якось по-лохівськи і вирішили поствити під контроль і Майдан.

Для чого обрали старі добре перевірені кадри.

 

Мені може хтось відповісти, це випдково, що вже друга українська революція не дає _жодного_ нового імені у вищій лізі української політики? Наполеон, Кромвель, Ленін - всі вийшли з невідомості в історичні особи. І лише в Україні 23 роки - ті самі особи...

Link to comment
Share on other sites

вуйко проголосував за Порошенка. І от через 100 днів він мені пише:

 

 

 

ну не підарас?

 Шо, за нє імєнієм аргументів треба обізвати опонента? То так по-косатому...

Ну, майже як цього прилизаного Хорошковського багіня істотою напомаженою

називала. Думаєш буду тебі кричати -"Сам дурак!" ? Ні. Нє паймьйош.

Ти ж юльок, адепт вагіни.А то невиліковний діагноз...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...