Перейти до змісту

Донецк - Проукраинский марш единства


Odessit

Recommended Posts

 Хмм..Это я туплю?.. То есть--это не вы писали, что  "и украинский он будет знать тоже.".

 

 И эти знания  ему не помогут "внуку усваивать материал на украинском"?

 

 А ведь это всё ваши цитаты--то, что в кавычках!

 

 

Тогда, тогда... тогда..... Может нам громады спытаца кто тут тупит? ;o

А вы не видите разницы в усвоении материала по всем предметам на родном языке и на том, который только изучаешь?

Link to comment
Share on other sites

направлення на бюджет в ХНУВС. В Київ мені направлення не дали. а було лише два ВУЗи , де можна було отримати такий рівень міліцейської освіти, який мене задовольняв. 

Ну так вы выбирали "такой уровень", а я речь виду о школах и региональных ВУЗах в областных городах.

Link to comment
Share on other sites

 немає ніякої різниці якщо є чим засвоювати

Разница есть. То ли понять и запомнить, то ли сначала перевести хоть и с легкостью. Я помню, как достаточно трудно было вкурить вышку и физику на первом курсе. Если бы их еще бы и на украинском читали бы, боюсь после первой же сессии из 5 групп максимум одна бы осталась.

Link to comment
Share on other sites

А вы не видите разницы в усвоении материала по всем предметам на родном языке и на том, который только изучаешь?

бляха.. як можна мову імперії, мову окупанта вважати рідною? Коли в Донбасі зрозуміють, що мова українська є основною зброєю в боротьбі з кацапстаном. Мені, наприклад, польська мова не дуже подобається. Але немає ЖОДНОГО!!! поляка, який би цурався своєї мови. Вони за неї готові горло гризти. Немає достатньо патріотизму і це корінь зла. Все звелося до одного - пажрать, пасрать, патрахать і апять пажрать. Більше пріоритетів нуль

Link to comment
Share on other sites

Разница есть. То ли понять и запомнить, то ли сначала перевести хоть и с легкостью. Я помню, как достаточно трудно было вкурить вышку и физику на первом курсе. Если бы их еще бы и на украинском читали бы, боюсь после первой же сессии из 5 групп максимум одна бы осталась.

 

 немає різниці для дитини.

 я не просто так пишу, маю досвід. :)

 

 у мене чоловік росіянин і я в побуті переважно російськомовна, дитина росла "в оточенні" російськомовних.

 в школу ми свідомо пішли українську, проблем не було ніяких абсолютно.

 

 вже десь через пів року дитина спокійно паралельно спілкувалась з однокласниками українською, а з нами російською.

 навпаки, двомовність, тримовність і т.д. лише додає до розвитку дитини.

 

 то просто ви не хочете і свої комплкси перекладаєте на онука.

Link to comment
Share on other sites

Разница есть. То ли понять и запомнить, то ли сначала перевести хоть и с легкостью. Я помню, как достаточно трудно было вкурить вышку и физику на первом курсе. Если бы их еще бы и на украинском читали бы, боюсь после первой же сессии из 5 групп максимум одна бы осталась.

Нінада ля-ля. Кому треба було і було бажання перебудувалися дуже швидко. В 90-ті навіть у Львові викладачам було дико спочатку викладати українською. Тому що багато з них закінчили вузи, де тотально була російська. За пів року все устаканилося. Справа не в важкості вивчити мову, справа в небажанні її вчити. Вона ж у вас там називається тєлячєй.

 

п.с. я вчився на механіко-математичному факультеті, так що добре знаю всі трабли з перекладом технічних термінів.

Змінено користувачем kurt
Link to comment
Share on other sites

немає різниці для дитини.

 я не просто так пишу, маю досвід. :)

 

 у мене чоловік росіянин і я в побуті переважно російськомовна, дитина росла "в оточенні" російськомовних.

 в школу ми свідомо пішли українську, проблем не було ніяких абсолютно.

 

 вже десь через пів року дитина спокійно паралельно спілкувалась з однокласниками українською, а з нами російською.

 навпаки, двомовність, тримовність і т.д. лише додає до розвитку дитини.

 

 то просто ви не хочете і свої комплкси перекладаєте на онука.

Саме так. Підтримую.

Link to comment
Share on other sites

 немає різниці для дитини.

 я не просто так пишу, маю досвід. :)

 

 у мене чоловік росіянин і я в побуті переважно російськомовна, дитина росла "в оточенні" російськомовних.

 в школу ми свідомо пішли українську, проблем не було ніяких абсолютно.

 

 вже десь через пів року дитина спокійно паралельно спілкувалась з однокласниками українською, а з нами російською.

 навпаки, двомовність, тримовність і т.д. лише додає до розвитку дитини.

 

 то просто ви не хочете і свої комплкси перекладаєте на онука.

Ответьте максимально честно, пожалуйста. Я никак не могу понять, почему вас так волнует, на каком языке здесь учатся наши дети. И почему меня совершенно не волнует, на каком учатся ваши? Почему вам так важно "победить" нас в этом языковом вопросе?

Link to comment
Share on other sites

Нінада ля-ля. Кому треба було і було бажання перебудувалися дуже швидко. В 90-ті навіть у Львові викладачам було дико спочатку викладати українською. Тому що багато з них закінчили вузи, де тотально була російська. За пів року все устаканилося. Справа не в важкості вивчити мову, справа в небажанні її вчити. Вона ж у вас там називається тєлячєй.

 

п.с. я вчився на механіко-математичному факультеті, так що добре знаю всі трабли з перекладом технічних термінів.

Не треба порівнювати викладачів і студентів. Викладач одного разу переклав те що добре знає, та й викладає собі (скоріше всього навіть рідною мовою). А студенту треба перекласти й засвоїти. Це дуже різні речі. 

Мову ніколи телячою не називав. Приїжджаючи на Черкащину до тещі, переходжу на українську.

Link to comment
Share on other sites

Ответьте максимально честно, пожалуйста. Я никак не могу понять, почему вас так волнует, на каком языке здесь учатся наши дети. И почему меня совершенно не волнует, на каком учатся ваши? Почему вам так важно "победить" нас в этом языковом вопросе?

 

 я не ставлю завдання нікого перемогти в мовному питанні. :)

 але мова має велике значення для порозуміння між собою особливо для наступних поколінь громадян України.

 

 можу навести приклад з власних спостережень в Ізріїлі.

 

 на пляж де ми відпочивали прийшла групка дітей видно після навчання бо з рюкзаками і між собою вони говорили на івриті,

 а потім коли частина з них пішла мабуть додому ті що залишились, на велике наше здивування, почали розмовляти  між собою російською. :D

 

 тобто мова (іврит) об*єднує їх як громадян однієї країни,

 хоча можливо їх батьки з різних куточків світу туди приїхали і відповідно зі своїми мовами.

Змінено користувачем Megan
Link to comment
Share on other sites

Хочется так скромно спросить - а где все эти хваленные батальоны Донбасс, Восток о которых было заявлено еще пару недель назад? неужели до сих пор формируются?

Link to comment
Share on other sites

Хочется так скромно спросить - а где все эти хваленные батальоны Донбасс, Восток о которых было заявлено еще пару недель назад? неужели до сих пор формируются?

а шо, они должны были до москвы гнать сепаратов?

пусть хоть себя защищают

Link to comment
Share on other sites

 я не ставлю завдання нікого перемогти в мовному питанні. :)

 але мова має веливе значення для порозуміння між собою особливо для наступних поколінь громадян України.

 

 можу навести приклад з власних спостережень в Ізріїлі.

 

 на пляж де ми відпочивали прийшла групка дітей видно після навчання бо з рюкзаками і між собою вони говорили на івриті,

 а потім коли частина з них пішла мабуть додому ті що залишились, на велике наше здивування, почали розмовляти  між собою російською. :D

 

 тобто мова (іврит) об*єднує їх як громадян однієї країни,

 хоча можливо їх батьки з різних куточків світу туди приїхали і відповідно зі своїми мовами.

Можливо ви не розумієте, що ми не відмовляємось вивчати українську мову? Ми просто хочемо вчитись рідною російською мовою. Як би вас це не ображало.

Link to comment
Share on other sites

Можливо ви не розумієте, що ми не відмовляємось вивчати українську мову? Ми просто хочемо вчитись рідною російською мовою. Як би вас це не ображало.

 

 мене це ніяк не ображає,

 здається закон про регіональні мови надає таку можливість, нє? 8-)

 

 хоча якщо придивитись уважніше, то виходить що ви просто навязуєте своє бачення онуку якою мовою йому краще навчатись,

 бо я впевнена що він у вас розумний і для ного не було б ніякої проблеми вчитись українською. :)

Link to comment
Share on other sites

Не треба порівнювати викладачів і студентів. Викладач одного разу переклав те що добре знає, та й викладає собі (скоріше всього навіть рідною мовою). А студенту треба перекласти й засвоїти. Це дуже різні речі. 

Мову ніколи телячою не називав. Приїжджаючи на Черкащину до тещі, переходжу на українську.

ви не дочитали мій пост після п.с.? Я якраз сам був студентом. Це стосувалося всіх без виключення.

Link to comment
Share on other sites

мене це ніяк не ображає,

здається закон про регіональні мови надає таку можливість, нє? 8-)

Тот, что Фарион переделывает? ;)

 

 

хоча якщо придивитись уважніше, то виходить що ви просто навязуєте своє бачення онуку якою мовою йому краще навчатись,

бо я впевнена що він у вас розумний і для ного не було б ніякої проблеми вчитись українською. :)

Да я то только внуку попробую навязать, а вы навязываете огромному количеству людей, имеющих свою точку зрения на этот довольно болезненный вопрос. Поверьте, если бы этот вопрос был решен раньше, врядли бы Янукович стал презом, а Крым остался бы украинским, а полмайдана было бы их Донбасса (врядли за Европу, но против коррупции точно).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хочется так скромно спросить - а где все эти хваленные батальоны Донбасс, Восток о которых было заявлено еще пару недель назад? неужели до сих пор формируются?

 

командир уже в плену в Славянске

Link to comment
Share on other sites

Согласен.

Ничто так не навредило Украине как глупый национализм.

Он ничуть не укрепил страну - потому что его адепты это диванная армия и борцы с каменными ленинами - но зато стал поводом для раскола общества.

И вот теперь встал вопрос: либо собрать общество обратно, либо разделить страну.

Так диванные борцуны предпочитают полстраны отдат ькацапам, но только не поступится принципами.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...