Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Пам'ятаєте, як тимошенко не дала ахметову розробляти черноморський шельф? От сиджу і думаю, чи правильно вона тоді зробила, чи ні :S

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 4

#1   Ельф  :

Ельф

Юзер

• Супербан
  • 964
  • Country Flag

По ідеї, якби дозволила, зараз би звідти качався газ в анексованому Криму.

Чи ні?

#2   Ельф  :

Ельф

Юзер

• Супербан
  • 964
  • Country Flag
Re: Пам'ятаєте, як тимошенко не дала ахметову розробляти черноморський шельф? От сиджу і думаю, чи правильно вона тоді зробила, чи ні :S

а чому в назвах тем нема смайликів? Так не можна  :Ganba:

#3   SlavRedko  :

SlavRedko

Ветеран

• Клуб
  • 48170
  • Country Flag
Re: Пам'ятаєте, як тимошенко не дала ахметову розробляти черноморський шельф? От сиджу і думаю, чи правильно вона тоді зробила, чи ні :S
Не правильная постановка вопроса, так как тогда никто не мог предположить такого варианта событий.
А не дала она ход той афере "Студенческая Ванька" правильно. По вполне прозаичной причине
Разработкой подобного рода должны заниматься серьезные компании которые смогут покрыть возможный ущерб от аварии

Повідомлення відредаговано SlavRedko: 28.04.2014 - 18:04

• 0
Список игноров : outsider, RiG, stels, On_, Газда, Гопник, Гоша, Андрійович, Spenser H

#4   Газда  :

Газда

Юзер

• Форумчанин
  • 3526
  • Country Flag

Разработкой подобного рода должны заниматься серьезные компании

Дiйсно? Й хто зараз цим займається?

Всі ці Шеврони та Шелли дуже люблять працювати з туземцями через офшори. Оптимізують податки, не?

• 0

#5   SlavRedko  :

SlavRedko

Ветеран

• Клуб
  • 48170
  • Country Flag
Ну так Тимоха и не хотела что бы украинцы были туземцами.
Или вы против?

Повідомлення відредаговано SlavRedko: 28.04.2014 - 18:18

• 0
Список игноров : outsider, RiG, stels, On_, Газда, Гопник, Гоша, Андрійович, Spenser H