Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Тарас Чорновіл: Тимошенко пов’язана з Путіним – це зрозуміло, мені здається, всім

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 34

#1   dominus  :

dominus

Ветеран

• Клуб
  • 34508
  • Country Flag

"У владі є чимало олігархів. Але більшість з них використовують владу для підвищення рентабельності власного бізнесу. Тоді як Тимошенко заробляє гроші на самій владі. Це гірше за олігархію. " - Тарас Ч. 

Вот я не понимают тех кто сейчас поддерживает Юлю? Ну ни как не понимаю. Кто они? 

Подробнее про Тимошенко и Путина тут: 

http://obozrevatel.c...aetsya-vsim.htm

но там слишком много. А суть вся в заголовке. 

• -1

#2   dominus  :

dominus

Ветеран

• Клуб
  • 34508
  • Country Flag
Re: Тарас Чорновіл: Тимошенко пов’язана з Путіним – це зрозуміло, мені здається, всім

Нещодавно журналіст Вахтанг Кіпіані написав у своєму Файсбуці чудесну фразу: Я нарешті зрозумів, чому мені ота вся Юлина компанія так не подобається, чому не можу терпіти Пашинського, її, Турчинова. Та тому що вони не є творцями, вони нічого не створювали, вони – бариги, торгаші. Юля конвертувала контакти, посади, впливи у реальні гроші. Жодні її статки не можуть бути підтверджені, і чіткого бізнесу у неї немає, яким би можна було б легалізувати "нормальну" декларацію. Вона ж не може офіційно задекларувати , що її бізнес – це партія "Батьківщина".

Банда Юли Тимошенко.  :D 

• 0

#3   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38594
  • Country Flag
Re: Тарас Чорновіл: Тимошенко пов’язана з Путіним – це зрозуміло, мені здається, всім

Тоді як Тимошенко заробляє гроші на самій владі. Це гірше за олігархію

Я тут юлькам то же самое говорил, когда они гнали на Пороха за предприятия в Раше.

Что Тимоха не будет вошкаться с какими-то свечными заводиками, она будет торговать

Украиной частями, или оптом. Первые ласточки мы наблюдаем сейчас, когда 

юльковласть сворачивает АТО только ради пиара Тимашонки в Луганске и Донецке.

• 0
Підра пішов нах. "Ми зробили це разом"© Foma, про що я жодної миті не жалкую, і сьогодні вчинив би так само

#4   KIT  :

KIT

Юзер

• Клуб
  • 4207
  • Country Flag

Нещодавно журналіст Вахтанг Кіпіані написав у своєму Файсбуці чудесну фразу: Я нарешті зрозумів, чому мені ота вся Юлина компанія так не подобається, чому не можу терпіти Пашинського, її, Турчинова. Та тому що вони не є творцями, вони нічого не створювали, вони – бариги, торгаші. Юля конвертувала контакти, посади, впливи у реальні гроші. Жодні її статки не можуть бути підтверджені, і чіткого бізнесу у неї немає, яким би можна було б легалізувати "нормальну" декларацію. Вона ж не може офіційно задекларувати , що її бізнес – це партія "Батьківщина".

Банда Юли Тимошенко.  :D 

Виглядає досить логічно, але й на газі в свій час вона добре нажилась хоч це також не задекларуєш.

• 0

#5   Груздев  :

Груздев

Новачок

• Клуб
  • 481
  • Country Flag

а конкретнее связь её с путиным в чём выражается - :S

• 0

#6   dominus  :

dominus

Ветеран

• Клуб
  • 34508
  • Country Flag

Неужели опыта ее правления людям мало что бы понять что ее к власти нельзя допускать было. Или люди такие тупые? Странно все это наблюдать в век интернета и СМИ которые все могут смотреть и читать. И того что на своей шкуре испытали. Забыли 2008 год как стали сразу в два раз беднее, когда "крыза мине"?  

• 0

#7   Wolter  :

Wolter

Новачок

• Клуб
  • 292
  • Country Flag
Фсё может быть,но и Порох молчит....И Тягнибока не слыхать.... видать тоже продались ПутЕну.
  • 0

#8   dominus  :

dominus

Ветеран

• Клуб
  • 34508
  • Country Flag

Я пригадую, як росіяни відбілювали Юлію Володимирівну після її посади. На одному з ток-шоу на російському телеканалі регіонал Болдирєв намагався заікнутися, що "Юлю правильно посадили", так присутні у студії "єдинороси" його буквально затоптали. Партію регіонів нещадно мочили, а Януковича назвали "последней сволочью". Також Путін декілька разів особисто звертався до української влади з вимогою звільнити свого партнера по газових угодах. Також офіційний Кремль, Путін, а також "Єдиная Россия" привітали звільнення Тимошенко, і через півтора місяця російський президент офіційно заявив, що у нас з Тимошенко "хороші взаємини". Ще раз наголошу: Путін – не та людина, яка грається за технологічними схемами, він імператор, він говорить, що хоче. Він не опускається до ігор "похвалити Юлю – значить її потопити". - Т.Ч. 

• 0

#9   Strangeways  :

Strangeways

Ветеран

• Клуб
  • 44991
  • Country Flag

я тут не раз писал уже :(

все верно (тарасу черноволу надо верить..не даст соврать)

верно все..

и зачем они плять в эту власть,зачем там на майдане бегали

жрали бы окорочка по ганделикам да писали бы книжки и по 120 гр толкали

• 0

#10   dominus  :

dominus

Ветеран

• Клуб
  • 34508
  • Country Flag

Фсё может быть,но и Порох молчит....И Тягнибока не слыхать.... видать тоже продались ПутЕну.

Они Юле продались или она их запугала. То что они молчат их похороны. Особенно Тягнывбок показал себя кто он есть насправді. 

• 0

#11   asmodey  :

asmodey

Постійний

• Форумчанин
  • 19699
  • киев-днепропеторовск
  • Country Flag

а конкретнее связь её с путиным в чём выражается - :S

ну как же - юлькасука!!!

• 0
"час еднатыся" (С) банда педро потрошка.

#12   Wolter  :

Wolter

Новачок

• Клуб
  • 292
  • Country Flag

Они Юле продались или она их запугала. То что они молчат их похороны. Особенно Тягнывбок показал себя кто он есть насправді.

====================================
Тогда хто у нас остался?!!!
  • 0

#13   dominus  :

dominus

Ветеран

• Клуб
  • 34508
  • Country Flag

====================================
Тогда хто у нас остался?!!!

Ярош и Беня. Они показали как надо Родину любить в Днепре. Остальных всех в газенваген. Причем всех. Потому что они еще и в Киеве допустят захваты СБУ и ВР. Путин потребует они все скажут есть. 

• 0

#14   dominus  :

dominus

Ветеран

• Клуб
  • 34508
  • Country Flag

Наступна історія: коли Ющенко зустрічався з Саакашвілі, то Юля – з Путіним. І вони обоє хіхікали над цією історією з краватками.

Як сказав мені пізніше Андрій Шкіль, оті три її "хі" вартували їй 3-х відсотків на президентських виборах.

Галичина цього не пробачила, галичани гуділи, і якби не протистояння "Тимошенко – Янукович", вона не набрала б такої кількості голосів. Але навіть при цьому всьому був дуже високий рівень "противсіхів", які в більшості своїй теж складалися з потенційного електорату Юлі. - Т.Ч.

• 0

#15   Spinoza  :

Spinoza

Юзер

• Клуб
  • 775
  • Country Flag

Оті 3% це мабуть ющ, коли  вирішив януку підіграти.

Ок юлька погана, знову противсіх, або зп любих друзів, аби остаточно добити країну?

• 0

#16   dominus  :

dominus

Ветеран

• Клуб
  • 34508
  • Country Flag

Попри електоральні втрати, Юлія фактично підтримала військову агресію Путіна в Грузію, зокрема в Південну Осетію та Абхазію. Її фракція категорично зривала голосування парламенту за засудження дій Путіна. Крім того, Ющенко хотів зробити екстравагантний крок і заблокувати українськими кораблями вихід кораблів ЧФ з Севастополя, аби ті не могли піти на Поті, стріляти в мирних громадян. Юля тоді вдалася до всіх можливих та неможливих кроків, аби не допустити реалізації ідеї президента України.

• 0

#17   Анатолий49  :

Анатолий49

Юзер

• Клуб
  • 718
  • Country Flag

Авторитет и репутация обличителей, например, упомянутых Черновила и Кипиани, не вызывает сомнений. Интереснее реакция безголовыхаргументных, что еще раз убеждает - не было, нет и не будет, в смысле толка, и смысла тоже.

• 0

#18   эЛКа  :

эЛКа

Бувалий

• Клуб
  • 25510
  • Country Flag

ти диви як активізувалися -то Балога, то Чорновіл Тарасик.))))

:snooks: :snooks:

• 1

#19   Старий  :

Старий

Юзер

• Форумчанин
  • 537
  • Country Flag

Попри електоральні втрати, Юлія фактично підтримала військову агресію Путіна в Грузію, зокрема в Південну Осетію та Абхазію. Її фракція категорично зривала голосування парламенту за засудження дій Путіна. Крім того, Ющенко хотів зробити екстравагантний крок і заблокувати українськими кораблями вихід кораблів ЧФ з Севастополя, аби ті не могли піти на Поті, стріляти в мирних громадян. Юля тоді вдалася до всіх можливих та неможливих кроків, аби не допустити реалізації ідеї президента України.

І тільки юльки тоді верещали, що Ющ піариться, а Юлька поводить себе як мудрий політик.

• 0

#20   Ельф  :

Ельф

Юзер

• Супербан
  • 964
  • Country Flag

балогавно, до речі, помилилося, назвавши Тимошенко колобком.

Колобок це якраз пеця. У кого тільки не був. Під ким тільки не лежав  :D

#21   asmodey  :

asmodey

Постійний

• Форумчанин
  • 19699
  • киев-днепропеторовск
  • Country Flag

тарасика понять можно - после всех его предательств и метаний ему банально никто не дает денег, вот, видимо и взял небольшой подряд на обсирание юльки... семью кормить-то надо..

• 0

#22   taktus  :

taktus

Новачок

• Форумчанин
  • 373
  • Country Flag

Подтверждаю: проверящие органы именно при Юле стали работать "профессионально" по каждому предприятию. Если до этого любого проверяльщика можно было задобрить коньяком-конфетками, то при Юле появились деловые хлопчики, которые либо со старта озвучивали сумму откупных, либо создавали тааакие акты, которыми можно было смело хоронить предприятие. И первому лицу приходилось ехать кланятся начальству инспектора, естественно, не с пустым бумажником тоже.

Бандюкович эту юлькину рэкет-службу только расширил и придал ей тотальный, всеохватывающий характер.

Повідомлення відредаговано taktus: 28.04.2014 - 19:41

• 0

#23   Старий  :

Старий

Юзер

• Форумчанин
  • 537
  • Country Flag

Та в частині "обсирання" Тарасику у Юльки ще вчитися і вчитися.

• 0

#24   Старий  :

Старий

Юзер

• Форумчанин
  • 537
  • Country Flag

Подтверждаю: проверящие органы именно при Юле стали работать "профессионально" по каждому предприятию. Если до этого любого проверяльщика можно было задобрить коньяком-конфетками, то при Юле появились деловые хлопчики, которые либо со старта озвучивали сумму откупных, либо создавали тааакие акты, которыми можно было смело хоронить предприятие. И первому лицу приходилось ехать кланятся начальству инспектора, естественно, не с пустым бумажником тоже.

Бандюкович эту юлькину рэкет-службу только расширил и придал ей тотальный, всеохватывающий характер.

А тендерна палата чого коштувала?

• 0

#25   Alisa  :

Alisa

Бувалий

• Клуб
  • 20939
  • Country Flag

сдается мне, юля - отвлекающий маневр 

ну, кому интетерсны ее 9,5%?

так нет жеж, юля да юля...

что-то тут не так...

• 0

#26   Strangeways  :

Strangeways

Ветеран

• Клуб
  • 44991
  • Country Flag

что-то тут не так...

за сеню боротьба!! надо юльку опустить по самое не могу что бы сеня сбежал со своими с БЮТ...но он то не дурак, петя премьером его не оставит ( с какого хрена) а так у яценюка если не премьер то спикер..а там не за горами и парламентские..если вообще конечно хоть какие выборы  

• 0

#27   asmodey  :

asmodey

Постійний

• Форумчанин
  • 19699
  • киев-днепропеторовск
  • Country Flag

что-то тут не так...

и кто ж посчитал ее 9,5% ? тот,кто педро насчитал уже 48? :lol2:

• 0

#28   Ельф  :

Ельф

Юзер

• Супербан
  • 964
  • Country Flag

жаль що не 46.

Бо з одиничкою було б дуже схоже на одного кандидата, з країни, у якій у пеці є активи.

#29   Zipperr  :

Zipperr

Юзер

• Форумчанин
  • 696

Ага,ага- совість нації

• 0

Ну й шо...

#30   Alisa  :

Alisa

Бувалий

• Клуб
  • 20939
  • Country Flag

http://ukraine-elect...bory_prezidenta

я здесь видела 

• 0