Перейти до змісту

Тарас Чорновіл: Тимошенко пов’язана з Путіним – це зрозуміло, мені здається, всім


dominus

Recommended Posts

"У владі є чимало олігархів. Але більшість з них використовують владу для підвищення рентабельності власного бізнесу. Тоді як Тимошенко заробляє гроші на самій владі. Це гірше за олігархію. " - Тарас Ч. 

 

Вот я не понимают тех кто сейчас поддерживает Юлю? Ну ни как не понимаю. Кто они? 

 

Подробнее про Тимошенко и Путина тут: 

http://obozrevatel.com/interview/94620-taras-chornovil-timoshenko-povyazana-z-putinim-tse-zrozumilo-meni-zdaetsya-vsim.htm

 

но там слишком много. А суть вся в заголовке. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нещодавно журналіст Вахтанг Кіпіані написав у своєму Файсбуці чудесну фразу: Я нарешті зрозумів, чому мені ота вся Юлина компанія так не подобається, чому не можу терпіти Пашинського, її, Турчинова. Та тому що вони не є творцями, вони нічого не створювали, вони – бариги, торгаші. Юля конвертувала контакти, посади, впливи у реальні гроші. Жодні її статки не можуть бути підтверджені, і чіткого бізнесу у неї немає, яким би можна було б легалізувати "нормальну" декларацію. Вона ж не може офіційно задекларувати , що її бізнес – це партія "Батьківщина".

 

Банда Юли Тимошенко.  :D 

Link to comment
Share on other sites

Тоді як Тимошенко заробляє гроші на самій владі. Це гірше за олігархію

Я тут юлькам то же самое говорил, когда они гнали на Пороха за предприятия в Раше.

Что Тимоха не будет вошкаться с какими-то свечными заводиками, она будет торговать

Украиной частями, или оптом. Первые ласточки мы наблюдаем сейчас, когда 

юльковласть сворачивает АТО только ради пиара Тимашонки в Луганске и Донецке.

Link to comment
Share on other sites

Нещодавно журналіст Вахтанг Кіпіані написав у своєму Файсбуці чудесну фразу: Я нарешті зрозумів, чому мені ота вся Юлина компанія так не подобається, чому не можу терпіти Пашинського, її, Турчинова. Та тому що вони не є творцями, вони нічого не створювали, вони – бариги, торгаші. Юля конвертувала контакти, посади, впливи у реальні гроші. Жодні її статки не можуть бути підтверджені, і чіткого бізнесу у неї немає, яким би можна було б легалізувати "нормальну" декларацію. Вона ж не може офіційно задекларувати , що її бізнес – це партія "Батьківщина".

 

Банда Юли Тимошенко.  :D 

Виглядає досить логічно, але й на газі в свій час вона добре нажилась хоч це також не задекларуєш.

Link to comment
Share on other sites

Неужели опыта ее правления людям мало что бы понять что ее к власти нельзя допускать было. Или люди такие тупые? Странно все это наблюдать в век интернета и СМИ которые все могут смотреть и читать. И того что на своей шкуре испытали. Забыли 2008 год как стали сразу в два раз беднее, когда "крыза мине"?  

Link to comment
Share on other sites

Я пригадую, як росіяни відбілювали Юлію Володимирівну після її посади. На одному з ток-шоу на російському телеканалі регіонал Болдирєв намагався заікнутися, що "Юлю правильно посадили", так присутні у студії "єдинороси" його буквально затоптали. Партію регіонів нещадно мочили, а Януковича назвали "последней сволочью". Також Путін декілька разів особисто звертався до української влади з вимогою звільнити свого партнера по газових угодах. Також офіційний Кремль, Путін, а також "Єдиная Россия" привітали звільнення Тимошенко, і через півтора місяця російський президент офіційно заявив, що у нас з Тимошенко "хороші взаємини". Ще раз наголошу: Путін – не та людина, яка грається за технологічними схемами, він імператор, він говорить, що хоче. Він не опускається до ігор "похвалити Юлю – значить її потопити". - Т.Ч. 

Link to comment
Share on other sites

я тут не раз писал уже :(

все верно (тарасу черноволу надо верить..не даст соврать)

верно все..

и зачем они плять в эту власть,зачем там на майдане бегали

жрали бы окорочка по ганделикам да писали бы книжки и по 120 гр толкали

Link to comment
Share on other sites

Фсё может быть,но и Порох молчит....И Тягнибока не слыхать.... видать тоже продались ПутЕну.

Они Юле продались или она их запугала. То что они молчат их похороны. Особенно Тягнывбок показал себя кто он есть насправді. 

Link to comment
Share on other sites

Они Юле продались или она их запугала. То что они молчат их похороны. Особенно Тягнывбок показал себя кто он есть насправді.

====================================

Тогда хто у нас остался?!!!

Link to comment
Share on other sites

====================================

Тогда хто у нас остался?!!!

Ярош и Беня. Они показали как надо Родину любить в Днепре. Остальных всех в газенваген. Причем всех. Потому что они еще и в Киеве допустят захваты СБУ и ВР. Путин потребует они все скажут есть. 

Link to comment
Share on other sites

Наступна історія: коли Ющенко зустрічався з Саакашвілі, то Юля – з Путіним. І вони обоє хіхікали над цією історією з краватками.

Як сказав мені пізніше Андрій Шкіль, оті три її "хі" вартували їй 3-х відсотків на президентських виборах.

Галичина цього не пробачила, галичани гуділи, і якби не протистояння "Тимошенко – Янукович", вона не набрала б такої кількості голосів. Але навіть при цьому всьому був дуже високий рівень "противсіхів", які в більшості своїй теж складалися з потенційного електорату Юлі. - Т.Ч.

Link to comment
Share on other sites

Попри електоральні втрати, Юлія фактично підтримала військову агресію Путіна в Грузію, зокрема в Південну Осетію та Абхазію. Її фракція категорично зривала голосування парламенту за засудження дій Путіна. Крім того, Ющенко хотів зробити екстравагантний крок і заблокувати українськими кораблями вихід кораблів ЧФ з Севастополя, аби ті не могли піти на Поті, стріляти в мирних громадян. Юля тоді вдалася до всіх можливих та неможливих кроків, аби не допустити реалізації ідеї президента України.

Link to comment
Share on other sites

Авторитет и репутация обличителей, например, упомянутых Черновила и Кипиани, не вызывает сомнений. Интереснее реакция безголовыхаргументных, что еще раз убеждает - не было, нет и не будет, в смысле толка, и смысла тоже.

Link to comment
Share on other sites

Попри електоральні втрати, Юлія фактично підтримала військову агресію Путіна в Грузію, зокрема в Південну Осетію та Абхазію. Її фракція категорично зривала голосування парламенту за засудження дій Путіна. Крім того, Ющенко хотів зробити екстравагантний крок і заблокувати українськими кораблями вихід кораблів ЧФ з Севастополя, аби ті не могли піти на Поті, стріляти в мирних громадян. Юля тоді вдалася до всіх можливих та неможливих кроків, аби не допустити реалізації ідеї президента України.

І тільки юльки тоді верещали, що Ющ піариться, а Юлька поводить себе як мудрий політик.

Link to comment
Share on other sites

ти диви як активізувалися -то Балога, то Чорновіл Тарасик.))))

:snooks: :snooks:

балогавно, до речі, помилилося, назвавши Тимошенко колобком.

Колобок це якраз пеця. У кого тільки не був. Під ким тільки не лежав  :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ти диви як активізувалися -то Балога, то Чорновіл Тарасик.))))

:snooks: :snooks:

тарасика понять можно - после всех его предательств и метаний ему банально никто не дает денег, вот, видимо и взял небольшой подряд на обсирание юльки... семью кормить-то надо..

Link to comment
Share on other sites

 Подтверждаю: проверящие органы именно при Юле стали работать "профессионально" по каждому предприятию. Если до этого любого проверяльщика можно было задобрить коньяком-конфетками, то при Юле появились деловые хлопчики, которые либо со старта озвучивали сумму откупных, либо создавали тааакие акты, которыми можно было смело хоронить предприятие. И первому лицу приходилось ехать кланятся начальству инспектора, естественно, не с пустым бумажником тоже.

 Бандюкович эту юлькину рэкет-службу только расширил и придал ей тотальный, всеохватывающий характер.

Змінено користувачем taktus
Link to comment
Share on other sites

 Подтверждаю: проверящие органы именно при Юле стали работать "профессионально" по каждому предприятию. Если до этого любого проверяльщика можно было задобрить коньяком-конфетками, то при Юле появились деловые хлопчики, которые либо со старта озвучивали сумму откупных, либо создавали тааакие акты, которыми можно было смело хоронить предприятие. И первому лицу приходилось ехать кланятся начальству инспектора, естественно, не с пустым бумажником тоже.

 Бандюкович эту юлькину рэкет-службу только расширил и придал ей тотальный, всеохватывающий характер.

А тендерна палата чого коштувала?

Link to comment
Share on other sites

сдается мне, юля - отвлекающий маневр 

ну, кому интетерсны ее 9,5%?

так нет жеж, юля да юля...

что-то тут не так...

за сеню боротьба!! надо юльку опустить по самое не могу что бы сеня сбежал со своими с БЮТ...но он то не дурак, петя премьером его не оставит ( с какого хрена) а так у яценюка если не премьер то спикер..а там не за горами и парламентские..если вообще конечно хоть какие выборы  

Link to comment
Share on other sites

сдается мне, юля - отвлекающий маневр 

ну, кому интетерсны ее 9,5%?

так нет жеж, юля да юля...

что-то тут не так...

и кто ж посчитал ее 9,5% ? тот,кто педро насчитал уже 48? :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...